Skocz do zawartości

Rajdowe Spekulacje. Sezon 2005


wrx33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No prosze bardzo...upalanie przed Polskim idzie pelna para...normalnie brak slow...

 

Fragment forum autoklub.pl:

 

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic. ... &start=210

 

Ehhh... Około miesiąca temu na jednym z odcinków (droga prowadząca do kilku wiejskich gospodarstw) widziałem Audi A4 2,8 quattro z kierowcą bardzo przypominającym pewnego czołowego kierowcę, który sporządzał sobie notatki i próbował chować twarz, tylko nie bardzo mu to wychodziło :? :roll:

 

BTW przygotowania do Polskiego idą pełną parą, u jednego z olsztyńskich kierowców stoją już 2 lśniące busy serwisowe SRTP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutna ta polska rzeczywistość - żeby na własnym podwórku jeszcze musieć tyle nielegali robić, żeby mieć szanse na zwycięstwo...

 

A gdzie tu jest mowa o nielegali? To był po prostu zwykły trening i nie odbywał się on na trasach Rajdu Polski, więc nie ma o czym mówić ;) A że niektórzy ludzie lubią poczytać o sobie w gazetach poprzez robienie bezsensownej sensacji, to już inna sprawa. Z tego co słyszałem, na treningach Hołka dużą wagę przykłada się właśnie do bezpieczeństwa i to, co powiedzieli mieszkańcy tej wsi, jest trochę na wyrost :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trochę inaczej co niektórzy spojżą na "sprawę Hołka"?

 

http://sport.onet.pl/1020854,0,0,wia,11 ... plina.html

 

Tak to już niestety jest, że trafi się jeden niezadowolony, a pismaki natychmiast dokładają swoje trzy grosze, robią sensację i patrzą jak nakład rośnie!

Pozdrawiam mieszkańców Nowego Kawkowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odcinek, na ktorym Holek po prostu normalnie cwiczy, ktory nie nalezy do trasy rajdu, podobnie jak "Wymoj-Manki". Ten list otwarty tylko potwierdza, ze ludnosc nie ma nic przeciwko, a znalezli sie jacys nowicjusze, ktorzy sie strasznie wkurzyli bez sensu :roll: Poznalem Holka juz jakis czas temu i uwazam, ze stwierdzenie, ze sie z nich chamsko smial i zignorowal, na pewno jest przesadzone. moze sie smial troszku z nich, ale moze mial powod? Moze ci ludzi oskarzajacy go zaczeli sie rzucac, ze kamieniami w ich dom rzuca, ze szyby powybijal, ze krowy przestraszyl? Jak sie wtedy nie smiac? :D Poza tym na ich glupote wskazuje nawet to, ze powiedzieli, ze jechal na pewno ponad 100km/h, bo az sie kurz za nim unosil. Psze panstwa, jak ja jade do mnie do domu po nieutwardzonej 30km/h to tez sie za mna kurz unosi...i to bardzo. A w tamtych okolicach jest jeszcze ten specyficzny drobny piasek ktory to robi w znacznie wiekszym stopniu.

 

Naprawde, zamiast interesowac sie takimi sprawami, to ludzie powinni zwalczac nielegalki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wiedziałem, że to jakiś przypał :? . A nasze lokalne gazety to totalna tragedia. Z igły widły - przy niektórych okazjach "bycia w gazecie" dowiadywałem się różnych dziwnych rzeczy, które rzekomo mówiłem, potem wynikały z tego różne nieprzyjemne sytuacje, widocznie i tutaj kogoś poniosła fantazja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja źle zrozumiałem, czy było napisane, że to nie jest odcinek trasy rajdu :?:

Jak nie jest, to to jest zwykły trening,a nie nielegalne zapoznanie z trasą :!:

 

W podanych artykułach słowa nie było, że zdarzenie miało miejsce poza trasą. Natomiast mapek OS-ów organizator nie upublicznił (przynajmniej nie ma ich na stronie WWW rajdu).

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja źle zrozumiałem, czy było napisane, że to nie jest odcinek trasy rajdu :?:

Jak nie jest, to to jest zwykły trening,a nie nielegalne zapoznanie z trasą :!:

 

W podanych artykułach słowa nie było, że zdarzenie miało miejsce poza trasą. Natomiast mapek OS-ów organizator nie upublicznił (przynajmniej nie ma ich na stronie WWW rajdu).

 

r.

Rzeczywiście nie było w artykule informacji, czy trening odbywał się na trasie, czy poza trasą.

Jednak z Twojego komentarza:

A nasi pozbawieni jaj działacze (i nie tylko, miesięcznik WRC też zapowiadał walkę z nielegalami), jak zwykle nie zauważą problemu. Pewnie władze rajdu musiałyby wykluczyć większość polskich zawodników.

 

Do dupy z takimi rajdami.

wysnułem wniosek, że kwalifikujesz trening od razu jako nilegalne zapoznanie z trasą.

Moim zdaniem zbyt uprościłeś sytuację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja - artykuł, który ukazał się w "Twoje Imperium" :roll:

 

Obrazek

 

Twoje Imperium? To jakiś fachowy periodyk rajdowy? Bo nie znam :mrgreen:

Ostatnie zdanie i "zniszczony plot" haha :D pewnie jeszcze skosił dwie huśtawki dla dzieci i gnaizdo bocianom... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądają czasy po I kwalifikacji w Le Mans..zaintrygowały mnie dwa nazwiska .. 8)

 

KWALIFIKACJE 1

1. Sebastien Loeb/Eric Helary/Soheil Ayari (F) Pescarolo C60H-Judd 4.01,197

2. Frank Biela/Emanuele Pirro/Allan McNish (D/I/GB) Audi R8 4.02,027

3. Nicolas Minassian/Jamie Campbell-Walter/Andy Wallace (F/GB/GB) DBA4-03S-Judd 4.02,992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy Przemeq bedzie przedzieral sie z "forumowym" przescieradlem na stadionie olimpijskim w Atenach :) w Belgii zostanie opublikowana lista startowa 41 Rajdu Ypres - III eliminacji mistrzostw Starego Kontynentu.

 

W Rajdzie tym wystapia az trzy polskie zalogi:

 

- Michal Solowow & Maciek Baran ( Renault Clio S1600)

- Leszek Kuzaj & Maciek Szczepaniak ( SI )

- Michal Kosciuszko & Jarek Baran ( Suzuki Ignis S1600)

 

Zmagania na OeSach potrwaja od Piatku do Soboty.

 

Oficjalna strona Rajdu: http://www.ypresrally.com

 

Wyniki na: http://results.web4art.be

 

 

sh6.jpg

 

 

sh10.jpg

 

 

sh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić Xsara WRC jest bezkonkurencyjna. A Sebastien jeździ przede wszystkim w 100% bezbłędnie.

 

Ja interesuje się rajdami tak bardziej wnikliwie od niedawna i wydaje mi się że, Loeb ma dużo szczęścia. Jako jedne z nielicznych bie skorzystał z dobrodziejstw SuperRally, ale wydaje misię, że to szacęście go w końcu opuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...