Skocz do zawartości

malowanie felusow ...


b.

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie. felgi mi sie strasznie oblazly z farby. pewno krawezniki.

poleccie cos w stolicy, jakiegos dobrego malarza.

chce na srebrno, ewentualnie na bialo (sie zastanowie jeszcze),

w kazdym bac razie zadne tak zlote [wiem, wiem..zlote felgi sa szybsze, ale.. :D ]

bo mi do srebrnej fury nie bedzie pasowalo.

i jak to sie odbywa. mozna autkiem podjechac. oni sciagnac kapcie, pomaluja, poschnie ze dwie godzinki w jakims piekarniku i spowrotem na auto zakladaja? mial ktos doczynienia?

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do srebnej RURY mowisz.... :D:twisted::D

 

bartek.

 

Słyszałem że pewne plemię afrykańskie praktykuje malowanie fallusów ale nie pamiętam na jakie kolory :lol:

 

A w Papui Nowej Gwinei nosza takie specjalne ochraniacze w ksztalcie rogow....roznokolorowe, czasem ladnie zdobione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba kolejorzy 8) .....

 

No, no - pozostanmy moze na "kojarzeniu" :twisted: . Ja akurat jestem ze Stolicy i proponowalbym, zebysmy na tym niezwykle pokojowym i sypmatycznym forum nie wrzucali watkow klubowo-regionalnych :twisted:. Bo sie zrobi tak, jak na wiejskim weselu :D - dopoki rozmowa jest o tzw. dupie Maryni, to jest fajnie. Az ktos zacznie mowic o polityce... I wtedy jest apokalipsa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba kolejorzy 8) .....

 

No, no - pozostanmy moze na "kojarzeniu" :twisted: . Ja akurat jestem ze Stolicy i proponowalbym, zebysmy na tym niezwykle pokojowym i sypmatycznym forum nie wrzucali watkow klubowo-regionalnych :twisted:. Bo sie zrobi tak, jak na wiejskim weselu :D - dopoki rozmowa jest o tzw. dupie Maryni, to jest fajnie. Az ktos zacznie mowic o polityce... I wtedy jest apokalipsa :twisted:

 

To jest bardzo dobry pomysl. Miesiac pracy spolecznie uzytecznej za poruszanie tematow klubowych ! No chyba, ze znowu zdobedziey PP to gratulowac wolno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze znowu zdobedziey PP to gratulowac wolno :wink:

 

No, no!!! A tuć przecież na Forum silna reprezentacja Małopolski, która, podoba nam się to, czy nie, może się pochwalić dużo większymi sukcesami, przynajmniej na krajowym podwórku (o Valerendze i Dinamie wspominał nie będę, żeby nie było, że szukam zaczepki :wink: :mrgreen: )

 

Dlatego stanę ponad podziałami i ogłoszę: KONIEC TEMATU. I koniec partykularyzmów regionalnych. Pozdrowienia dla wszystkich Fanów Subaru (nawet dla tych, którzy nie wiedzą, co dobre i kibicują niewłaściwym klubom :wink: :twisted::mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..................cze a juz myslalem ze sie cos dowiem o malowaniu felg, bo i moim tez by sie to przydalo. A tu tylko :D

 

Sorry za off-topiki, ale to jakos samo tak wychodzi :D .

 

Nota bene chcialbym kiedys zobaczyc statystyki, dotyczace tego, ile przecietnie postow jest na temat, a ile nie na temat. Bo tez pare razy wrzucalem tematy z nadzieja, ze sie czegos dowiem, a tymczasem nim sie zorientowalem, temat byl daaaaaaaaaaleko w lesie :D

 

PS. I znow zaczalem off-topika :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum streetracing był temat o malowaniu felg, jest tam pare namiarów na dobre warsztaty. Ewentualnie gość w Żyrardowie - dobrze prostuje, ale nie wiem jak maluje. Biorąc pod uwagę, że pół Warszawy się do niego zjeżdza, to chyba dobrze.

 

 

Mogę potwierdzić, gość robi naprawdę dobrze. Nie dość że poprostuje felgi, to jeszcze je wypiaskuje i pomaluje na kolorek jaki sobie klient zażyczy, Nawet jak to będzie lila róż - i bedzie pasował do srebrnego fallusa. :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...