Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gazetki dostają ci, którzy regularnie robią zakupy..... :mrgreen:

Po pól roku nie odwiedzania, subskrypcja ustaje.

 

 

Ciekawe skąd to wiesz... :mrgreen:

 

Też byś się zasadził - wyczytałem w selgrosowej gazetce, którą regularnie śledzę, że ma być promocja na pasztet! :mrgreen:

 

 

Nareszcie gadasz jak pasz..., tfu, człowiek :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byś się zasadził - wyczytałem w selgrosowej gazetce, którą regularnie śledzę, że ma być promocja na pasztet! :mrgreen:

 

Przemo no nie mów przecież już od tygodnia prezesi Selgorsu chwalą się

że zostały otworzone w halach nowe stoiska rybne (m.in. z kawiorem :twisted: )

a tak serio o której leciałeś (masz takie fajne czerwone nalepki na prawym boku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam trzy razy... tfu pozdrawiam raz ale widzianego trzy razy (albo to ten sam, albo mam deja vu :roll: ) czarnego Forka jezdzacego na 11 Listopada w strone Wlokniarzy (za kazdym razem w tym samym kierunku) w godzinach 8:00 - 14:00 jak siedzialem w fabryce... A nawet jak to trzy rozne to z doswiadczenia wiem ze i tak nie ma ich na forum albo nie odpisuja wiec co za roznica :P

 

A poza tym pozdrowienia dla bieskiego WRX z nalesnikiem albo i bez bo juz byl daleko jak go zauwazylem, tez zreszta na 11 Listopada gdzies miedzy 12:00 a 14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego WRX z naleśnikiem z którym to kierownikiem wymieniłem dyskretnie znak-sygnał na Towarowej około 18 z minutami.

pozdrawiam, pozdrawiam, :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kierownika niebieskiej Imprezy dzisiaj rano tez na Towarowej - byla kiwka

i Kierownika oswinionego Forka WW... na Lindleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrooofka dla kierownika blue WRX kombi 03-05 blachy WX ***** z ktorym wymienilismy kiwki kolo Gal Moku ok 19.40

 

potem pozdro dla Kaczora przywuwazonego jak startowal ze skrzyzowania Dolinki z Wilanowska - zarosniety jak ta lala i ludzi nie widzi

 

a pozniej pozdroooofka dla kieronwnika blue WRX 03-05 na blachach WZ z ktorym wymienilismy kiwki przy Rondzie Stazynskiego ok 21.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla pumex1 zaczepionego z rana na Myśliborskiej :cool:

odpozdrawiam odpozdrawiam :mrgreen: tylko pliiiisss... nie trabcie mi tak kolo ucha z samego rana :roll: wyrwany ze stanu porannego letargu prawie zawalu dostalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla pumex1 zaczepionego z rana na Myśliborskiej :cool:

odpozdrawiam odpozdrawiam :mrgreen: tylko pliiiisss... nie trabcie mi tak kolo ucha z samego rana :roll: wyrwany ze stanu porannego letargu prawie zawalu dostalem :mrgreen:

 

postaramy się pamiętać :mrgreen: faktycznie jakby drgnąłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak se pozdrowie oczywiscie z nalezyta serdecznoscia (nie liczac na obycie i ogarniecie tematu) kierownikow dwoch Forkow...

Zielony (ciemny - butelkowy :?: ) za ktorym jechalem z pracy Wlokniarzy dzisiaj ok 14:30 w strone centrum

i przed chwila srebrny, widziany z okna na Fabrycznej jadacy od Kilinskiego w kierunku Targowej (to tam gdzie kiedys fotografowal sie Przemeq, znaczy klientela jego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla TomaszGdańsk, który o mało co nie zrobił jakiejś ciotce drogowej jesieni średniowiecza z d..., na zjeździe z Chłopskiej w Pomorską o 17:00 w środę :twisted:

 

Dla niebieskiego WRX na mazurskich numerach na Spacerowej (była kiwka) i dla kilku wolnych ssaków '07, w tym srebrnego ze starym babonem w środku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...