Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia:

- dla Pana z Czarnego Legacy sedan z dwoma rurami - WI 4xxxxx z którym pomykaliśmy z Plusek nad jeziorem Plusznym do Wa-wy.

- dla dwóch Panów z Legasiów kombi, którzy jechali razem w korku na drodze Gdańsk-Warszawa, gdy ja stałem (pomarańczowa jaskrawa koszulka :)) i tłumaczyłem się Panu Policjantowi, że nie popełniłem wykroczenia.

 

Pozdrawiam również wszystkich niewymienionych,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze pozdrawiam sympatycznego kierownika czarnego legaca sedana (śrdokowy pas), który mnie pozdrawiał (lewy pas) pokazując kawałek niebieskiej smyczy, żeby się upenić, że wiem o co chodzi ... było to jakiś miesiąc temu na ul. Raszyńskiej w kierunku lotniska na czerwonym świetle na skrzyżowaniu z Filtrową ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, coś Ty robił na Kochanowskiego...? :wink:

 

Co do pana z bliźniaczej niebieskiej Imprezy, parkującej dziś przy placu Wielkopolskim, to łączę się wew wkurzeniu na nadgorliwą babę od mandatów. A na drugi raz to proszę się uśmiechnąć, czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak GregorBa pozdrawiam niebieska SI króta stała pod MCDonalds przy rondzie Radosław (Babka, tak dla odmiany).

Gregor a ta srebrna na Jana Pawła to mogłem byc ja, jechałem wczoraj ok 20.45 od wspomnianego ronda w kierunku centrum.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak GregorBa pozdrawiam niebieska SI króta stała pod MCDonalds przy rondzie Radosław (Babka, tak dla odmiany).

Gregor a ta srebrna na Jana Pawła to mogłem byc ja, jechałem wczoraj ok 20.45 od wspomnianego ronda w kierunku centrum.

 

pozdrawiam

 

no to pozdrawiam kolege :-) jakos tak zawsze jest ze spotykam kupe Subaraczy jak ide na spacer, jak jade swoim nikogo nie spotykam. Chyba nastepnym razem zrobie tak ze bede jezdzil non-stop Okopowa - Rondo Babka - Jana Pawla - Solidarnosci i napewno kogos spotkam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...