Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- blackdogwwl spotkanego na Żabie :D

 

Odpozdrawiam serdecznie :)) W końcu znowu się zobaczyliśmy ;) Machałem jak szalony z nadzieją, że mnie zauważysz ;) Teraz i bez Subaraka Ciebie poznam ;)

Fajnie było oglądać Wasz zadek przez chwile, a potem długa ;):D Kursantka nie wiedziała co się dzieje ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich piszących w tym wątku, z okazji 700 strony - niezły wynik :!: :mrgreen:

Odpozdrawiam i również pozdrawiam wszystkich!!! AVE!!! ;)

Taka okazja nie trafia się często :mrgreen:

 

 

700 setnej strony pozdrowień drugi raz nie będzie :wink: :mrgreen:

 

 

pozdrawiam kierownika błękitnej Imprezy STI nr WE..... który tuż po 10 jechał Senatorską pod mbankiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Czarnego Forka z żółtą wkurzoną świnią, który 2iego lutego,kolo UJ w krakowie, ustąpił mi pierwszeństwa :mrgreen: Pozdrawiam, kierownik STi 8)

 

Jeśli czarny Forek na skrzyżowaniu z Krupniczą, to przyznaję się, to byłem ja :mrgreen: wprawdzie nie swoim Forkiem, ale odpozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla zakopiańskiego niebieskiego GTka widzianego na miescie w niedziele poniedzialek i wtorek, oraz dla bloba STI, w obu przypadkach kiwka była :D fajnie ze tu jeszcze mozna na śniegu pojezdzic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Czarnego Forka z żółtą wkurzoną świnią, który 2iego lutego,kolo UJ w krakowie, ustąpił mi pierwszeństwa :mrgreen: Pozdrawiam, kierownik STi 8)

 

Jeśli czarny Forek na skrzyżowaniu z Krupniczą, to przyznaję się, to byłem ja :mrgreen: wprawdzie nie swoim Forkiem, ale odpozdrawiam serdecznie ;)

 

Dokładnie ! nie mam pamieci do ulic, sorry :roll: :wink:

 

-- 15 lut 2011, o 10:58 --

 

GeFo555, wczoraj nie było :roll: :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez, a świnek nie masz...?? :shock: Jak zobaczyłem Subaru, to nie wiedziałem czy puszczać, bo przecież bez trzody... :roll: A z niehodowlanymi STi mam raczej niefajne wspomnienia... Ale jak zobaczyłem banana kiedy mnie mijałeś, to już wiedziałem, że Ty nie z tych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem Subaru, to nie wiedziałem czy puszczać, bo przecież bez trzody... :roll:

paska mu za brak świniacza :lol:

 

E tam pasek... Bana na 14 dni, niech sobie przemyśli co złego czyni ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę czarnego oświnionego forka, spotkanego dziś około 9:00. Gdzie to było - nie pamiętam :mrgreen:, ale mogła to być Konwiktorska, Królewska w okolicach Zachęty, może pl. Piłsudskiego :roll:. Zatrąbiłem, ale kierowca nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...