Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomka 5 Kwietnia


drkoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego michal_ i m.wrc kto ci powiedzial ze sie nieda w Kazania ojca dyrektora ja bym nie wiezył :) . Kto był 24 listopada na slomce kto wie ile bylo aut. Marudzimy czy ogarniamy temat trafil sie jeden co pisze nie ladnie nie skladnie a ze dobrze jadam to do rymu gadam na jutro nieda rady za tydzien wielkanoc odpada za dwa tygodnie 29 marca mozna by bylo ugadac o ile bedzie wolna slomka i zaproponuja rozsadne warunki lub po KJtsie 12 kwietnia. Niech ktos zadzwoni spyta co jak za ile zeby nie bylo ze kogos chce naciagnac. Kto ma chec temat ogarnac. Plan jest a 70 to nie takie wielkie chalo pierw kalkulacjia a puzniej auta sie znajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drkoo, tak się składa że byłem 24 na Słomce, i dziękuje bardzo. Przy tej ilości aut, wyjeżdżenie się było wręcz niemożliwe.

Wole nie myśleć ile kółek zrobiłoby się jednego dnia przy 70 autach. Chyba wiekszość z chętnych do pojeżdżenia woli zapłacić troche wiecej i pojeżdżić tyle ile trzeba :twisted:

Moim zdaniem pomysł jest dobry, ale przy częstszym wynajęciu toru i mniej aut jednorazowo. Godzinne stanie w kolejce nie zbyt ciekawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pojezdzawkach startowaly 10 aut co 5 minut no to mozna 50 aut ustawic na rano i poludnie nie mow ze to jeszcze duzo tylko ze wtedy nie 30zl ale 50zl by bylo jak jest za luzno to niezadobrze bo sie nudno robi co z projektem ogarniamy go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drkoo mam wrażenie ze nie wiesz o czym piszesz :roll: , byłeś kiedys na Słomce na wolnej pojeżdżawce :?: juz widze te zadowolone twarze po wyjeżdżeniu sie na maxa przy 70 autach na torze :lol:

 

poza tym przeczytaj choc raz tekst po napisaniu i ogarnij go bo takiego bełkotu nie da sie czytac :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się trochę z tym pisaniem. Chęci masz dobre, ale czytać się tego nie da. Koledzy mają rację, 70 to za dużo, zresztą 50 (nastawionych tylko na jeżdżenie) też. Ja (i wielu innych też) może praktycznie nie schodzić ze Słomki przez cały dzień - nie pomieścimy się.

 

Zresztą przestaję się udzielać w tym temacie, nie ma mnie w tym czasie w Warszawie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drkoo, wyluzuj troszeczke - osoby, ktore zadaja pytania niejednokrotnie byly na Slomce, wiec maja wiedze ile samochodow moze bezpiecznie jezdzic - tak, zeby kazdy mogl sie przy okazji wyjezdzic. Epitety pod adresem innych sa nie na miejscu. Ostrzezenie przed ostrzezeniem. I popracuj mimo wszystko nad ortografia i interpunkcja, bo faktycznie oczy bola.

 

hogi, czym sie stresujesz :wink: aaaa juz wiem.... urodziny niedlugo masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-10 aut

 

Raz jak byłem na Słomce (chyba z michal_) to puścili 8 samochodów na raz i to jeszcze różnych. Zero jazdy, co chwila doganiałem kogoś, a raczej tego przede mną, bo nie chciał dać się wyprzedzić. Głupi pomysł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...