Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o zdjęcie "kaczor donald" i ten pałac w tle... Tak mi się zdaje... :wink:

 

tak, lecz nie dam się wciągnąć w polityczną polemikę

 

ja tam się polityką przestałem interesować już jakieś 2 lata temu, więc co do polemik to nie ze mną. 8)

WRC fan a masz ten plakat z Borowskim- borówki też są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zdjęcie "kaczor donald" i ten pałac w tle... Tak mi się zdaje... :wink:

 

raczej tę puszczę za billbordem ;)

 

No tak... Bo gdyby się inni dalej przy waaadzy utrzymali, to by i puszczę ukradli :wink: A jakby, nie daj Boże, przyszli "ci co jeszcze nie rządzili" - to i piasek z karczowiska szlag trafi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa imprezka na Księżycu. W pewnej chwili ktoś mówi:

- Wiesz co, Armstrong? Niby wszystko się zgadza... Rozpaliliśmy grilla, jest wódeczka, są kobitki, a jakoś atmosfery nie ma....

 

 

Kobieta pyta swego instruktora nauki prawa jazdy:

- Jak pan sądzi, ile jeszcze czasu potrzeba, abym umiała dobrze jeździć?

- Co najmniej trzy.

- Godziny?

- Nie, samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63207419 - gościowi skradziono motocykl, a ludziska licytują ogłoszenie :D:D:D

 

Na pierwszy "rzut oka" głupota ludzka, w tym przypadku nie zna granic LOOOL. Niemniej chodzi pewnie o zanabycie pozytywnego komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasa Łazienkowską.

 

Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka...

 

Przy prędkości 130 km/h .... siedziała z twarzą tuz przy lusterku i... malowała sobie rzęsy.

Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, ze blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!) już jest polowa auta na moim pasie!

 

I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem, ze i golarka i kanapka wypadły mi z rak.

 

Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała Mi akurat prosto do kubka z gorąca kawa, który trzymałem miedzy nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moja męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!!

Jak ja k...wa nienawidzę kobiet za kierownica..

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze cyfrowe zdjecie

rozmiaru pliku - 7,5GB

liczba pikseli 2,5 miliarda.

 

http://www.tpd.tno.nl/Pics/DII/gigazoom/Delft2.htm

 

Sprytny mechanizm częściowego buforowania obrazu, dzięki któremu można robić szybko zbliżenia bardzo małych obiektów w panoramie miasta.

można odczytać tablice rejestracyjne pojazdów, a na bliższym parkingu nawet rozmiar opon...

 

Foto zrobiono o 15:05 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...