Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam kierowników:

- jasnego legaca kombi (kolor trudny do określenia - taki zielonkawy lekko, z którym poskakaliśmy sobie dziś radośnie po pasach na Powst. Śląskich około 17:15

- wiśniowego ( :twisted: ) WRX-a bug eye na krakowskich numerach widzianego na Odlewniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka dla kierownika czerwonego GT kombi WX *****, z któym wymieniliśmy dzisiaj kiwkę na moście Grota w okolicach godziny 10. :)

 

a dzieki dzieki - rowniez pozdrawiam - pokiwalismy sobi troche :mrgreen:

 

pozdrawiam rowniez Shreck'a spotkanego ok 19 na neste na jagiellonskiej

 

i potem starego legasia kombi w kolorze zblizonym do czarnego na blachach WF - trabnalem i kiwnalem kierownikowi ale nie chyba nie zakumal lbo za szybko sie oddalilem :mrgreen:

 

i pozdrawiam kolege Krzyska, ktory wczoraj odebral WRX kombiwara MY03 i na razie jezdzi na blachach EL - zrobilismy sobie male spotkanko dzisiaj kolo nissana odyssey na jagiellonskiej - piekne cacko - jak go nie zdzwoni to bede pobieral od niego tego WRXa za jakis czas ;)

probowalem go na slomke namowic ale w tym czasie bedzie siedzial w Amsterdamie - Raju moze chcesz jakies suweniry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiśniowego ( :twisted: ) WRX-a bug eye na krakowskich numerach widzianego na Odlewniczej.

 

Hehehe, kierownik tego bug eye'a był w tym czasie na szkoleniu dla piratów drogowych w WORD'zie z Generałem Pasiecznym. :mrgreen: Wiem bo też tam byłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiśniowego ( :twisted: ) WRX-a bug eye na krakowskich numerach widzianego na Odlewniczej.

 

Hehehe, kierownik tego bug eye'a był w tym czasie na szkoleniu dla piratów drogowych w WORD'zie z Generałem Pasiecznym. :mrgreen: Wiem bo też tam byłem ;)

 

No to już teraz wiem, dlaczego tak często widzę subaraki na Odlewniczej :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela dopiero co przyjechanego ze USA Sti06 spotkanego wczoraj w ASKO. Autko nalezy do wlasciciela interesu i jak sam stwierdził ma gruubo ponad 400 koników i trudo to to ogarnąć.

 

Cytat z dumnego posiadacza :

"Moj poprzedni STi w porownaniu do tego to stał w miejscu a nie jechał"

 

 

Z tego co powiedział to wynika że potwornie potworzasta jest ta bestia i pożera nas wszystkich razem wziętych i każdego z osobna na drugie śniadanie.

 

Pytałem co ma w środku zrobione ale sam nie był wstanie odpowiedzieć po za tym że włożono tam klocków lego za ok 25 tysięcy baksów :)

 

zdj281cie002ew8.th.jpg

 

 

No i dodatkowe pozdrosy dla spotkanego kilkadziesiat minut pozniej Pana Jaga ktory majestatycznie z prędkościa 30km/h lansował sie na Świętokrzyskiej.

 

zdj281cie004br4.th.jpg

 

Piękną pupę ma ten kociak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela dopiero co przyjechanego ze USA Sti06 spotkanego wczoraj w ASKO. Autko nalezy do wlasciciela interesu

 

Byłem u niego parę miesięcy temu na geometrii i zbieżności i bardzo mu się spodobały zegareczki defi. I co widzę? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Hellera, ktory mnie nawiedzil we firemce po wahaczyk ;) - piekne niebieskie autko posiadasz kolezko ;) - kurcze moze przekaze Ruda w czyjes dobre rece i pojade do Swiss po sedana?

 

jak to dobrze ze ja mam czysciutkie konto punktowe :mrgreen: i nie musze sie spotykac z jakimis maniakami na odlewniczej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam Hellera, ktory mnie nawiedzil we firemce po wahaczyk ;) - piekne niebieskie autko posiadasz kolezko ;) - kurcze moze przekaze Ruda w czyjes dobre rece i pojade do Swiss po sedana?

 

jak to dobrze ze ja mam czysciutkie konto punktowe :mrgreen: i nie musze sie spotykac z jakimis maniakami na odlewniczej :mrgreen:

 

Hyh :) Ona jak i ja dziekujemy za pochwały :) Tylko szkoda, ze ten wachacz okazał się prawym co mnie w ogole nie urządza - no ale wycieczke na drugi koniec W-wy odbyłem i przynajmniej się poznaliśmy :mrgreen:

 

pozdro pozdro takze dla niebieskiego sti 06 ktory przeleciał przede mną na skrzyzowaniu. Y naprzeciwka leciał w lewo a ja czekałem na zielone by prosto wystrzelic. Wsyzstko na drugich đwiatlach zaraz po wjezdzie do Wawki jak od Kiszki wracałem. Czyzby to Kawior Przemeq ? :)

Taki kierownik wlasnie jakis młodo-wypucowany opalony i przystrzyzony jak z miesięcznika Gala :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro takze dla niebieskiego sti 06 ktory przeleciał przede mną na skrzyzowaniu. Y naprzeciwka leciał w lewo a ja czekałem na zielone by prosto wystrzelic. Wsyzstko na drugich đwiatlach zaraz po wjezdzie do Wawki

 

To znaczy gdzie to dokładnie było? Nazwy ulic?

 

jak od Kiszki wracałem. Czyzby to Kawior Przemeq ? :)

Taki kierownik wlasnie jakis młodo-wypucowany opalony i przystrzyzony jak z miesięcznika Gala :)

 

Po pierwsze pewnie to nie byłem ja, bo się nie zgadza z opisem :mrgreen:.

 

A po drugie ktoś się najwyraźniej pode mnie podszywa - do tego stopnia, że ten kierownik został raz obtrąbiony z pozdrowieniami przez shodana (który zna mnie 16 lat, a więc raczej pamięta, jak wyglądam), ale to mało - raz przekonywała mnie moja własna matka, że mnie widziała gdzieś w Al. Niepodległości, a ja na bank nie mogłem tam być o tej porze :shock: :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa w jego Bujakaszy, spotkanego dziś trzy razy między Kielcami, Wąchockiem a Sandomierzem...

 

Tylko mi nie mów, że to nie byłeś Ty!!!

 

 

 

 

:mrgreen:

 

PS. Przemeq, może te wszystkie historie to nie żaden sobotfffur w akcji, tylko jakiś zwykły brak witamin / nadmiar stresu / kiepskie meteo /... ;-)

No bo przecież nie skleroza, no nieee!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...