Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX - WW XXXXX zaparkowanego przy ulicy Jagiellonskiej pod salonem.... SUZUKI :lol:

Agnieszka

Dziękuję :D . Jak to miło być pierwszy raz pozdrowionym na forum i to jeszcze przez damę :) On tam zawsze stoi pod tym salonem (w którym można kupić G3X ze znaczkami Suzuki - dam specjalne rabaty dla forumowiczów :twisted: ) ... bo jakoś muszę zarobić na jego utrzymanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego WRX - WW XXXXX zaparkowanego przy ulicy Jagiellonskiej pod salonem.... SUZUKI :lol:

Agnieszka

Dziękuję :D . Jak to miło być pierwszy raz pozdrowionym na forum i to jeszcze przez damę :) On tam zawsze stoi pod tym salonem (w którym można kupić G3X ze znaczkami Suzuki - dam specjalne rabaty dla forumowiczów :twisted: ) ... bo jakoś muszę zarobić na jego utrzymanie :wink:

Piotrek, a czy ten ala G3X mam 4x4, czy tylko FWD........ bo tak szukam czegoś powoli dla mojej kochanej, jeśli ma 4x4 to zrobi się stiker tuning i będzie Subaruś 8) . No chyba ze Dyrekcja załatwi mi w dobrej cenie cały napęd to przeszczep można by zrobić........ A tak wogóle to mogę powiedzieć ze 1 Maja na Bemowie (w wyścigach na 1/4 Mili) pojawi się Lupo w wersji special, i myśle że dorównać mógłby mu G3X silniczkiem od WRX.

PS. Czy jakiś zlot na 1 Maja na Bemowie jest planowany......, jeśli tak to proszę o informację, jak nie to można by coś zorganizować, no oczywiście licze na OZ że nie będzie miał nic przeciwko i pomoże nam w tym przedsięwzięciu (zostało tylko 45 dni....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a czy ten ala G3X mam 4x4, czy tylko FWD........ bo tak szukam czegoś powoli dla mojej kochanej, jeśli ma 4x4 to zrobi się stiker tuning i będzie Subaruś 8) . No chyba ze Dyrekcja załatwi mi w dobrej cenie cały napęd to przeszczep można by zrobić........

OT: Ignis 1.5 GS 4WD - najbogatsza wersja. W SIP kupisz tylko emblematy oraz przedni zderzak i gwarantuję, że jeszcze furmanka pieniędzy Ci zostanie na paliwo do GT :wink: - więcej nie napiszę bo mnie władze najwyższe zbanują :twisted: EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to mogę powiedzieć ze 1 Maja na Bemowie (w wyścigach na 1/4 Mili) pojawi się Lupo w wersji special, i myśle że dorównać mógłby mu G3X silniczkiem od WRX.

 

Mowisz o haldexowym Lupo TDI Marka Staszewskiego?

Dokładnie, miałem okazję jechać za nim chwilkę i powiem że jak na 4x4 i rzekome 150 kucy z Dieslu lata to nieźle, a ma być ponad 200...... a skąd wiesz o nim, bo wieści o nim są skrzętnie ukrywane.......

PS. Zapomniałem ze GT ma dojścia do poufnych informacji...... :lol::lol: co nie zmienia faktu ze napewno 1 Maja będzie napewno ciekawy, co do klasy Turbo Plus gdzie startuje Subary to wszyscy liczą na Subaru Marcina :twisted::twisted: .... a konkurencja się boi tego autka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 4x4 i rzekome 150 kucy z Dieslu lata to nieźle, a ma być ponad 200......

Jak nie bedzie mial grubo ponad 200 kucy to nie powalczy w tym sezonie.

W czwartek powinien miec nieoficjalne czasy z AP22, Gtecha i Goduli wiec dam znać co i jak. Ale patrząc na konkurencję myśle ze przy tym autku te 200KM i trakcja na 4 łapy powinny starczyć. Najmocniejsza w Polsce Ibiza Rufiego ma około 240KM na FWD i miała problemu z Lupo FWD o mocy 190KM ze szperą. Wszystko rozstrzygnie się za 45 dni. Narazie znajomi namawiają mnei do pojedynku na prostej z tym Lupo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek powinien miec nieoficjalne czasy z AP22, Gtecha i Goduli wiec dam znać co i jak. Ale patrząc na konkurencję myśle ze przy tym autku te 200KM i trakcja na 4 łapy powinny starczyć. Najmocniejsza w Polsce Ibiza Rufiego ma około 240KM na FWD i miała problemu z Lupo FWD o mocy 190KM ze szperą. Wszystko rozstrzygnie się za 45 dni. Narazie znajomi namawiają mnei do pojedynku na prostej z tym Lupo :D

Zgadza sie ale zapewne ani Masters ani Compsport zimy nie przespali i troszke je jeszcze wzmocnili.

Poza tym temu Lupo przez Haldex przybylo troche kg zapewne, a masa to jeden z najwazniejszych czynnikow.

 

Kiedys, gdy Lupo VTG jeszcze istnialo (w pierwotnej, bezwypadkowej formie) to chyba gdzies byl test na prostej z jakims lancernikiem. Twardo sie trzymalo ale ostatecznie przegralo.

Ale nie pamietam wiecej szczegolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Lupo to cały problem polega na tym ze są to lekkie auta, tak samo jak Fabia Diagtronika jest maksymalnie odciążona. Z mocą >200KM i ponad 400Nm nawet na 2 biegu mieli kołami. 4x4 może tutaj pomóc na starcie.

Pozdrowienia dla Czarnej Imprezki jadącej dzisiaj o 8:20 Marszałkowską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem okazję jechać za nim chwilkę i powiem że jak na 4x4 i rzekome 150 kucy z Dieslu lata to nieźle, a ma być ponad 200...... a skąd wiesz o nim, bo wieści o nim są skrzętnie ukrywane.......

 

Marek sie reklamowal z tym autem od tamtego roku, wiec raczej caly swiatek cwierc milowy wie :) Co do Subaru Marcina, to bedac wczoraj u Szczepana widzialem niemal finalna wersje - robi wrazenie :)

 

Co do wyscigu z Lupo TDI haldex. Po prostu zrob jakis zakret na drodze, albo pojedz ponad 160km/h. Gwarantuje, ze Lupo nie da rady. Z calym szacunkiem dla Marka, ale jest to bardzo "wydumana" konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pozdrowienia dla Łaciata wizytującego polamanca (czyli mnie :lol: ) domowo :)

Pumex wielkie dzięki za spotkanie i możliwość oględzin kombiwarka :P

Było super, w uszach ciągle mam dźwięk Twojego Subiego.

Pozdrowienia, oczywiście dla Agnieszki również i do następnego razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz ludziska widza sie na drodze i pozdrawiaja sie - lub czasem co nieladnie niepozdrawiaja sie :evil: moze czas zaczac topic o machaniu do siebie na drodze :D

ja zaczne od pozdrowienia 2 kierownikow :wink: estiaja w niedziele ok. 14.15 w okolicach Ronda Zeslancow Syberyjskich w W-wie - rej. WPNXXXXX. Jechalem przed nimi - i na moje awaryjne odpowiedzieli dlugimi. Zrobilo sie sympatico... i troche wstyd.... bo karawan straaaaasznie nieumyty :roll:

Pozdrooffka

Pumex

 

a ja wczoraj sobie jade moim forysiem a tu nagle napatoczyl sie jakis forys zielony w warszwie sie historia miala i od razu usmiechy machanie i ogolna radocha :lol: fajnie jest miec subaru :lol: bo bardzo to mile .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex wielkie dzięki za spotkanie i możliwość oględzin kombiwarka :P

Było super, w uszach ciągle mam dźwięk Twojego Subiego.

Pozdrowienia, oczywiście dla Agnieszki również i do następnego razu :D

Rowniez pozdrawiam :D

 

Pozdrawiam tez kierownika granatowego outbacka CB XXXXX, ktoremu mignelam swiatlami na pl. Bankowym dzis rano :)

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego i brudnego nowego legaca co jechał wczoraj około 21:00 ulicą Piłsudzkiego - siedział "na sępa" i był chyba tak pochłonięty jazdą, że nawet nie robię sobie nadzieji, na to, że wie co to jest machanie. Oraz pozdrowienia dla pani kierowniczki czarnego forestera widzianego dzisiaj o 8 rano też na Piłsudzkiego - jazda musiała bardzo pochłaniać zmysły pani, bo też nie machająca i na dodatek z tyłu przeciwmgielne miała włączone - choć, przeca pogoda w Krakowie całkiem przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jazda musiała bardzo pochłaniać zmysły pani, bo też nie machająca i na dodatek z tyłu przeciwmgielne miała włączone - choć, przeca pogoda w Krakowie całkiem przyzwoita.

 

Ja tam rasistą nie jestem i generalnie twierdzę, że talenty kierownicze nie są zależne od płci - ale przypomniałeś mi anegdotę sprzed lat, kiedy zaprzyjaźniony policjant po dłuższym pościgu (!) zatrzymał na Kozłówku całkowicie zaciemnione auto (a nocą to było): w środku miłe dziewczę, pytanie - "dlaczego się pani nie zatrzymuje na sygnał?", odpowiedź: "jaaaaki sygnał?"... a na pytanie o niemanie świateł: "aaa... to trzeba? bo mąż mi nic nie mówił i nie pokazał, jak to się włącza..."

 

Rzeczony glina długo potem dochodził do siebie... (terapia psychologiczna obejmowała męską imprezę z piwem i kręglami :wink: )...

 

A co do mainsubjectu:

 

Wyrazy współczucia i pozdrowienia dla eks-kierownika ślicznego, czarnego turboleśnika, który dziś z samego bladego rana jechał sobie na lawecie trasą Kielce-Sandomierz i nie miał znacznej części dzioba i lewego boku, a i dach był chyba ciut przerypany.

Mam nadzieję, że strat w ludziach przy tym dzwonku nie było... :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zamachalem czarnej warszawskiej imprezie.niestety jakis bialy nadety kolniezyk nawet nie mrugnal :( (okolice placu uni lubelskiej)

Jedna czarna poznańska impreza stoi zaparkowana przy Al. Szucha,

jakby co to pozdrawiam wszystkich przejezdzajacych Al. Szucha :lol:

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zamachalem czarnej warszawskiej imprezie.niestety jakis bialy nadety kolniezyk nawet nie mrugnal :( (okolice placu uni lubelskiej)

Jedna czarna poznańska impreza stoi zaparkowana przy Al. Szucha,

jakby co to pozdrawiam wszystkich przejezdzajacych Al. Szucha :lol:

Agnieszka

 

no to pewnie jakis prawniczyna tym subarkiem dzis jechal.moja srebrna krowka stoi na klonowej barzo bliski szucha :lol: (numery wrszawskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie jakis prawniczyna tym subarkiem dzis jechal.moja srebrna krowka stoi na klonowej barzo bliski szucha :lol: (numery wrszawskie)

 

Ja nia dzis przyjechalam :| Hmmmm... ale nie zauwazylam, zeby mi ktos machal... I kolnierzyka bialego tez nie mam... :roll:

A ta srebrna krowka to nie jest przypadkiem forys WD costam :?: :)

Pozdrawiam.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie jakis prawniczyna tym subarkiem dzis jechal.moja srebrna krowka stoi na klonowej barzo bliski szucha :lol: (numery wrszawskie)

 

Ja nia dzis przyjechalam :| Hmmmm... ale nie zauwazylam, zeby mi ktos machal... I kolnierzyka bialego tez nie mam... :roll:

A ta srebrna krowka to nie jest przypadkiem forys WD costam :?: :)

Pozdrawiam.

Agnieszka

 

nie. to jest srebrna krowka ktora stoi vis a vis zmichowskiej. WF ... :lol:

no to do zobaczenia.jeszcze tydzien tu bede stawal.potem sie przenosze z offisem pare metrow dalej na nabieelaka ale tam juz krowka bedzie miala stodle :lol::lol::lol:

 

milej reszt tego cimnego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...