Skocz do zawartości

"Testy" na Torze Poznań 27.11.04 - ODWOŁANE


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

:D sam wiesz, że tam trzeba się mocno postarać żeby w coś przydzwonić bo jest bardzo dużo "wybiegu" prawie na każdym zakręcie, ale jak to na torze - wszystko się może zdażyć (nawet było chyba o tym w jakiejś kulawej piosence :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ze śniegiem była by zajefajna :-)

 

Tylko chyba nie dla kosłotra?

Sam w poprzednią zimę mówiłeś na ekogreenie, że nie zrobisz nawet rundala pokazowego, nawet jednego boku bo masz torowe zawieszenie

i na śniegu nie da rady.

Chyba że zmieniłeś zawias ... to daj znać gdzie i kiedy na śniegu będziesz ,a chętnie popatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ze śniegiem była by zajefajna :-)

 

Tylko chyba nie dla kosłotra?

Sam w poprzednią zimę mówiłeś na ekogreenie, że nie zrobisz nawet rundala pokazowego, nawet jednego boku bo masz torowe zawieszenie

i na śniegu nie da rady.

Chyba że zmieniłeś zawias ... to daj znać gdzie i kiedy na śniegu będziesz ,a chętnie popatrze.

 

Iwan ty odrózniasz wściekłe dziury na Ecogreenie od toru przysypanego śniegiem? Poza tym powinienem miec w tym roku juz płytę, wiec zawsze ciut bezpiecznej :-) Zdecydowanie moje auto nie nadaje się do jeżdżenia po dziurach, nie mam kasy żeby kupować wszytskie zderzaki i progi co chwila. Jak moje auto będzie jeździło to ja bardzo chętnie zawsze na śnieg. Na pewno będę coś w Kielcach jeździł ylko nie wiem keidy śnieg będzie i kiedy ja będę miał auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN bez przesady, to nie wyścig o złote jajo :wink: , ja na ten przykład chcę zwyczajnie wyczuć autko i sprawdzić ręczno-elektroniczną :wink: regulację centralnego dyfra.

 

PS. W Kielcach wszystkie weekendy w 2004 są zajęte od dawna niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN bez przesady, to nie wyścig o złote jajo :wink: , ja na ten przykład chcę zwyczajnie wyczuć autko i sprawdzić ręczno-elektroniczną :wink: regulację centralnego dyfra.

 

OZ... bez przesady :wink: , napisałem to co sam Kuba głosił rok temu w formie zaciekawienia czy zmienił zawias od tamtej pory, że teraz taki chętny.

Przytoczyłem sytuacje aby wskazać dokładny czas o jakim mówie aby odnieść go do teraz.

Kurdzia chyba ciśnienie ego mu skacze za bardzo że taki wrażmliwy i mi tu tłumaczy,ze dziury itp. :)

Nic o wyścigach nie poruszałem. Ale regulacje na gravel wiem gdzie możesz zrobić. :D

 

PS

Chodziło wtedy o małego rundala, jeden przejazd kultowego samochodu a nie "wyścigi" na ekogreenie (tez tam sie nei ścigam ), a do takiego lightowego pokazu na ekogreenie jest miejsce.

Osobiście w zimę trenuje gdzie indziej , na równym terenie ale chcialem zobaczyć kosłotra w akcji. Czy to złe ze teraz sie ciekawie?

Tylko że teraz to jakoś widzę nerwowy jest własciciel to już sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k. Trybuna honorowa ma być w jakim kolorze :?:

Czy dywan czerwony będzie pasować do Twych butów :!: :?:

 

Jak dobrze pamiętam, to trybuna honorowa jest w kolorze "zardzewiało-szarym". Jeśli chodzi o mnie, to nie chciałbym narażać na dodatkowe koszty-może zostać ten kolor.

Dywan - tak, czerwony będzie dobry. Może komuś podpasuje do skarpetek :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...