Jump to content

Szutrowki

grygo
 Share

Recommended Posts

Szybkie 2 pytanka...

1. Czy opony szutrowe 15 cali wejda bez wiekszych problemow w nadkola GTka?

2. Czy felgi 15 cali wejda bez wiekszych problemow na zacisk GT'98?

Dziekuje za uwage, pozdrawiam ;)

no wlasnie wlasnie, chyba opony nie zaklada sie bezposrednio na piaste tudziez zacisk ;)

beda jakies obcierki o nadkola czy zupelny spokoj? da rade tam jeszcze jakies chlapacze wrzucic?

jak sie za 1 razem nie wypilo to lepiej nie dopijac, bo mozna od razu zwrocic :mrgreen:

a tak na powaznie to myslalem o wsadzeniu szutrowek na jakas pojezdzawke np. slomczyn wiec wielkich dobic, ani wielu km robic nie bede...

jak sie za 1 razem nie wypilo to lepiej nie dopijac, bo mozna od razu zwrocic :mrgreen:

a tak na powaznie to myslalem o wsadzeniu szutrowek na jakas pojezdzawke np. slomczyn wiec wielkich dobic, ani wielu km robic nie bede...

Jak nie dopijesz to nie dobijesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

szutrowki bede miec za darmo wiec nie widze w tym najmniejszej nawet dozy debilizmu, tym bardziej, ze pojade sie tam bawic a nie robic wynik ;)

ja widze duzo bo szutrowki sa na zupelnie inne nawierzchnie.

jak jedziesz sie bawic to zaloz jakies stare drogowe opony

erixon słuchaj chłopaków :wink: Szutrówki trzymaj lepiej na typowy szuter. Na słomkę wystarczy zwykła opona. Wszystkie zakręty na tym torze masz twarde. Tylko na dwóch czy trzech może być naniesiona odrobina syfu ale i tak za mała żeby opona szutrowa była tam potrzebna.

hmm a czemu na asfaltowe prologi rajdowcy chcacy pojechac troche pod publike zakladaja szutrowki a nie stare "cywile"? :cool:

poza tym w swoim pierwszym poscie pisalem o pojezdzawce nie wspominajac konkretnie gdzie pojade (przytoczylem slomczyn, bo to akurat jedno z bardziej popularnych i dostepnych nie typowo asfaltowych miejsc) zastanawiam sie jeszcze nad szutrowym torem na litwie, jestem z olsztyna i asfalty nigdy mnie nie interesowaly ;)

(...) zastanawiam sie jeszcze nad szutrowym torem na litwie, jestem z olsztyna i asfalty nigdy mnie nie interesowaly ;)

o to to - szuter to jest prawdziwy zywiol Subaryn! :cool: :razz:

erixon, jakby co, wal smialo pw

o to to - szuter to jest prawdziwy zywiol Subaryn! :cool: :razz:

jezdziles po szutrze ?

oczywiscie :cool:

miec turbo AWD (nawet dwa :razz: ) i nie zazywac terapii szutrowej to bylby nonsens :!:

nie jezdze profesjonalnie, ale czas od czasu wyskakuje na jakis szuterek - za kazdym niesamowita dawka adrenaliny (szczegolnie na ulicznych oponach :mrgreen: )