Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek/docent, to pięknie poszedłeś z punktami!! :shock: To co Ty robiłeś??!! Teraz to już nie masz wyjścia, tylko steady driving.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, to pięknie poszedłeś z punktami!! :shock: To co Ty robiłeś??!! Teraz to już nie masz wyjścia, tylko steady driving.... :roll:

 

Wystarczy 2x po 10 pkt za np. 141/90, do tego jakiś jeden punkt np. za parkowanie (nie wiem, czy są) i tyle. W ciągu roku nietrudno tyle nałapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz kierownika szarego GT RB5 (o taki :arrow: http://farm4.static.flickr.com/3077/279 ... 7e92b8.jpg ) z kierą po złej stronie i na angielskich blachach w tym samym miejscu 5 minut później ale w przeciwnym kierunku. :wink:

 

Hmm ciekawe ile takich jezdzi w PL :)

Moj na pewno to nie byl, bo stoi bez silnika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale 21 pkt. zobowiązuje... :evil::evil::evil:

Auć! :( :roll:

A kiedy pierwsza redukcja?

Ehhh... Jeden punkt w czerwcu, następne 10 w listopadzie... Masakra...
Przemek/docent, to pięknie poszedłeś z punktami!! :shock: To co Ty robiłeś??!! Teraz to już nie masz wyjścia, tylko steady driving.... :roll:
Wystarczy 2x po 10 pkt za np. 141/90, do tego jakiś jeden punkt np. za parkowanie (nie wiem, czy są) i tyle. W ciągu roku nietrudno tyle nałapać.
No właśnie... Dwa razy Trasa Siekierkowska w Warszawie... Najlepszy, najszerszy i najlepiej oświetlony kawałek drogi w kraju, jaki znam... 150/80 i 158/80 i już jest 20 pkt... Do tego jeden idiotyczny punkcik za niezastopowanie na STOPie, a tylko zejście do 5 km/h i gotowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy Trasa Siekierkowska w Warszawie... Najlepszy, najszerszy i najlepiej oświetlony kawałek drogi w kraju, jaki znam... 150/80 i 158/80 i już jest 20 pkt...

 

To jest Polska właśnie. :roll:

 

A u mojego syna pod szkołą na 40 jeżdżą 80 i nikt tam się nie pojawi.

Łatwiej na Siekierkach "jelenia" złapać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mojego syna pod szkołą na 40 jeżdżą 80 i nikt tam się nie pojawi.

Łatwiej na Siekierkach "jelenia" złapać. :evil:

 

Święte słowa. Dlatego omijam tę trasę szerokim łukiem - zachęca wybitnie do szybkiej jazdy i praktycznie każdy znajomy przyjął tam chociaż raz dziesiątaka :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piciu,

 

wielkie dzieki za wczorajsze spotkanie :) Twojego autko po wywaleniu katalizatora wkoncu zaczelo sie ladnie odpychac noi "pachnie" jak nalezy :mrgreen:

 

ps. hehe myles juz wanne po wczorajszym uswinieniu :twisted: ale przynajmniej swinia na lusterku byla w blotku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, może warto zainwestować w dobre CB, jakiś anty-radar itp. sprzęty? :) Na pewno inwestycja się zwróci :D

W mieście? Zapomnij o CB :oops: a z anty-radarem to będzie drogo, tylko trochę obniży prawdopodobieństwo wykrycia, tak czy siak zmierzą :roll:

Zalezy jaki antyradar. Ja widzialem taki co zaczyna pikac jak mierza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, może warto zainwestować w dobre CB (...)
Wstyd się przyznać - mam, ale używam tylko w trasie...

Kiedyś jeździłem z tym po Wawie, ale irytują mnie oszołomy typu Koziołek-Matołek, śpiewacy, puszczacze radia przez CB, rzucanie mięsem etc...

Pewnie wczoraj krzyczeli na radiu, że się Vectra włóczy po Siekierach... Moja strata :(

No nic. Jakoś to będzie. Na razie MZA (samopokuta), a za tydzień szkolenie "-6 pkt."...

W czerwcu odpadnie 1 pkt., w lipcu/sierpniu szkolenie powtórzę i mam nadzieję mocno zmniejszyć licznik punktów... Do 8. Oby tylko nic nie złapać po drodze...

 

Aha! Żeby nie było off-topu - pozdrawiam Subaraki, w tym jedną ciemną Imprezę New age kombi, które warczały wczoraj wieczorem po Płaskowickiej na Ursynowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRX bez zadnego skrzydla na klapie spotkanego dzisiaj okolo godziny 17:00 na Wale Miedzeszynskim w kierunku Otwocka.

 

Najpierw mrygalem, machalem, usmiechalem sie i nic. Az trafily nam sie wspolne swiatla i zostalem mocno objechany. I tyle :)

 

Tak sie zastanawiam czy to pozdrawianie nie jest zarezerwowane tylko dla Subarak produkowanych po 2000 roku. Moj Legac albo tak zle wyglada ze wstydza sie ludzie odmachac albo nikt nie kojarzy ze to tez boxer. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, wariat jestes normalnie :wink:
Hihi... Aż się wylogowałem, żeby sprawdzić, czy to do mnie, czy też użyłeś funkcji "you" :twisted:

Jednak do mnie :D

Tak. Jestem. Znajomi, którzy się ze mną przejadą w trybie "racing" :wink: mówią, że mój styl jazdy zupełnie nie koresponduje z moim wyglądem :twisted::twisted::twisted:

Myślę, że po prostu nie mają innych znajomych z Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piciu,

 

wielkie dzieki za wczorajsze spotkanie :) Twojego autko po wywaleniu katalizatora wkoncu zaczelo sie ladnie odpychac noi "pachnie" jak nalezy :mrgreen:

 

ps. hehe myles juz wanne po wczorajszym uswinieniu :twisted: ale przynajmniej swinia na lusterku byla w blotku ;)

 

Raz na jakiś czas dobrze jest strzelić tak pół litra .... szejka truskawkowego i zagryźć na kolację McD - przy okazji upolowaliśmy czarnego WRX ze świniakiem :roll:

 

Dobrze się odpycha i śmierdzi odpowiednio - jak na świnie przystało. Nie no co ty, żona dziś wchodząc do samochodu miała mały zgryz - bo nie było jak złapać za klamkę. Jak nie trawa to błoto 8)

 

Pozdro Grzechu i tnx :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne rzeczy się dzieją rano w korkach... calibrra z wielkim skrzydłem wpuściła mnie w korku :shock: kierownik miał kaptur na głowie...wstydził się auta!?...POZDRAWIAM

niebieski bugeye na czarnym kole, Al.Wilanowska, 8.40 mrugałem machałem, kierownik nie wzruszony był :cry:

Niebieska impreza czyściutka, ze skrzydłem i na białym kole, przed 9. Goniłem zań po dolince od Al.Wilanowskiej, myślałem że na Siekierkowski się kieruje ale na krzyżówce z Sobieskiego skręcał :(

Pozdrawiam

 

Ps.zdjęcie kalibry w odpowiednim wątku, w odpowiednim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na przystanku stała grupka dzieci. Jadę ja sobie za mondeo i nagle patrze a jakiś malec w kolorowej kurtce do mnie macha. Jeśli to pociecha kogoś z forum to pozdrawiam i gratuluje właściwego ukształtowania młodego mężczyzny :)

W.Umińskiego, przystanek koło boiska, w głębi jest podstawówka nr.312...no gimnazjum to to nie było, choć papieroski jakieś tam widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...