Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru,
pozdrawiam właściciela Imprezy GT WE..... świnia na lusterku w takim kolorze niby stalowy-grafitowy zaparkowanego przed 9 Dolna/Sobieskiego

Chłopaczek kupił subarke ze świnką i tak jeździ na nieświadomce, parę razy go obmachałem obmrugałem i nic. Mieszka tam jeszcze dwóch subarowiczów czasem tak obłocone autka mają że aż zaprzyjaźnić bym sie chciał, ale oni nieśmiali są :)

 

To forumowicz MarcinS ;) Świnkę własnoręcznie przyklejał - byłem przy tym.

Odnośnie dwóch Subarowiczów (pewnie mówisz o zielonym GT kombi - to ja :), oraz o STi - to MariuszF :)) Zaden z nas tam nie mieszka, ale bywamy :cool:

Mój kombiak mógł być dłużej widziany w tych okolicach, bo pomieszkiwałem u kolegi przez ostatnie 2 miesiące :mrgreen: Takie tam tylko małe OT :)

 

PS- MarcinS nie odmruguje, bo ślepy jest. Trzeba trąbić!!! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru,
pozdrawiam właściciela Imprezy GT WE..... świnia na lusterku w takim kolorze niby stalowy-grafitowy zaparkowanego przed 9 Dolna/Sobieskiego

Chłopaczek kupił subarke ze świnką i tak jeździ na nieświadomce, parę razy go obmachałem obmrugałem i nic. Mieszka tam jeszcze dwóch subarowiczów czasem tak obłocone autka mają że aż zaprzyjaźnić bym sie chciał, ale oni nieśmiali są :)

 

To forumowicz MarcinS ;) Świnkę własnoręcznie przyklejał - byłem przy tym.

Odnośnie dwóch Subarowiczów (pewnie mówisz o zielonym GT kombi - to ja :), oraz o STi - to MariuszF :)) Zaden z nas tam nie mieszka, ale bywamy :cool:

Mój kombiak mógł być dłużej widziany w tych okolicach, bo pomieszkiwałem u kolegi przez ostatnie 2 miesiące :mrgreen: Takie tam tylko małe OT :)

 

PS- MarcinS nie odmruguje, bo ślepy jest. Trzeba trąbić!!! :razz:

 

Ja sie zawsze rozgladam i nikt mi nie mryga, niemozliwe, moze mnie w aucie nie było jak mrygałes :mrgreen: ?

 

Ty parkujesz w okolicy Konduktorskiej ?

 

pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam szubaru, ktory własnie przewarczał mi pod oknem i pojechał na swoje stałe miejsce parkowania

 

odpozdrawiam widziałem Twojego Subaraka zaparkowanego pod biurowcem :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 11:24 am ]

szubaru,

szubaru napisał/a:

pozdrawiam właściciela Imprezy GT WE..... świnia na lusterku w takim kolorze niby stalowy-grafitowy zaparkowanego przed 9 Dolna/Sobieskiego

 

Chłopaczek kupił subarke ze świnką i tak jeździ na nieświadomce, parę razy go obmachałem obmrugałem i nic. Mieszka tam jeszcze dwóch subarowiczów czasem tak obłocone autka mają że aż zaprzyjaźnić bym sie chciał, ale oni nieśmiali są

 

tynek, ale MarcinS, odpozdrowił mnie tutaj :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 11:27 am ]

właśnie tutaj :

 

szubaru napisał/a:

pozdrawiam właściciela Imprezy GT WE..... świnia na lusterku w takim kolorze niby stalowy-grafitowy zaparkowanego przed 9 Dolna/Sobieskiego

 

 

Odpozdrawiam , auto stoi tam etatowo z racji miejsca zamieszkania

 

pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczadzkie i noworoczne pozdrowienia dla:

- kierowcy czarnego Forestera, który (kierowca, nie samochód) wykonywał gest podobny do kiwania na drodze Hoczew - Baligród;

- załóg Imprez: czarnej z rejestracją sanocką i niebieskiej z jakąś WB?, które oburczały nas na "Manhattanie" w Wetlinie (byliśmy incognito, w drodze z Przełęczy Orłowicza);

- załogi czarnego Forestera, która przyglądała się nam i naszemu autku z wielką uwagą, gdy robiliśmy zdjęcia jałowcowemu zagajnikowi koło Przełęczy nad Berehami Górnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tepikus napisał/a:

tynek napisał/a:

szubaru,

szubaru napisał/a:

pozdrawiam właściciela Imprezy GT WE..... świnia na lusterku w takim kolorze niby stalowy-grafitowy zaparkowanego przed 9 Dolna/Sobieskiego

 

Chłopaczek kupił subarke ze świnką i tak jeździ na nieświadomce, parę razy go obmachałem obmrugałem i nic. Mieszka tam jeszcze dwóch subarowiczów czasem tak obłocone autka mają że aż zaprzyjaźnić bym sie chciał, ale oni nieśmiali są :)

 

 

To forumowicz MarcinS ;) Świnkę własnoręcznie przyklejał - byłem przy tym.

Odnośnie dwóch Subarowiczów (pewnie mówisz o zielonym GT kombi - to ja :) , oraz o STi - to MariuszF :) ) Zaden z nas tam nie mieszka, ale bywamy :cool:

Mój kombiak mógł być dłużej widziany w tych okolicach, bo pomieszkiwałem u kolegi przez ostatnie 2 miesiące :mrgreen: Takie tam tylko małe OT :)

 

PS- MarcinS nie odmruguje, bo ślepy jest. Trzeba trąbić!!! :razz:

 

 

Ja sie zawsze rozgladam i nikt mi nie mryga, niemozliwe, moze mnie w aucie nie było jak mrygałes :mrgreen: ?

 

Ty parkujesz w okolicy Konduktorskiej ?

 

pzdr

M

 

No i znowu wtopa... przepraszam za pomówienia

Ja na piaseczyńskiej u kumpla często bywam i się ślinie do tej szarej od dawien dawna, zielone kombi też zacne :)

A fakt że jak gdzieś przyczaję MarcinS, to jakoś nie da się pozdrowić stąd domysły że to kolejny forumowicz z przypadku.

Jeszcze raz przepraszam MarcinS i szubaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz wszystkich zaskoczę: otóż pozdrawiam Panią jadącą granatową toyotą corollą, chyba z jakimś potomstwem, która zrobiła mi kiwkę 29 albo 30 grudnia w miejscowości Mońki na Podlasiu :shock:.

 

Zapewne mnie z kimś pomyliła, ale jeśli nie - pełen szacun za kiwkę :mrgreen:.

 

Pozdro z dziś dla kierownika uskrzydlonej imprezy, spotkanego na Widawskiej przed 20:00.

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 9:48 pm ]

Pozdrowienia dla niebieskiego STI lansersko :wink: stojącego na turbotime'rze w okolicach Marriot'a jakieś 40 minut temu.

 

Tak było, słusznie dedukujesz 8). Moja stara robi w Marjocie :mrgreen:, wpadliśmy wziąć prezenty świąteczne do jej biura.

 

Odpozdrawiam :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz wszystkich zaskoczę: otóż pozdrawiam Panią jadącą granatową toyotą corollą, chyba z jakimś potomstwem, która zrobiła mi kiwkę 29 albo 30 grudnia w miejscowości Mońki na Podlasiu :shock:.

 

Zapewne mnie z kimś pomyliła, ale jeśli nie - pełen szacun za kiwkę :mrgreen:.

 

Pozdro z dziś dla kierownika uskrzydlonej imprezy, spotkanego na Widawskiej przed 20:00.

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 9:48 pm ]

Pozdrowienia dla niebieskiego STI lansersko :wink: stojącego na turbotime'rze w okolicach Marriot'a jakieś 40 minut temu.

 

Tak było, słusznie dedukujesz 8). Moja stara robi w Marjocie :mrgreen:, wpadliśmy wziąć prezenty świąteczne do jej biura.

 

Odpozdrawiam :cool:.

 

Przemeq czy przypadkiem nie wykonałeś kilku „kręciołków” na placyku przy bazarku na Bemowie (piątek 01.01. tak ok. 16:00)? :mrgreen: . Tak czy siak pozdrawiam.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem nie wykonałeś kilku „kręciołków” na placyku przy bazarku na Bemowie (piątek 01.01. tak ok. 16:00)

 

Pewnie :twisted:. Z Sylwestra wracałem, to był mój sposób wyrażenia radości z dojechania do domu (z okolic Rucianego) oraz z nowego roku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007 napisał/a:

pozdrowienia dla właściciela bordowej Imprezy Coupe na złotej feldze rej.OP widzianą przed 12 zaparkowaną na Pawiej.

 

 

Odpozdrawiam :D

oj no to narobiłem kwasu :razz: pozdrowienia w takim razie dla WŁAŚCICIELKI pięknego coupe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007 napisał/a:

pozdrowienia dla właściciela bordowej Imprezy Coupe na złotej feldze rej.OP widzianą przed 12 zaparkowaną na Pawiej.

 

 

Odpozdrawiam :D

oj no to narobiłem kwasu :razz: pozdrowienia w takim razie dla WŁAŚCICIELKI pięknego coupe :wink:

 

 

hmm :P właściciela pozdrowiłam :P a siebie samą przy okazji :P

ale faktycznie lepiej byłoby napisać : pozdrawiam kierowce/niczke :P albo uzytkownika :D:D bo to co w dowodzie jest napisane nie zawsze jest zgodne z prawda :D:D hy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...