Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest wśród subaroholików? WRX pozdrawiają tylko WRX, STi tylko STi? Forki tylko inne Forki? Bo na forum saaba jest tak, że krokodyle (900) pozdrawiają wszystkich, 9-5 pozdrawiają się nie za często, ale jednak, a właściciele nówek 9-3 (sports kupę : ) nie pozdrawiają nikogo i w ogóle mają za złe. Odpiszcie, bo nie chcę postów w stylu "ty bucu w szarym forku, gdzie się tutej pchasz z tym machaniem łapą, tu panowie wu-er-iksiarze jadą... etc". Tribeki się pozdrawiają, czy pindrzą? Ciekaw jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wszyscy się pozdrawiają, Subaru to Subaru :mrgreen:

no niekoniecznie. ja mam potężny odsetek nieodwzajemnionych pozdrowień od nowych Forków. Ludki w Imprezach jakoś częściej odmachują. jeśli chodzi o Legacy to się nie wypowiadam bo za mało tego jeździ na moich terenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kiwki do PRZEWAŻAJĄCEJ ilości Subaryn nie przynoszą żadnych reakcji po drugiej stronie.

Jak na razie byl to Hojny, Olleo i nie pamietam ksywki, Ktoś z Poznania w nowej, srebrnej Imprezie.

Tyle po roku bycia posiadaczem Forestera.

Sorry zapomnialem. Koło Monachium pokiwaliśmy sobie z Holendrem; także we Forku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wszyscy się pozdrawiają, Subaru to Subaru :mrgreen:

 

nieprawda :evil: wczoraj się dowiedziałam, że kierowcy Imprez chyba nie wiedzą, że Outback to też Subaru :wink:

 

Anty-pozdrowienia dla kierownika granatowego GLa kombi z rejestracją WPR*****. Wczoraj wieczorem, wracając z myjni mieliśmy wątpliwą przyjemność natknąć się na tego Pana na ul. Powstańców Śląskich. Ja rozumiem, że można się spieszyć... ale podjeżdżanie pod każde auto na odległość kilkudziesięciu centymetrów przy prędkości ~80 km/h nie jest ani mądre ani kulturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

- niebieskiego bugaja WRX albo STI (z parapetem) jadącego w kierunku Bydgoszczy wczoraj chyba około 18 o ile pamiętam

- kilka Foresterów i Legaców na trasie Bydgoszcz - Trójmiasto

- Gracowego widzianego wczoraj pomiędzy Witominem a Chwarznem około 19.45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Krebelke, Moniqe, Pumexa, Xbikea, Blue, carfita, Intaka, Azraela, matiego, CracowDragona, Durbosa (z fajna kolezanka) z ktorymi sie zespotowalismy alkoholowo dzisiaj o polnocy w Szpilce :mrgreen:

 

Pójdę na łatwiznę, pozdrawiam Adamusa oraz powyżej wymienionych :mrgreen:

 

Oj ostro było, ale o dziwo bez kaca dzisiaj. Dziękuję Wam za fajną zabawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Krebelke, Moniqe, Pumexa, Xbikea, Blue, carfita, Intaka, Azraela, matiego, CracowDragona, Durbosa (z fajna kolezanka) z ktorymi sie zespotowalismy alkoholowo dzisiaj o polnocy w Szpilce

 

To by chyba wyjaśniło telefon, który otrzymałem od matiego o 4:30 nad ranem :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Krebelke, Moniqe, Pumexa, Xbikea, Blue, carfita, Intaka, Azraela, matiego, CracowDragona, Durbosa (z fajna kolezanka) z ktorymi sie zespotowalismy alkoholowo dzisiaj o polnocy w Szpilce :mrgreen:

 

Pójdę na łatwiznę, pozdrawiam Adamusa oraz powyżej wymienionych :mrgreen:

 

Oj ostro było, ale o dziwo bez kaca dzisiaj. Dziękuję Wam za fajną zabawę!

 

to ja tez odpozdrowie :mrgreen: A dodatkowo adamusa - z ktorym udalismy sie w drodze powrotnej do nocnego paśnika :mrgreen:

 

No i dzisiejsze pozdrowienia dla Imprezy GT WN XXXXX zaparkowanej przed Media Markt przy Al.Krakowskiej - ok. 14.30

 

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela Forka zaparkowanego dziś pod szpitalem na Starynkiewicza. Czyżby jakiś młody tato, bo dzisiaj to już kolejny jak go tam widziałem :?:

 

odebrałeś dziewczyny? podejrzewam, że nie skoro masz czas na buszowanie po necie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla :

- kierownika "morskiego" GL kombi RSA XXXXX spotkanego na Modlinskiej ok. 18.45, z ktorym wymienilismy kiwke na swiatlach

- kierownika i pasazerki czarnej Imprezy GT - widzianych kolo 19.00 na pl. Wilsona

- wlasciciela czerownego Legacy kombi MY 94-98 zaparkowanego przy pl. Wilsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kiwki do PRZEWAŻAJĄCEJ ilości Subaryn nie przynoszą żadnych reakcji po drugiej stronie.

Jak na razie byl to Hojny, Olleo i nie pamietam ksywki, Ktoś z Poznania w nowej, srebrnej Imprezie.

Tyle po roku bycia posiadaczem Forestera.

Sorry zapomnialem. Koło Monachium pokiwaliśmy sobie z Holendrem; także we Forku.

Ale ode mnie to byla, czy nie byla w koncu kiwka? ;-)

 

Ja dzis spotkalem sie ze wzajemna kiwka od Forka tak na oko MY'01 srebrnego turbo w okolicach Boleslawca. Oczywiscie pozdrawiam =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...