Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowników (wszystko ok. 14-15):

- niebieskiego GTka, WL i kilka siódemek, którego goniłem na Alejach w Krakowie, a dogoniłem na 29listopada przed wiaduktem, kiwki były :cool: .

pozdro pozdro

w sobote z rodzina na spacerze straszyles ludzi kolo parku, pozniej jakis granatowy GT o wygladzie przynajmniej 500km straszyl znowu rodzine w innej czesci starowki.

boze co tam sie dzieje w tym krakowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Himbera który wyjeżdżał wczoraj z Nałęczowskiej około 14 - ale był tak zaabsorbowany pasażerką że mnie nie zauważył

 

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 10:40 am ]

pozdrowienia równiez dla granatowego bug eye- a w kombii z rejestracja WPI mijanego w Lublinie na Kompozytorów Polskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Harvestera który zaparkował i przeparkował swój batmobil w Sinusie w sobotę a nie przylookał dwóch, stojących tam pół dnia, oświniaczonych subaraków :mrgreen:
Gdzie ??? Nie przypominam sobie :/ W sobote to ja w Łodzi byłem :roll:

 

zalegle pozdrowienia dla Harvestera :)
Odpozdrawiam serdecznie :] Naprawdę ładny ten Twój miś ;)

 

Harvester, telefon byś czasem odebrał...

Jakbym miał przy sobie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue sti (chyba), ktory przewarczal się wczoraj obok autokaru (takiego złoto / kawa-z-mlekiem) ok 14 i pomknał w sina dal na trasie Gdansk - Warszawa :mrgreen: wrcalem z wyjazdu intergracyjnego owym busem i byłem jeszcze - ciągle w stanie nieważkości :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie nie odpiszą ale wypada pozdrowić: czarny WRX bug SB*****, który mnie obwarczał ze wzajemnością na parkingu pod gemini, srebrnego STI-aja hawka mijanego w południe na Bystrzańskiej, SB*****, niebieskego na złotych STI-aja również pod gemini SZY*****, kilka legasiów i OBK-ów, kierownika Forka, zaczepionego pod Suzi Moto.

Starczy bo zadyszki dostanę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników (wszystko ok. 14-15):

- niebieskiego GTka, WL i kilka siódemek, którego goniłem na Alejach w Krakowie, a dogoniłem na 29listopada przed wiaduktem, kiwki były :cool: .

pozdro pozdro

w sobote z rodzina na spacerze straszyles ludzi kolo parku, pozniej jakis granatowy GT o wygladzie przynajmniej 500km straszyl znowu rodzine w innej czesci starowki.

boze co tam sie dzieje w tym krakowie ;)

 

w piątek i w sobotę właśnie nic się nie działo (same forki w dizlu :wink: )

w niedziele był wysyp :cool:

zobaczymy co będzie za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowników dwóch niebieskich STi WA #####:

- około 17.45 na Neste na Wisłostradzie (nieoświniaczony)

- około 18.00 przy KFC - z podkładką forumową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce niebieskiego STi widzianego około 19.40 na rondzie Daszyńskiego

 

Czy po wystartowaniu z ronda zrobił dziwny manewr? Bo jeśli tak, to byłem to ja :mrgreen:.

 

I pozdro dla kierowców dwóch GT zaparkowanych wczoraj po południu na -2 w Hiltonie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czrnego STI dropeye kolo 11:30 oswiniaczonego w ASKO chyba na geometrie przyjechal ;-)

Nie tylko.Postanowilem zamontowac wynalazek Bilsteina, made by Zerkopol. So far baaardzo pozytywne wrazenia, dla tych co nie chca kompletnego betonu , i nie lubia jak ciagle stuka...

Odpozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika STI WB widzianego wczoraj w McDrive przy al.Krak.

Stałem trzy auta za, w kolejce po BigMaca, bo nie ogarnąłem obiadu przed zajęciami ;-(

 

wynalazek Bilsteina, made by Zerkopol. So far baaardzo pozytywne wrazenia

ciekawe jak się Ci to będzie sprawowało. A cenowo jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...