Skocz do zawartości

Nocleg na GP Węgier


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja Krakus jestem - tylko pasztet :mrgreen:

 

No przestań! W takim razie tylko cena ma być pasztet. Za to warunki kawior :mrgreen: :wink: . Ja mimo że nie z Krakowa (ani Poznania :razz: ) szukam czegoś podobnego :grin: .

 

P.S. Link wielokrotnie sprawdzony-wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa: ja wniosłem bez problemu plecak i w nim pełno dupereli w tym również do picia :twisted: Ale dam Ci jedną radę........bierz jak najwięcej :mrgreen: Ja na lekkim kacu w tym słońcu myślałem, że oci******. Po wyścigu biegiem do sklepiku po 2 browary bo myślałem, że uschnę :razz: W obrębie parkingów (czyt. pól i łąk) stoją budki, sklepiki i można się spokojnie w zaopatrzyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autobusy na Hungaroring. I zdecydowanie polecam ten środek transportu - zapomnieć o podróży samochodem...

 

O to to - o tym właśnie mówiłem 8).

 

Napoje można wnosić. Ja będąc tam wniosłem se również śliwki. Węgierki oczywiście :mrgreen:. Gdyby to było w tym roku, użyłbym ich - jako kibic dobrze rozumiejący istotę fair play - do rzucania w tych kierowców, którzy będą przed Kubicą :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mogę polecić GrupęWRC jako organizatora:) byłem na GP europy- co prawda jako opiekun/pilot jednego autobusu, ale całość była bardzo fajnie zorganizowana. Do tego, myślę że autobusem jest wygodniej. wokół toru w Niemczech były wieeeeeeelkie korki i najpierw puszczane były autobusy (podobnie jak pisał Przemeq wcześniej, więc może przepuszczanie autobusów to jakaś tradycja :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...