Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika szanownego w niebieskiej Imprezie GT w Lublinie na stacji paliw między Północną a AL. Solidarności, chyba nawet ściągnęliśmy się wzrokiem ok. 14

Odpozdrawia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- kierownika forka 2.5 XT bordowego, spotkanego dzisiaj koło Starostwa w Głogowie,

- kierownika szarej imprezy lanos N/A, widzianej dzisiaj koło Jedności Robotniczej, oczywiście w Głogowie,

- kierowniczkę imprezy kombi obkiwanej na Obrońców Pokoju również w Głogowie... :P

 

Jak na to miasto to normalnie kumulacja :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czyściutkiego czarnego WRX'a z czerwonymi dodatkami (Hogi ? :mrgreen: ), którego chciałem wpuścić na swój pas na Czerniakowskiej, dzisiaj ok. 18.00.

Nie skorzystał :wink:

 

Odpozdrawiam serdecznie. To ja. :mrgreen:

Chciałem nawrotkę zrobić na Szwoleżerów. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika nowego srebrnego tubro Forka SH**** ze świnką na lusterku widzianego przy AE w Katowicach około 14 :)

Pozdrawiam również. Mogłem być ja .

PS.

Kolor - OK.

Blachy - OK.

Czas i miejsce – OK.

Do turbo - trochę brakuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym widział Waraxe Micrą na ul. Uroczej ?

 

 

Marcin LU,

mogłeś widzieć waraxe wszędzie; ja nawet jak jestem gdzieś trzy minuty, to okazuje się że mnie "ustrzelił";

tak samo było dzisiaj, "pozdrowił" :mrgreen: i Ciebie i mnie.....

 

zastanawiam się czy codziennie nie pisać pozdrowień (w ciemno) :mrgreen: dla waraxe np z Al.Kraśnickiej, jest duże prawdopodobieństwo , że tamtędy przynajmniej raz dziennie jeżdzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym widział Waraxe Micrą na ul. Uroczej ?

 

 

Marcin LU,

mogłeś widzieć waraxe wszędzie; ja nawet jak jestem gdzieś trzy minuty, to okazuje się że mnie "ustrzelił";

tak samo było dzisiaj, "pozdrowił" :mrgreen: i Ciebie i mnie.....

 

zastanawiam się czy codziennie nie pisać pozdrowień (w ciemno) :mrgreen: dla waraxe np z Al.Kraśnickiej, jest duże prawdopodobieństwo , że tamtędy przynajmniej raz dziennie jeżdzi :P

 

Dobrze Marcin widział :wink:. Nawet specjalnie w Uroczą skręciłem, gdy przed sobą Jego Fiestę rozpoznałem...Pozdrowiłem już wcześniej w wątku lubelskim w Spotkaniach Forumowych.

 

A Ty, Piotrze, to mnie "w ciemno" możesz pozdrawiać na Solidarności, Unii Lubelskiej, Fabrycznej (codziennie) lub na Nałęczowskiej i dalej na Motycz (co 4 dni). Dziś to był wyjątek z tą Kraśnicką. Do ZUS-u leciałem i Ciebie zauważyłem. Wracając natomiast "trafiłem" Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika czarnego Forka z prosiakiem na klapie który koło 16 na wysokości Tarczyna skręcał na Piaseczno

A dzięki, dzięki ... z obiadu w "Zajeździe" tarczyńskim wracałem, bo kobita mię rzuciła (na całe dwa tygodnie :lol: ). W tzw. "Zajeździe" polecam wołowinę w zielonym pieprzem !

A czym jechałeś ? Bo nie widziałem żadnego subaraka ...

a stałem na światłach srebrnym sti :D , a co do tej knajpy często tam sie stołuje, micha naprawde dobra 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia również dla tego Pana i jego bardzo zmęczonej Baji. Fajna szpara w szybie tylnych drzwi

Z tego co widuje to już w trochę lepszym stanie :P

 

 

A ja pozdrowię Subarytę, bo znowu przejeżdżałem koło salonu i nie udało się wejść :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam starego geja Zelaznego, z którym zespotowaliśmy się wczoraj i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie pod krakowskim walcem.

krakow070.jpg

Moja skwaszona mina nie wynika z towarzystwa (wcale! :mrgreen:). Po prostu było zimno.

No i Kraków.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chłopaków potraktowałem poważnie, chciałem kultury, historii nauczyć, Wawel pokazać, a oni jak zobaczyli walec to chcieli zdjęcie! I tylko ten walec i walec. No ale nie dziwię się, jakbym po raz 1 widział to też bym zdjęcia robił i się cieszył.... :roll:

 

:mrgreen:

 

 

Dzięki za spotkanie, pozdrów kolegów! 8)

 

Ps: Zapiekani dobre, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, nie no. Dzięki.

Jak wpadniesz do Warszawy to może pokażę Ci koparkę?

:mrgreen:

 

Koledzy pozdrowieni. A zapiekanki nie dość, że dobre to i sycące. Nie jedliśmy już potem nic więcej, a przetrzymaliśmy noc.

Było... porządnie :mrgreen::twisted:

Tylko zgubiłem legitymację szkolną :mrgreen: poszukaj jej w Krakowie, porozglądaj się! Tylko nie śmiej się ze zdjęcia tam :roll: :mrgreen:

A dziś znów wpadliśmy do Alchemii. Był już inny barman i było przyjemniej. Mają tam Narnię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...