Skocz do zawartości

Nocleg na GP Węgier


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

WRC fan, szukaj bezpośrednio w Budapeszcie. Nie jest to daleko, poza tym z Budapesztu organizowane są bezpośrednie autobusy. Ja pamiętam, że z hotelu jechałem ze znajomymi (m.in. Michalisem) samochodem; wracając zobaczyłem korek i postanowiłem wrócić autobusem, któremu policja dawała pierwszeństwo 8). Inna rzecz, że znajomi z Polski wracali bezpośrednio do kraju, a jeszcze zostawałem w Budapeszcie kilka tygodni...

 

Okolice wokół toru to wiocha i raczej niczego nie znajdziesz. A będąc w Budapeszcie na miejscu jeszcze pozwiedzasz i w ogóle 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Camping przy samym torze :cool:

 

Niestety w moim przypadku odpada :(

 

 

Przemeq, a nie orientujesz się w której części Budapesztu najlepiej szukać, tak, żeby nie trzeba było potem przebijać się przez całe miasto ? Tak pobieżnie teraz pogooglałem i w Budapeszcie problemu np. z hostelem w dobrej cenie niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie orientujesz się w której części Budapesztu najlepiej szukać, tak, żeby nie trzeba było potem przebijać się przez całe miasto

 

Ja mieszkałem w północno-wschodniej części centrum i pamiętam, że stamtąd była bardzo wygodna, szeroka aleja prosto na tor. Korków praktycznie nie było. Szukaj w XIII i XIV dzielnicy, albo jeszcze bardziej w stronę peryferiów (XV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu warunki campingowe są dla mnie nie wskazane. Co prawda mamy przyczepę, ale gnać z nią w piątek to raczej mija się z celem.

Wiem, żartuję, też bym nie był uradowany czymś takim. Chyba że byłaby możliwość w boksach serwisowych, to chyba bym się skusił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hotel IBIS na Vaci Ut. Kawałek od niego (5-10 minut piechotą) przy wjeździe na most Arpad jest pętla autobusowa z której odjeżdżają autobusy na Hungaroring. I zdecydowanie polecam ten środek transportu - zapomnieć o podróży samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ja mam reduktor, i dojadę WSZĘDZIE tam, gdzie Ty możesz tylko pomarzyć :razz: :mrgreen:

nawet na krzesło :razz: :twisted:

chodziło mi o yyyy.... infrastrukturę gastronomiczną :cool:

Tego to nie wiem, ale na pewno jak bym pojechał to by zabrakło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz kiedyś mnie gdzieś wziąć i zademonstrować :wink:

Musisz napisać podanie do mojego auta. W końcu to on będzie głównym prelegentem :razz: :wink:

 

Nie martw się, odchudzam się ostatnio :mrgreen:

Ty tak, ale co z resztą? :wink:

 

malutki, wiesz coś na ten temat? Bo nie wiem, czy trzeba z własną wodą, czy można kupić na miejscu?

Człowiek już dziczeje, w Polsce na imprezy masowe nie wolno wnosić butelek, aparatów, parasolek itp. Jak jest na Węgrzech na torze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak, ale co z resztą? :wink:

To lepiej coś weź :mrgreen:

Bo nie wiem, czy trzeba z własną wodą, czy można kupić na miejscu?

Pewnie i można kupić, ale jeśli można wnieść swoją to po co stać w kolejkach, więc warto się w coś zaopatrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hotel IBIS na Vaci Ut.

 

Podobno już nie ma miejsc.

 

Ale i tak dzięki - przynajmniej wiem w której okolicy szukać :)

 

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 1:12 am ]

no właśnie w tym problem :mrgreen: . Czy można wnieść :?:

 

Phii..., w razie czego wypije się cały zapas przed wejściem, i po problemie :wink:

 

Ponoć można - i nie tylko wodę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć można - i nie tylko wodę :mrgreen:

 

Jakie szczęście :mrgreen: . Z opowiadań wiem, że niektóre tory są świetnie zorganizowane pod tym względem, a niektóre wcale (tory Moto GP). Stąd moje pytanie :smile: .

WRC fan, zerkałeś na stronkę www.booking.com ? Nie wiem, jakiej kategorii lokalu szukasz, ale jest tego sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...