Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No to, tak jak myślałem, MY06 Ekspert aka Przemeq znowu miał rację... :mrgreen:

 

Yyy... no z tym ekspertem to samo jakoś tak wyszło 8). To jeszcze tylko dodam, że ta sztuka na zdjęciu to JDM Spec. C, choć kolor czerwony dostępny jest nie tylko dla Spec. C (patrz: obrazek poniżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Aflinty i jego Legasiaka widzianego na Ruczaju, całkiem niedawno. :D

 

Całkiem nie dawno czyli kiedy? Bo pomiędzy 9:00 a 20:15 dzisiaj mnie tam nie było :) Ale oczywiście łatwo mnie upolować skoro mieszkam w okolicy :) Tak czy siak dzięki za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią w srebrnej BeeMWe 3. Pewnie mnie zaraz zakrzyczycie, ale jej rejestracja różniła się od mojej tylko jedną literą - cała reszta identiko.

Spotkaliście swoje rejestracyjne odpowiedniki bezmała na drodze, hę?

 

Moja Zona jak sie poznalismy miala KVX **** a ja mialem KVJ **** - reszta taka sama... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią w srebrnej BeeMWe 3. Pewnie mnie zaraz zakrzyczycie, ale jej rejestracja różniła się od mojej tylko jedną literą - cała reszta identiko.

Spotkaliście swoje rejestracyjne odpowiedniki bezmała na drodze, hę?

Spotkałem kiedyś WRXa takiego samego jak nasz też kupionego w Krakowie i z rejestracją DW, a na końcu numeru L... Nie tylko rejestracje były zbliżone :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem kiedyś WRXa takiego samego jak nasz też kupionego w Krakowie i z rejestracją DW, a na końcu numeru L... Nie tylko rejestracje były zbliżone

 

Eliby to był z tej samej firmy? :D :wink:

Dwie Imprezy to chyba są te samej firmy ? :wink:

Facet z Wrocławia kupił w tym samym czasie co my taki sam samochód i w takim samym miejscu. Jeśli tym samochodem jest Subaru Impreza to musisz przyznać, że nie często dochodzi do takich spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika niebieskiej imprezki (nie wiem czy wrx czy sti) kr .55.. widzianego pod sipem dziś około 17, zrobił ładny nawrot na światłach i naszczęście przepuscił mnie na pasach, czekam na swoje subaru aby na mojej twarzy też widniał częściej taki szeroki uśmiech. sorry że nie pomachałem a powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika niebieskiej imprezki (nie wiem czy wrx czy sti) kr .55.. widzianego pod sipem dziś około 17, zrobił ładny nawrot na światłach i naszczęście przepuscił mnie na pasach, czekam na swoje subaru aby na mojej twarzy też widniał częściej taki szeroki uśmiech. sorry że nie pomachałem a powinienem.

 

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że to OGS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...