Skocz do zawartości

Guten Morgen


eMBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako nowy użytkownik chciałem się przywitać. Przeglądam forum od jakiegoś czasu, aż w końcu się zarejestrowałem do czego skłoniło mnie sakramentalne "TAK" mojej małżonki, co oznacza nie wdając się w szczegóły, że wirus choroby Subaru został zaszczepiony. Najważniejsze jest jej zielone światło, w obliczu którego kwestia finanasowej wydolności pozwalającej na zakup jest tylko formalnością :wink:

Obecnie jeżdżę Misiem, ale marzę o Legacy Kombi H6. Za jakieś 1,5 roku zamierzam zmienić autko i może na poczatek uda mi się zdobyc choć wersję 2,0 :D

Dodam też, że udało mi się przekonać małżonkę do sławetnej marki na podstawie samego opisu słownego nie omieszkając wspomnieć o sławnej kawie u Dyrekcji, co może być pomocnym argumentem :wink: aczkolwiek nie decydującym, bo żona wie co dobre :lol:

W najbliższym czasie zamierzam odbyć bliskie spotkania z Subaru bo wstyd :oops: się przyznać, nie miałem okazji nawet siedzieć za sterami ani nawet w bagażniku :wink:

Dziękuję za uwagę i przepraszam jeśli przynudziłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w bagażniku nie siedziałeś :?: WSTYD

 

Ano wstyd. Kup sobie przynajmniej resoraka, na początek wystarczy :)

 

Albo poproś jakiegoś przypadkowo spotkanego kierownika Legacy o wpuszczenie na pare chwil do .... bagażnika :D

BTW to trafiłeś we właściwe miejsce, tu jest oddział zakaźny uzależnień od marki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Einen wunderschönen guten .... Abend :wink:

 

Ich wünsche einen angenehmen Aufenthalt :!:

Die Subaru-Krankheit ist zwar kaum heilbar, aber man kann damit gut leben. :wink:

 

Viele Grüße.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D
BTW to trafiłeś we właściwe miejsce, tu jest oddział zakaźny uzależnień od marki

Za mojej kadencji liczba osób wyraźnie uleczonych....... 0 :twisted:

 

Służba zdrowia kuleje, szczrze powiedziawszy nie widze szans na rychłą poprawe... jakby to powiedzieć.. diagnoza nie rokuje nadziei :wink:

Na pocieszenie moge powiedzieć, że choroba gwarantuje moc wrażeń !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj przy sakramentalnym to faceta pyta się czy jest świadomy tego co robi i czy wie jakie będą skutki ale tym razem to powinno się małżonkę zapytać czy Ona jest naprawdę świadoma wagi swojego "TAK", ma pełną świadomość jak ciężką i szybko zakaźną chorobą jest Subaromania :?: :twisted:

witamy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówią że Huta taka zepsuta i w ogóle a tu mamy kolejnego subaromaniaka ze słynnej dzielnicy - czy nick ma coś wspólnego z propagowaną kiedyś przez TVN akcją :?: jeśli tak to myślę że Mamusia chętnie przygarnie kropka :lol:

 

Pośrednio 8)

A co do dzielnicy i jej słynności, to wszędzie jest tak samo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitawszy ziomala z Pyrlandii :)) jak i stachanowca z Nowej Huty :)

A co do kupowania 2,5 zamiast 2,0 - to popieram - a nawet mowie 3,0 - o ile zasoby finansowe pozwalaja... bo latwo sie wydaje cudze pieniadze :lol:

Pozdrowiwszy

Pumex vel Szymon (albo na odwrytke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako nowy użytkownik mojej małżonki, najważniejsza jest jej kwestia wydolności. Marzę ze za jakieś 1,5 roku uda mi się zdobyc małżonkę na podstawie samego opisu słownego , bo żona wie co dobre :lol:

W najbliższym czasie zamierzam odbyć bliskie spotkania bo wstyd :oops: się przyznać, nie miałem okazji nawet w bagażniku :wink:

Dziękuję za uwagę i przepraszam jeśli przynudziłem :roll:

 

 

Witam, czytalam z zapartym tchem, oj zeby tak kazden swiezy chcial przynudzac.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...