Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

prosze rowniez zwrocic swa szlachetna uwage, ze 8 bieg zostal wrzucony w pozycji P. Co jest nielada osiagnieciem. Zaraz jade do miasta po malzonke, sprobuje jechac z otwratymi drzwiami i bagaznikiem. Zoabzcymy jakie beda osiagniecia.

AGL uwaga, dzis rano staly dwie kamery naprzeciwko siebie, za zakretem za dluga prosta. Straz miejska chowa sie tam przed przejsciem dla pieszych. A dodatkowo, panowie stali w krzaczorach za Shellem i nowym AUDI salongiem. A tam 60 wmeldowano i maja nadzieje, ze tym sposoboem unikna kolejnych 16 wypadniec na barierke na srodku. A nie unikna, bo ten fragment drogi projektowali dla Gierka Inzynierowie radzieccy. Zreszta jak pewnie wiesz 60 jest na calej szosie. To dobry dowcipas jest ze strony miastowych wladz. nawet pisalem do nich w tej kwestii. No coz, ilez to razy przekracza sie dziennie trzykrotnie to ograniczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..i jest ryzyko ze zawziete babsko sie bedzie lapac auta i lakier podrapie 8)

Mając paranoję rozpoznaną i potwierdzoną urzędowo, wzbraniałem się przed uznaniem, że ta rysa na tylnym błotniku z lewej strony przy lampie to JEJ dzieło. Ale jak przechodziła obok samochodu z miną niewiniątka - widziałem na własne oczy. A rysę zauważyłem następnego dnia...

 

Teściową kocham, szanuję i nieba bym jej przychylił, ale do samochodu niech się nie zbliża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak przechodziła obok samochodu z miną niewiniątka - widziałem na własne oczy. A rysę zauważyłem następnego dnia...

cholender..a rekompensuje choc niedzielnym obiadkiem albo jakims ciastem??dzieci dopatrzy??bo jak nie to lypa nie interes..

ja tak na odleglosc trzymam Mame od Hansa..najpier w bylo NIE..sprzedaj starego niemca..a teraz musze spac z kluczykami jak do domu jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze rowniez zwrocic swa szlachetna uwage, ze 8 bieg zostal wrzucony w pozycji P. Co jest nielada osiagnieciem.

Wina moja bezdyskusyjna, że na forum nie zapodałem, że skrzynia przeprogramowana została tak, aby ją jak-najbardziej do manualnej upodobnić. Więc fikołki typu wrzucenie P przy 240 są jak najbardziej możliwe.

Nie mówiąc o kręceniu kółek na śniegu.

 

 

uwaga, dzis rano staly dwie kamery naprzeciwko siebie, za zakretem za dluga prosta. Straz miejska chowa sie tam przed przejsciem dla pieszych. A dodatkowo, panowie stali w krzaczorach za Shellem i nowym AUDI salongiem. A tam 60 wmeldowano i maja nadzieje, ze tym sposoboem unikna kolejnych 16 wypadniec na barierke na srodku.

No to mam prze******.

 

A nie unikną, bo ten fragment drogi projektowali dla Gierka Inzynierowie radzieccy.

 

Zakręt przed Shellem (od strony Konstancina) jest unikalnym zaiste przykładem sztuki inżynierskiej, ale pozwala też wykazać wyższość techniki japońskiej (Subaru) nad techniką innych producentów czterokołów. I ja z wykazania tej wyższości korzystam. Tak, że (powtórzę się), mam prze*****, jeżeli tam dzisiaj rano stały kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rekompensuje choc niedzielnym obiadkiem albo jakims ciastem??dzieci dopatrzy??bo jak nie to lypa nie interes..

Ja z miłości :oops: w ten interes wszedłem. A teściową z dobrodziejstwem inwentarza dostałem. W zęby jej nie patrzyłem - a to błąd.

 

W sumie, to najlepsze ogłoszenie matrymonialne jakie widziałem, ukazało się kiedyś w przasie kopenhaskiej:

"Poznam Panią w wieku (....), (taką i owaką), w celu matrymonialnym. Fotooferty mile widziane, koniecznie z aktualnym zdjęciem mamusi ..." I bynajmniej tu o niejakiego Bielę nie chodziło...

 

Tatuś mu powiedział, czy sam taki cwany był za młodu...? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt (pozornie), bo jak powszechnie wiadomo, Subaru nie tylko mają spalanie niższe od danych fabrycznych, osiągają prędkości maksymalne wyższe od danych fabrycznych, ale i prędkościomierze pokazują prędkości niższe od rzeczywistych... Chyba, że mi się coś pomyliło... :?

 

No to chyba Ci sie pomylilo...

 

Przelozenie "P" to skrot od Power ma sie rozumiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego GT kombi WN...... (chyba) na Żelaznej, wczoraj ok. 18 ORAZ przepieknego srebrnego STi nowego WExxxxx na trasie Warszawa-Siedlce, dziś godz 11-12. Dodam, że trzymaliśmy się z ojcem równo za tym STi, nie raz pokazywalo się 170km/h na budziku, ale oczywiście my ze swoimi dwustoma kucami nie mmay szansy. Cały czas się na niego patrzyłe, więc jeśli ktoś ma STi srebrne WExxxxx i widział na trasie srebrne S40 z którego ktoś ciągle się gapił, to byłem ja. 8) :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (Magda i ja) ALEX'a który nie chciał wziąźć ode mnie ulotki na Alejach pod Kijowem. Dopiero po nachalnym machaniu ulotkami mnie skojarzył :mrgreen:

 

a poza tym pozdro dla całej masy Subaraków przetaczających sie przez skrzyzowanie pod Cracovią dzis przed południem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (Magda i ja) ALEX'a który nie chciał wziąźć ode mnie ulotki na Alejach pod Kijowem. Dopiero po nachalnym machaniu ulotkami mnie skojarzył :mrgreen:

 

a poza tym pozdro dla całej masy Subaraków przetaczających sie przez skrzyzowanie pod Cracovią dzis przed południem :wink:

Przepraszam!!!Byłem zakręcony,bo jechałem na badania z dzieciakiem do szpitala!!!Pozdrawiam Was równie gorąco!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy (Magda i ja) ALEX'a który nie chciał wziąźć ode mnie ulotki na Alejach pod Kijowem. Dopiero po nachalnym machaniu ulotkami mnie skojarzył :mrgreen:

 

a poza tym pozdro dla całej masy Subaraków przetaczających sie przez skrzyzowanie pod Cracovią dzis przed południem :wink:

 

To się nadaje do 'cham na drodze' ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zabieram te ulotki co rozdaja

 

postawa godna naśladowania :wink:

 

Byłem zakręcony,bo jechałem na badania z dzieciakiem do szpitala!!!

 

No problemo :wink: Akurat sobie z Magda zrobilismy wtedy przerwe na papieroska i jak zobaczyłem WRX'a to miałem niezłego sprinta 8)

 

To się nadaje do 'cham na drodze'

 

bez przesady, ALEX machnął początkowo ręką że nie chce ulotki :wink: ...do cham na drodze nadają sie osobniki które jak widzą że podchodzi ktoś z ulotką to udają że Cie nie widzą :x

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, ALEX machnął początkowo ręką że nie chce ulotki ...do cham na drodze nadają sie osobniki które jak widzą że podchodzi ktoś z ulotką to udają że Cie nie widzą

 

No przecież żartowałem ;). Ale ja, zresztą dowiedzieliśmy się z OGS'em od siebie tego samego w GK, zawsze biorę ulotkę, choćby po to, żeby ja piznąć w kosz 5 metrów dalej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...