Jump to content

Czy Subaru uratowało Nas ...???

ar3k

Recommended Posts

no coz na fotkach niewidac wiele ale .....

Równica , zjazd w dół , kostka brukowa , wyprzedzanie gostka w hondzie co jedzie 40 km/h, wystrzal , drzewka , pobocze , barierka hmmmm...

ku przestodze ....

IMG_0034.jpg?derivative=medium&source=web.jpg&type=medium&ver=12056637190002

wiecej na

galeria

Gdzie kupiłeś oponę, jeśli można ???

[ Dodano: Nie Mar 16, 2008 10:49 pm ]

BTW jesteś pewien że opona nie miała bąbla zanim się to wydarzyło ??? Miejsce wystrzały wygląda jakby było mocno naprężone.

u dystrybutora goodyear na slasku

opona byla idalna

kupowałes nową ?

a sorry nie doczytałem że nowa,

Dwadzieścia trzy lata temu też miałem takie ciśnienie i też wystrzał. Syn - marnego słowa nie powiem - udany.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No Arek! Miałeś farta. Gdyby byo szybciej....aż strach pomyśleć :???:

To jest najechanie na coś leżącego na jezdni, choc może być wynikiem najechania na mocowanie slupka od barierki....

A nie straciłeś czasami panowania po manewrze wyprzedzania? :roll: :wink:

przy wyprzedzaniu to byś musiał ta Hondę zahaczyć.

Czy nie wyprzedzileś wcale i wtedy zwiedzileś pobocze....

Mialem coś podobnego tyle, że od wewnątrz; resztki po nie posprzątanym wypadku sprzed kilku godzin....

Skończyło się na wymianie opony i felgi na koszt RDP. Byla policja, zrobili protokół.

A jest jakas szansa, ze to jednak przez najechanie na cos? Glupio by bylo robic Goodyearowi awanture, jakby sie potem okazalo, ze jednak to byl duzy gwozdz :P
Dzięki Than_Junior, :P

ar3k, Powiedz u którego dealera, jakieś imię i nazwisko właściciela, może mi się coś uda ustalić.

Nie zdawałem sobie sprawy, że bum tylnej opony może być takie niebiezpieczne...

Bum tylnej opony jest jeszcze bardziej niebezpieczne... i dlatego nie powinno się zdarzyć, więc mnie trochę to zastanawia :/

Ja kiedys najechalem na gwozdz na autostradzie. Akurat bylo to przed skrzyzowaniem autostrad, wiec zwalnialem. Najpierw byl taki gluchy grzmot - ale nic wiecej. Potem zaczalem znowu przyspieszac i gdzies przy 120 pewnie wbity gwozdz wylecial z hukiem, a potem typowe "tadadadadadadada". Ztcp byl to prawy tyl ale nic specjalnego sie nie stalo wtedy. moze to dlatego, ze badz co badz nie bylo eksloplozji, tylko po prostu powietrze bardzo gwaltownie zeszlo. :roll:

A jest jakas szansa, ze to jednak przez najechanie na cos? Glupio by bylo robic Goodyearowi awanture, jakby sie potem okazalo, ze jednak to byl duzy gwozdz :P

PS sprawdz date produkcji na oponie!

21 tydzien 2007 rok

jutro kupuje nowe auto >> kasacja >>

wycena po swietach dopiero ale trzeba czyms jezdzic w koncu

Pozostajesz wierny marce? Wiem, jak ciezko kupic takiego forka w dobrym stanie. Zreszta to dotyczy chyba kazdego modelu Subaru.