Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, żarty na bok kolega chciałby sobie pooglądać pieski a Wy tu sobie dworujecie :mrgreen:

 

Opcja Aflinty jest moim zdaniem lepsza. Po co się pchać na obwodnicę a potem się wracać na Jana Pawła II.

 

Plan dojazdu jest następujący (droga prosta jak budowa cepa):

 

:arrow: Wjeżdżasz do Krakowa (za bramkami nie skręcasz na Zakopane/Chyżne lecz na Kraków-Północ)

 

:arrow: Jedziesz cały czas prosto:

- ul. Radzikowskiego,

- przez Rondo Ofiar Katynia (na rondzie prosto),

- ul. Conrada,

- ul. Opolską, która przechodzi estakadą (jedziesz górą) w ul. Lublańską

- przez Rondo Polsadu (na rondzie dalej prosto),

- ul. Bora-Komorowskiego

:idea: Pierwszy skręt będziesz miał dopiero na drugich światłach za Rondem Polsadu. Będą to jednocześnie pierwsze światła za Rondem Polsadu, na których możesz skręcić.

 

:arrow: Na tych właśnie drugich światłach za Ronem Polsadu skręcasz w prawo i jedziesz w dół ul. Stella-Sawickiego. Mijasz światła i dojeżdżasz do dwupoziomowego skrzyżowania (tzw. Węzeł Rayskiego) ul. Stella-Sawickiego z al. Jana Pawła II.

 

:arrow: Na skrzyżowaniu skręcasz w prawo.

 

:arrow: Nawracasz na pierwszej nawrotce, bo AWF jest po przeciwnej stronie ulicy.

 

:arrow: Wracasz się kawałek (ok. 200-300 m) i jesteś na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli jedziesz od kielc, do droga taka jak powyżej, tylko jedziesz od estakady na ul. Opolska. Lublańska (gdzie będąc przed tą estakadą, skręcasz pod nią w lewo).

 

Jest jeszcze druga opcja, którą Arno sam wykombinował (wjazd identyczny jak wyżej od kielc):

Jedziemy Lublańską, na rondzie Polsadu skręcamy w Młyńską i jedziemy prosto aż do skrzyżowania z J.P. II gdzie skręcamy w lewo. Po kilkustmetrach po prawej stronie będzie AWF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli jedziesz od kielc, do droga taka jak powyżej, tylko jedziesz od estakady na ul. Opolska. Lublańska (gdzie będąc przed tą estakadą, skręcasz pod nią w lewo).

 

Jest jeszcze druga opcja, którą Arno sam wykombinował (wjazd identyczny jak wyżej od kielc):

Jedziemy Lublańską, na rondzie Polsadu skręcamy w Młyńską i jedziemy prosto aż do skrzyżowania z J.P. II gdzie skręcamy w lewo. Po kilkustmetrach po prawej stronie będzie AWF.

Z tym manewrem może być pewien problem :wink:

Reszta OK

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno to zalezy od godziny, geenrlanie owoc nie ma racji bo jego pomysl jest za dlugi a pozatym przy skrzyzowaniu nowohuckiej i wielickiej zawsze jest korek miedzy 10 a 18, ja bym jechal calysz czas prosto z autostrady i potem skrecil w prawo za Geantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziekuje!

A żona mówi, że trace czas na forum! HA!

Co prawda mam teraz kociokwik w głowie. wezmę ze soba wszystkie plany i jak się zgubie wrócę na autostade i od nowa.

He he.

Jakby to jesteśmy od 10:30 chiba na ringu. Na oko.

Jesli macie psy, to p[rzyjdźcie, bo dla psów to jest fantastyczna impreza towarzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której w sobote ta wystawka, bo może się przejadę. :roll:

http://www.zkwp.pl/wyst06pl/krakow.html

 

PS Będziesz wyglądał jak na avatarze, czy jak na zdjęciu w podpisie? Pieski będą się musiały wykazać mocnymi nerwami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

srebrne Legacy WB ******,

parkujące dzisiaj około 13-tej na Kasprzaka.

 

To ja! To ja! To ja! :D

 

To Ty WB jesteś?!? Krajanin?!? Bemowski pasztet? :shock: A niech Cię drzwi ścisną (takie bez ramek przy szybach, oczywiście)!

 

:mrgreen:

 

PS. Na Kasprzaka mieszkałem parę lat i do podstawówy tam chodziłem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla gumy, który napadał dziś ten sam bank, który ja sobie wypatrzyłem do obrobienia, ciekawe czy chociaż jemu się udało :mrgreen:

sk4y'a którego jakoś po plecach nie poznałem :oops:

oraz zaległe dla Kajtka z okazji wczorajszej wizyty w SIPie

no i TJ'a ostatnio często widywanego kameleonkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...