Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

(...) byłem zajęty odbieraniem zjebki od żony za zakup kolejnego klocka do innego hobby :mrgreen:
Ach te zjebki od Żon za klocki... Ogólnoświatowa tradycja ;-) "Ile!?!?!?! Zwariowałeś!!!!" ;-) :twisted:

Nieważne - karta graficzna, obiektyw, kije golfowe, intercooler, odtwarzacz CD, kolumny, i-cośtam,... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7a, ale parkuje w garazu ;)

Szcesciarz :P , ja sie dowiadywalem o cene parkingu w Silverze, to fiu fiu, dobrze ze siedzialem :mrgreen:

ja tam właśnie parkuje :P ale wrzucam to w koszta firmy :mrgreen: ale zwykły garaż też mam, ten najbliżej knajpy, ale tam stoi mój klasyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ślicznobiałego Legasia albo OBK ( :oops: tak szybko mignął z naprzeciwka, że nie miałem czasu rozpoznać) ale przenikliwy alabaster :wink: rzucił mi się w oko (lewe) gdy się wymijaliśmy ok. 17-tej w Powsinie; jechałem czarnym forkiem/dupowozem od strony skarpy.

 

Alabastrowy Legaś, zgadza się :wink: Machałem do Ciebie, ale chyba miałeś pod słońce i nie widziałeś :wink: Pozdrawiam serdecznie!

 

Pozdro dla Kugiego i jego bialej, zawsze lsniacej, i czystej perelki, ok godzinki temu, na Klimczka w Wilanowie :wink:

 

Odpozdrawiam, choć z przykrością stwierdzam, że Cię nie widziałem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Imprezy Blue Mica (STI?) z parapetem i białymi felgami która pięknie obulgotała mnie ok. 8.40 jak stałem na pasach przy skrzyżowaniu Al.Solidarności/Towarowa. Usłyszałem a chwilę potem już jej nie było bo poleciała w kierunku Placu Bankowego, zdążyłem tylko obejrzeć lewy bok i bagażnik. Uczta dla oczu i uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zakup kolejnego klocka do innego hobby
A-v?
Hehe.. Też o tym pomyślałem widząc słowo klocek...

Przemeq - jesteś chory na audiofilię? Ja się troszkę wyleczyłem jakiś czas temu :-) Nie wiem jak, ale się udało... Pewnie przez brak kasy na porządne klocki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX sedan na blachach DW.... , widzianego wczoraj , koło godz. 19 we Wroclawiu, na Grabiszyńskiej na światłach, kierującego sie potem w strone Ostrowskiego / Krzemienieckiej :)

 

BTW: Masz cos popsute z przełącznikiem świateł - grzałeś na dość intensywnie świecących halogenach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".................................. byłem zajęty odbieraniem zjebki od żony za zakup kolejnego klocka do innego hobby "

Ja takie "zjebki" mam juz 17 lat - za każdą kolejną płytę CD.

Ale że żonka ma 300 tys par butów i trylion torebek to jest w porządku ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jakiś niezauważalny bo:

- wczoraj ok. 17.30 czarny Forek skręcający z Narbutta w Wiśniową (świnka na lusterku) mnie nie zauważył - ale pozdrawiam :)

- dzisiaj rano, ok. 7:30, granatowa turbowanna na rondzie Hynka/Krakowska (w stronę centrum stała, na pole position), kierownik bardzo zajęta rozmową z pasażerką (a może pasażerem - nie miałem czasu się przyjrzeć), też przejechałem niezauważony - ale też pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnej turbo wanny :?: :roll: który mnie omrugał wczoraj awaryjkami na trasie siekierkowskiej w stronę mokotowa w okolicy 17. Wiesz, że po drugiej stronie stał policyjny sprinter z kamerami :shock: :evil:

 

Również pozdrawiam (choć to nie wanna, ale sedan :wink: ) .Tego Sprintera nie widziałem :oops: :x .No cóż trzeba będzie poczekać na wyrok pewnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - jesteś chory na audiofilię? Ja się troszkę wyleczyłem jakiś czas temu :-)

 

Tak, ale nie aż tak strasznie - nie mam potrzeby wymieniania sprzętu co chwilę i "tuningowania" go. Po prostu raz na kilka lat robię porządny zakup - tak całościowo i potem się nim cieszę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - jesteś chory na audiofilię? Ja się troszkę wyleczyłem jakiś czas temu :-)

 

Tak, ale nie aż tak strasznie - nie mam potrzeby wymieniania sprzętu co chwilę i "tuningowania" go. Po prostu raz na kilka lat robię porządny zakup - tak całościowo i potem się nim cieszę 8).

 

Audiofile mnie troche bawia - wmawiaja sobie, ze dzieki kablowi za trylion dolcow slysza duzo lepiej, niz gdyby mieli kabel za pol tryliona. Podobnie ze zlotymi śrubkami w glosnikach itp. A rzeczywista roznice slyszy moze jeden gosc na tysiac. Reszta po prostu sobie to wmawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierownika srebrnego Forka miniętego dzisiaj na Krzyckiej ok. 16, prosiaka nie stwierdziłem, ale kiwka była :P

 

Do tego Imprezę GC ze świnią na parapecie (o ile dobrze zauważyłem) widzianą pod pocztą główną ok. 16:30 – jechałem z Krasińskiego, więc pewnie nie było mnie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bajecznej i wszystkich kontuzjowanych Subaraków :D
:D Odpozdrawiam. Niebieski bug kombi na ulicy to mój skarrrrrb ;-)
Wiem, widziałem, ładniutki :D Nawet żeśmy sie przywitali. Ja od tego czarnego ssaka, co go świnią zwą :P
Tak myślałem, że to Ty :-) Bardzo ładny ssak :-) Ten biały SVX też piękny, nie? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...