Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wyjazdu na Rajd Elmot:

- kierownik srebrnej Imprezy PO..... N/A z którym pośmigaliśmy od OS Walim aż po park serwisowy w Świdnicy,

- państwo w białym WRX SH..... Zero reakcji na moje mruganie światełkami :(

- załoganci zielonej Imprezy kombi, którzy wyprzedzali mnie w drodze powrotnej na wysokości Gliwic. Pomachaliśmy sobie :)

- ponadto kilka Imprez, Forysiów ale bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wyjazdu na Rajd Elmot:

- kierownik srebrnej Imprezy PO..... N/A z którym pośmigaliśmy od OS Walim aż po park serwisowy w Świdnicy,

- państwo w białym WRX SH..... Zero reakcji na moje mruganie światełkami :(

- załoganci zielonej Imprezy kombi, którzy wyprzedzali mnie w drodze powrotnej na wysokości Gliwic. Pomachaliśmy sobie :)

- ponadto kilka Imprez, Forysiów ale bez odzewu.

Roman, masz wpierdol :!: :twisted: Byles na Elmocie i nawet sie do nas nie odezwales... O zesz Ty... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wyjazdu na Rajd Elmot:

- kierownik srebrnej Imprezy PO..... N/A z którym pośmigaliśmy od OS Walim aż po park serwisowy w Świdnicy,

 

Odpozdrawiam! :grin:

 

I jednocześnie pozdrowienia - bo cały czas zapominam - dla bordowej Imprezki GL, która parkuje na os. Batorego w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wyjazdu na Rajd Elmot:

- kierownik srebrnej Imprezy PO..... N/A z którym pośmigaliśmy od OS Walim aż po park serwisowy w Świdnicy,

 

Odpozdrawiam! :grin:

 

I jednocześnie pozdrowienia - bo cały czas zapominam - dla bordowej Imprezki GL, która parkuje na os. Batorego w Poznaniu.

 

Nikt z forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z machaniem wykonywałem równocześnie manewr skrętu z Tatarskiej w lewo i zakładania okularów na nos

....i jeszcze wyprzedzałeś coś po prawej .. odpozdrawiam

 

i tak chciałem podrowić

- czarny WRX z naleśnikiem czekające na otworzenie się bramy osiedlowej na zgr.żmiji w piątek około 18.00

- dwie czerwone imprezy kombi widziane w sobotę na parkingu zawodów na 1/4 mili

- niebieskie STI wjeżdzające na parking jak wyżej nr.CT......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam gtx w pografowym czerwonym GieTeku z ktorym sobie pomachalismy w sobote rano na pulawskiej kolo mysiadla ;)

 

a i pozdrawiam gracowa (Ola Rulezzzzzzzz :mrgreen: ) i gracowego, Siele, Lukiasza i Maniek MTS oraz Pabla (W2 SPEED badz tez Armani :mrgreen: ) spotkanych w sobote na bemowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z machaniem wykonywałem równocześnie manewr skrętu z Tatarskiej w lewo i zakładania okularów na nos

....i jeszcze wyprzedzałeś coś po prawej .. odpozdrawiam

 

i tak chciałem podrowić

- czarny WRX z naleśnikiem czekające na otworzenie się bramy osiedlowej na zgr.żmiji w piątek około 18.00

- dwie czerwone imprezy kombi widziane w sobotę na parkingu zawodów na 1/4 mili

- niebieskie STI wjeżdzające na parking jak wyżej nr.CT......

 

ta stojaca najpierw przy TOYO a potem przy motocykielach to moja - odpozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla gtx i jego czerwonej strzały spotkanych dziś u Zbyszka!
Dopiero teraz trafiłem ten temat, ale odpozdrawiam serdecznie :)

 

a ja pozdrawiam gtx w pografowym czerwonym GieTeku z ktorym sobie pomachalismy w sobote rano na pulawskiej kolo mysiadla ;)

Ja również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Marka Kluszczynskiego z MTS Dzierzoniow i jednoczesnie podziekowania za szybkie ogarniecie tematu wymiany klockow :)

Pozdrowienia dla posiadacza lub kierownika czerwonego Cossiego zaparkowanego przy rynku w Zabkowicach Slaskich (Frankenstein) :)

20852f5d8bf93fce.jpg

 

8142230690b0e227.jpg

 

a1a621b877568ccf.jpg

 

A propos paskow chcialam powiedziec, ze moge miec nawet 15 a sytuacja Romana i tak nie ulegnie zmianie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...