Skocz do zawartości

Witanie "swieżynek"


ex-Dyrekcja

Jak traktować nowych Forumowiczów ?  

84 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Simon1, nie dubluję konta na tym Forum. Za to czytam je regularnie od lat o czym przypomina Ci Than_Junior. Niestety jak widzę po kolejnych Twoich postach wolisz mnie obrażać. Trudno. Jakoś to przeżyję. :smile:

 

Ja juz luzuje w tej dyskusji... Than_Junior sie domysla, a nie jest pewien. To raz. (przynajmniej tak napisal) Dwa -dla mnie jest dziwna sprawa, zeby od lat uczestniczac w zyciu forum napisac 5 (slownie piec) postow. Oczywiscie, lepiej mniej i na temat niz wiele i o niczym. Ale dla mnie to troche podejrzane. I nie dziw mi sie, ze tak reaguje, bo jesli faktycznie czytasz to forum, to wiesz, ze juz kilku takich bylo, co pod innymi nickami wylewali swoje zale. Dla mnie takie postepowanie to jest zwykle tchorzostwo. Ale jesli faktycznie Ciebie to nie dotyczy, to tak jak juz napisalem powyzej -przepraszam.

Over and out.

Nie mogę odpowiadać za domysły Than_Juniora.

Napisałem te posty po zarejestrowaniu się, czyli od momentu gdy zacząłem uczestniczyc w życiu Forum popełniłem ich już 7? Nie jest to taka zła średnia na dzień. A przedtem tylko Forum czytałem, co jakkolwiek można określić jako uczestniczenie bierne nie jest de facto uczestniczeniem.

Wiem, ze już kilku było, czytałem ich posty, czytałem reakcje i z pewnym niesmakiem śledziłem igrzyska w stylu rodem z Wiejskiej z polowaniem na IP i usera który śmiał napisać co myśli.

Użytkownik, na którego jak dotąd powołało sie parę osób w tematach gdzie się wypowiadałem, czyli only4cash, moim zdaniem miał sporo racji. Zgodność jego poglądów z moimi w opisywanej przez niego sprawie okresliłbym jako 90-95%. Chętnie bym mu pogratulował celnych spostrzeżeń - gdyby oczywiście zechciał się ze mną skontaktować. Na PW. ;-)

Co do tego czym jest takie spowodowane - mamy zapewne zdania rozbieżne. Piszę zapewne, bo nie wiem, może masz rację a może jej nie masz. Nie znając całości sytuacji trudno wyciagać wnioski, prawda?

 

I kończąc - nie, nie dotyczy to mnie. Przeprosiny przyjęte.

jak się tak ładnie cytuje

Zaznacza sie fragment tekstu, który się chce zacytować i "klika" ten przycisk icon_q.gif

Ad 6: Sorry, 5 zaprzecza 6

Obawiam się, że chodziło mi o kolejne wpisy (i dalej za Harrym Potterem - the One that must not be named ;-) ) choć w tym wypadku those Two ;-)

 

nie-ASO, strzał w 10 co do samego pojęcia ELYTA i opisu. Co do mojego w niej uczestnictwa - PUDŁO.

 

Przemeq, jednak nie. Niestety. :wink:

Natomiast nie rozumiem intencji odgrzewania starych kotletów
Podałem w poprzednim poście odpowiadając na post Intakwrx oraz na pytanie Dyrekcji - serdeczna prośba - doczytaj wtedy niejasności znikną. Oczywiście możesz nie zgodzić się z moją argumentacją, ale przynajmniej ją poznasz.

Sama sprawa witania świeżynek jest pochodną innych rzeczy.

Jeśli jesteś facetem, przyznaj po prostu, że Ci to leżało na wątrobie i nie mogłeś sobie darować przemycenia swojego zdania na ten temat, wkomponowując je w skądinąd słuszny mail na temat niedoróbek technicznych forum - takie wytłumaczenie w pełni zrozumiem :twisted:

Zapewne wiesz, że na problem należy patrzeć z różnych stron i starać się zrozumieć wszystkie a nie tylko jedną z przyczyn. Wyeliminowanie tylko jednej zaowocuje jak to ładnie określiłeś

przesileniem i lekką korektą kursu forum
a chyba nie o to tu chodzi prawda Panie Dyrektorze?

 

 

Waldemar Biela, czyli słynna Mamusiu.

:lol: Chylę czoła choć się nie zgadzam z niczym oprócz zdania, że alkohol zabija pomału. A skoro jemu się nie śpieszy to ja idę do barku póki jeszcze mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

T8LEK napisał/a:

Panta Rei...

Panta Rhei

Roj napisał/a:

Panta Rhei

 

Pantarejew. Autor powiedzonka Wsio pławiot

 

to sie panowie rozkrecili :razz: zaraz bedzie Panta deusz :wink: :mrgreen:

 

w greckim oryginale jest: πάντα ρει :arrow: ja tam "h" nie widze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomne że powinien być lekko porąbany ... znaczy się... czym bardziej ... tym łagodniejsza aklimatyzacja.

 

 

O mamo... to ja naprawde musze byc zdrowo hukniety, bo dobrze mi tu i bezproblemowo od samego poczatku mego tu egzystowania... :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w greckim oryginale jest: πάντα ρει ja tam "h" nie widze

ja nie widzę tam również literek p, a, n, t, a, r, e oraz j

wydawało mi się, że razem z "h" i ś.p. Pan Kopaliński też tak uważa (właśnie sprawdziłem) :cool:

 

p.s. sponsorem tej wypowiedzi były literki S i P

p.p.s.

Pantarejew. Autor powiedzonka Wsio pławiot
mocne :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem te posty po zarejestrowaniu się, czyli od momentu gdy zacząłem uczestniczyc w życiu Forum popełniłem ich już 7?

 

Mocne wejscie :wink: chyba "swierzynki" maja to do siebie ze od razu z grubej rury wala :lol:

Czytam ten temat od poczatku ale sie w nim nie udzielalem poniewaz nie bawia mnie takie "zawody" w stylu

igrzyska w stylu rodem z Wiejskiej
:roll: Ale musze przyznac ze jestes/byles na prawde uwaznym czytelnikiem forum :smile:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIG_ZENEK napisał:

igrzyska w stylu rodem z Wiejskiej

 

Mr BIG, to w koncu "w stylu" czy "rodem z" ze sie tak przypiernicze, ale musze odreagowac na kims, bo mnie Roj z urabusem na panta jeju bez h zlapali :razz:

 

Mocne wejscie chyba "swierzynki" maja to do siebie ze od razu z grubej rury wala

 

tyle, ze BIG_ZENON zeby kandydowac na swiezynke jest troszku przeterminowany, jak slusznie zauwazyl m. in. foreksz i jego nieobrazalska yntelygencja :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esilon, daję wyraz swojemu niezadowoleniu z zachowań pewnych osób i ogólnej sytuacji na Forum, próbując przedstawić swój punkt widzenia na przyczyny takiego stanu rzeczy. Miałem nadzieję, że to łatwo zrozumieć czytając moje posty.

wieloletni, bierny uzytkownik rofl.gif to obraza chyba moja inteligencje, ale na szczescie ona malo obrazalska jest

Chciałeś jak rozumiem napisać, że to chyba obraża Twoją inteligencję. No cóż - według uznania. Dziwne dla mnie jest to jak łatwo niektórzy wydają opinie. I jak trudno jest uwierzyć w to, że nie czułem wcześniej potrzeby ani chęci napisania czegokolwiek.

Mocne wejscie ;-) chyba "swierzynki" maja to do siebie ze od razu z grubej rury wala :lol:
Tak jakoś wyszło, że to co mam do powiedzenia jest z tzw. "grubej rury"
Ale musze przyznac ze jestes/byles na prawde uwaznym czytelnikiem forum :smile:

Dziekuję.

Przemeq

Masz poczucie winy? :roll: :wink: :mrgreen:

Znasz to powiedzenie - uderz w stół a nożyce się odezwą prawda? Ale On za dużo bierze do siebie. Znerwicowany jakiś taki jest. :wink:

 

T8LEK masz rację - mój błąd, ale sądzę, że i tak jest to zrozumiałe.

"Przeterminowany" - hmmm stary tak ale "przeterminowany" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...