Skocz do zawartości

Szutrowki


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie za 1 razem nie wypilo to lepiej nie dopijac, bo mozna od razu zwrocic :mrgreen:

 

a tak na powaznie to myslalem o wsadzeniu szutrowek na jakas pojezdzawke np. slomczyn wiec wielkich dobic, ani wielu km robic nie bede...

 

Jak nie dopijesz to nie dobijesz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szutrowki bede miec za darmo wiec nie widze w tym najmniejszej nawet dozy debilizmu, tym bardziej, ze pojade sie tam bawic a nie robic wynik ;)

 

ja widze duzo bo szutrowki sa na zupelnie inne nawierzchnie.

jak jedziesz sie bawic to zaloz jakies stare drogowe opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon słuchaj chłopaków :wink: Szutrówki trzymaj lepiej na typowy szuter. Na słomkę wystarczy zwykła opona. Wszystkie zakręty na tym torze masz twarde. Tylko na dwóch czy trzech może być naniesiona odrobina syfu ale i tak za mała żeby opona szutrowa była tam potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a czemu na asfaltowe prologi rajdowcy chcacy pojechac troche pod publike zakladaja szutrowki a nie stare "cywile"? :cool:

 

poza tym w swoim pierwszym poscie pisalem o pojezdzawce nie wspominajac konkretnie gdzie pojade (przytoczylem slomczyn, bo to akurat jedno z bardziej popularnych i dostepnych nie typowo asfaltowych miejsc) zastanawiam sie jeszcze nad szutrowym torem na litwie, jestem z olsztyna i asfalty nigdy mnie nie interesowaly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) zastanawiam sie jeszcze nad szutrowym torem na litwie, jestem z olsztyna i asfalty nigdy mnie nie interesowaly ;)

o to to - szuter to jest prawdziwy zywiol Subaryn! :cool: :razz:

 

erixon, jakby co, wal smialo pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to to - szuter to jest prawdziwy zywiol Subaryn! :cool: :razz:

 

jezdziles po szutrze ?

oczywiscie :cool:

 

miec turbo AWD (nawet dwa :razz: ) i nie zazywac terapii szutrowej to bylby nonsens :!:

 

nie jezdze profesjonalnie, ale czas od czasu wyskakuje na jakis szuterek - za kazdym niesamowita dawka adrenaliny (szczegolnie na ulicznych oponach :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...