Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forka XT na blachach DLW (świnka na lusterku), którego dziś koło 11:00 obmachałem i omrugałem w Dolince Służewieckiej. Forek skręcał w prawo w Puławską, ale chyba nie zarejestrował pozdrowień, bo szły z Mondeo (ale oświniaczonego).

 

Pozdrawiam też czerwoną starą Imprezę N/A z dużą naklejką "Obsługa Rajdu" (czy coś podobnego) na tylnej klapie, stojącą przed ścianką wspinaczkową na Warszawiance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi (niebieskie GT z naklejką od Kondzia na tylnej lotce) spotkanego dzisiaj pod szpitalem na Kasprzaka.

PS: napisz mi proszę o tych oponach na PW amerykanckich semi-slick'ach.

....pozdrawiał granatowy Colin GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z sobotniego wieczoru, kiedy to z forumowiczem MForbi śmigaliśmy razem Modlińską w kierunku mostu Grota 8)

Odpozdrawiam serdecznie :-)

 

P.S. Zupelnie przypadkiem bedac w Ladku zanabylem sobie tabliczke do garazu. Chcialem ja "fotopstryknac" i umiescic w avatarku, ale chyba juz tego nie zrobie :mrgreen:

Nie bede "papugowal". Zawisnie wiec sobie cichutko w garazu bez "publicznosci" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Zalogi nieoswiniaczonego Hawka WRX blue mica z nalesnikiem, stojacego niedaleko mojego kombiaczka na parkingu osrodka Pszczeliniec w Krasnobrodzie na Roztoczu. Do zobaczenia na imprezie sylwestrowej za dwie godziny :-)

 

Oświniaczony, nawet 2 prosiaki na lusterkach są :)

Odpozdrawiam serdecznie. Chyba nieźle zabalowaliście, bo jak my wyjeżdzaliśmy dzisiaj ok. 12tej to Twoja Turbowanna jeszcze grzecznie stała przysypana śniegiem :mrgreen:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozdrowienia kierowcy srebrnego Bugeye'a WRX LU..., który mi elegancko pomrugał na Moście Łazienkowskim w stronę Śródmieścia dzisiaj ok. 15:15. Byłem mocno skoncentrowany wypatrywaniem czy rzeczywiście jest tam kontrola fotoradarowa jak głosiła tabliczka przed wjazdem na most. Odpozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika chyba fioletowego (rozpoznawanie kolorów mi niebardzo działa po zmroku :mrgreen: ) bloba wrx'a w kombi, co sobie zaparkował pod Kotelnicą w Białce, niedaleko kas

 

numery łódzkie, świnek nie stwierdzono

 

podobała mi się końcówka wydechu, szkoda że nie było okazji posłuchać jak mruczy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla białego hawka US STi ok 15:00 na wysokości LUKoila :) Było machanie, mruganie, ale kierownik siakiś zawieszony.... :roll: PJAY, to Ty byłeś...??

 

Dzięki :wink: tak to ja 8) - musiałem być zamyślony :mrgreen: odmachuję wirtualnie i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Zalogi nieoswiniaczonego Hawka WRX blue mica z nalesnikiem, stojacego niedaleko mojego kombiaczka na parkingu osrodka Pszczeliniec w Krasnobrodzie na Roztoczu. Do zobaczenia na imprezie sylwestrowej za dwie godziny :-)
Oświniaczony, nawet 2 prosiaki na lusterkach są :)

Odpozdrawiam serdecznie. Chyba nieźle zabalowaliście, bo jak my wyjeżdzaliśmy dzisiaj ok. 12tej to Twoja Turbowanna jeszcze grzecznie stała przysypana śniegiem :mrgreen:

M.

Ślepy byłem, że świnek nie widziałem! Albo przymroczony... :twisted:

Oj balowaliśmy, balowaliśmy :-D Nie rzucił Ci się w oczy mocno rozluźniony gość w niebieskiej kurtce Subaru przez cały pobyt? To może i lepiej ;-) :twisted:

Fakt - wyjechaliśmy w trasę powrotną do Wawy dopiero o 16:30 :-)

 

-- 3 sty 2012, o 11:06 --

 

A! Pozdrówki dla ciemnozielonej (?) oświniaczonej Toyki Camry, która mnie przepuszczała dziś z rana na wąskiej Racławickiej przed Niepodległości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych wczoraj (2stycznia):

-na ul.Zamienieckiej o 19 niebieskie i srebrne GT. Niebieskie obmachałem, srebrne zobaczyłem dopiero jak mnie mineliście, więc pojechałem za Wami co by się poprawić :)

-przed 20 na Waszyngtona obmachany kierownik niebieskiego STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Zalogi nieoswiniaczonego Hawka WRX blue mica z nalesnikiem, stojacego niedaleko mojego kombiaczka na parkingu osrodka Pszczeliniec w Krasnobrodzie na Roztoczu. Do zobaczenia na imprezie sylwestrowej za dwie godziny :-)
Oświniaczony, nawet 2 prosiaki na lusterkach są :)

Odpozdrawiam serdecznie. Chyba nieźle zabalowaliście, bo jak my wyjeżdzaliśmy dzisiaj ok. 12tej to Twoja Turbowanna jeszcze grzecznie stała przysypana śniegiem :mrgreen:

M.

Ślepy byłem, że świnek nie widziałem! Albo przymroczony... :twisted:

Oj balowaliśmy, balowaliśmy :-D Nie rzucił Ci się w oczy mocno rozluźniony gość w niebieskiej kurtce Subaru przez cały pobyt? To może i lepiej ;-) :twisted:

Fakt - wyjechaliśmy w trasę powrotną do Wawy dopiero o 16:30

Też nie byłem w pełni władz umysłowych przez cały wyjazd ;) W każdym razie nawet fajne miejsce na sylwestra, jeszcze żeby było więcej śniegu...

Jeszcze raz pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam, kierownika z niebieskiego WRX na fajnych moretach + chlapacze (czarne) Prodrive. Była kiwka w okolicach toru Służewiec w stronę śródmieścia, dzisiaj o 10:40 a.m. Rejestracja WO 35.....

Odpozdrawiam, reflektory są od STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam, kierownika z niebieskiego WRX na fajnych moretach + chlapacze (czarne) Prodrive. Była kiwka w okolicach toru Służewiec w stronę śródmieścia, dzisiaj o 10:40 a.m. Rejestracja WO 35.....

Odpozdrawiam, reflektory są od STI :)

 

 

...być może nie zdarzyłem się przyjżeć, gdzieś mi zostałeś...wnioskuję że na kładkę w stronę galmoku pojechałeś.

PS: miałem tez takiego wrx'a i również się przymierzałem do takich świateł, ale niestety jakoś nie mogłem trafić...aż go w końcu sprzedałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...