Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Zalogi nieoswiniaczonego Hawka WRX blue mica z nalesnikiem, stojacego niedaleko mojego kombiaczka na parkingu osrodka Pszczeliniec w Krasnobrodzie na Roztoczu. Do zobaczenia na imprezie sylwestrowej za dwie godziny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dzisiaj:

 

Forek dyszel, srebrny rejstracja WPI przy gorce ursynowskiej, dobrze oswiniaczony, trabilem, ale bez odzewu

 

Hawk Sti w korku pod bestmalem rejstracja EL

 

Blob(?) Sti na Sobieskiego rejstarcja WX, nie wiem czy mial swinie, ale popatrzyl na mnie, burknelismy i pojechal sobie dalej :)

 

Kiwka z kierownikiem srebrnej TurboWanny rejstracja WS, na ulicy Dolnej, czarna maska klapa i chyba dach, zreszta widzialem cie 27.12 jak wjezdziales do galerii motlochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczorajszych górskich wojaży dla:

 

* właściciela białego Libero co to sobie stało na jakims placyku w Świeradowie

* kolegi z Legacy OBK II widzianego w szklarskiej porębie ,okolice orlenu,ok.22:00,machnąłem ci kurtką przed maską:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noworoczne pozdrowienia dla wszystkich, a zwłaszcza dla dwóch pierwszych subar spotkanych na trasie w 2012tym:

- niebieskiej imprezy na żółtych blachach mijanej po 15tej między jaroszowem a strzegomiem,

- czarnej tribeki która wyprzedziła mnie na A4 w stronę wrocka na wysokości zjazdu na A8/wrocław południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj od czarnego Forka 07 dla białego hawka US STi ok 15:00 na wysokości LUKoila :) Było machanie, mruganie, ale kierownik siakiś zawieszony.... :roll: PJAY, to Ty byłeś...?? Oczywiście, świniaki były :wink: :mrgreen:

 

I pozdrowienia dla srebrnego bloba STi widzianego o 15:30 na krajowej 7 na wysokości Zielonek ;) Widziany z parkingu :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...