Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomka 5 Kwietnia


drkoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin wybierasz sie na ten kjs?

 

Tak, chciałbym jechać.

 

Albo na Kielc na oes przyjechać

 

No właśnie, a co to właściwie jest ten super oes? Może bym się wybrał? To jest jeden odcinek na torze? Czy coś dłuższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma subaru to go chyba stac na zakup gasnicy i apteczki o ile ktos mu zarowek nie zwedzil to moze startowac czy to w pojezdzawce czy kjtsie. Słyszalem opinie Bylo by na czas bylo by cisnienie i ambicjie a ja dodam od siebie wystartujcie to bedzie i adrenalinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma subaru to go chyba stac na zakup gasnicy i apteczki o ile ktos mu zarowek nie zwedzil to moze startowac czy to w pojezdzawce czy kjtsie. Słyszalem opinie Bylo by na czas bylo by cisnienie i ambicjie a ja dodam od siebie wystartujcie to bedzie i adrenalinka :)

To nie chodzi o gaśnicę. Nie mam ochoty gonić 500 km (w obie strony) po to, żeby pokręcić się dookoła słupków i zrobić jedno czy dwa kółka na słomce. Na Cynie czy luźnej pojeżdżawce zrobię tych kółek kilkanaście(dziesiąt) i jest szansa, że czegoś się nowego nauczę. Jak będę chciał pojeździć dookoła słupków to bez problemu znajdę tego typu imprezę dużo bliżej.

 

Dlatego jeśli o mnie chodzi to odpadam. Ale wątek będę śledził. Jeśli KJS odwołają to pewnie jednak zawitam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jak co roku odwolaja KJS na 3 dni przed, a w zamian za to zrobią pojezdzawke. Trzeba sledzic ich strone.

 

oby...

 

No ja jeszcze nie jestem zdecydowany czy wole KJS czy pojezdzawke ;)

 

Adam. co stało się ze Legacy, że nie jechaliście nim Rajdu Pań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drkoo po co takie wycieczki urządzasz :?: :shock: zwykle pojawia sie pare osób z forum na kjsie i ogonów raczej nie obstawiają :twisted: . kjsów jest mnóstwo praktycznie co tydzien mozna jechac a pojeżdżawka na Słomce jest dosyc rzadko wiec sie nie dziwie ze tyle osób jest chetnych.

 

Poza tym cytując verta kjs to "konkursowe jebanie samochodu" :wink: , nie wszyscy lubią isć ogniem po wyrypie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego beben_wrc zacytuje tu tytul jednego z programow tvnturbo meska jazda Mistrzem w skrobaniu blota na bierzaco o barjerki w pelnym drifcie jest Gracus :) tak sie zamiata !!! Co do zadkich pojezdzawek to był juz projekt w tamtym roku wypozyczenia toru na caly dzien za 2 klocki. Na chwile obecna wiado mi o 20 upalajacych. zorganizowac 40 zapalencow jazdy bokiem wynajac tor wyjdzie po 50 zl od łepka mamy dluzszy dzien załozyc projekt ze pojezdzawka mozna zrobic od 8-18 w sobote sa to godziny widnego dnia podzielic ludzi na 2 grupy kto moze i ma blize przyjezdza rano kto ma dalej nie moze przyjezdza na druga zmiane kole poludnia ( od czego jest telefonia komurkowa robi sie luzno przujezdzaja nastepni) załatwienie 70 aut na ~~10 godzin pojezdzawki uwazam za zecz bezproblemowa okolo 30 zl byl by kosz skladkowy w tym goracy bufet.

 

Kto chetny ruszyc projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...