Skocz do zawartości

Nawigacja.


Amero

Rekomendowane odpowiedzi

Bawilem sie mapa Polski od Volvo i jest duzo dokladniejsza od mapy LR. W terenie, ktory mnie interesowal byly nawet drogi gruntowe, na mapie LR byla tam biala plama.

Mapa np. Lotwy dla LR to 3 drogi na krzyz, w Volvo jest calkiem dokladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czy "VOLVO RTI - 2010.1 - EUROPA (MMM+) PART Nr 31310193 " zadziala w fabrycznej navi outback MY08 ?

 

-- Pt mar 04, 2011 8:08 pm --

Powinna zadzialac jesli to Kenwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorius,

 

witaj, a dla mojego forka 06 ma kenwooda jaki symbol by obowiazywal szukam dojscia do kogos z volvo moze sie uda zkopiowac. czy to cudo wychodzi w oryginale na DualLayer ??? czy normalnym DVD ???

 

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorius,

 

witaj, a dla mojego forka 06 ma kenwooda jaki symbol by obowiazywal szukam dojscia do kogos z volvo moze sie uda zkopiowac. czy to cudo wychodzi w oryginale na DualLayer ??? czy normalnym DVD ???

 

 

tomasz

Wyslalem Ci PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gregorius,

 

...dzieki grzesiu, przewod uruchomiony poczekamy na reakcje pracownika volvo.

 

tomasz p.

 

-- Pt kwi 01, 2011 12:39 pm --

 

WITAM!

 

 

temat okazuje sie nadal otwarty gdyz, mapy volvo 2008 niekoniecznie chca wspolpracowac z KENWOODem DV3200 , ktory bywal w forkach 2005-2008. lada dzien powinienem otrzymac jeszcze mapy z volvo 2010, powiem jak wspolpracuja z nasza (dv3200) navi. okazuje sie iz wcale nie bedzie latwo updateowac cos do naszych forkow.

 

NADAL SZUKAM NOWSZYCH MAP DO FORKA niz 2009 z LR. POMOZECIE ???

 

 

 

tomasz

 

-- Cz kwi 14, 2011 12:01 pm --

 

Gregorius,

 

...no niestety narazie plyty z volvo na rok 2008 nie chca ladnie pracowac u mnie. po wlozeniu na 3 z pieciu wyswietla informacje iz nie moze wczytac map !!! a pozostale dwie wczytuje pokazuje kraje pozwala je wybrac ale po wybraniu adress nie reaguje/ nie pozwala wybrac.

...czy owe plyty z volvo 2010 wgrywales jakos specjalnie, zdejmowales kllemy, resetowales ...

 

...narazie jezdze na LR2009 i to najnowsze jakie mam.

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety narazie plyty z volvo na rok 2008 nie chca ladnie pracowac u mnie. po wlozeniu na 3 z pieciu wyswietla informacje iz nie moze wczytac map !!! a pozostale dwie wczytuje pokazuje kraje pozwala je wybrac ale po wybraniu adress nie reaguje/ nie pozwala wybrac.

...czy owe plyty z volvo 2010 wgrywales jakos specjalnie, zdejmowales kllemy, resetowales ...

 

...narazie jezdze na LR2009 i to najnowsze jakie mam.

 

tomasz p.

Mnie tez jedna plyta nie wchodzila i musialem ja wypalic jeszcze raz. Trzeba wypalac z niska predkoscia.

Nic nie robilem. Po prostu wyjalem plyte Suabru i wlozylem te z Volvo i chodzilo, ale ja mam nowsza nawigacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy ktos ma, lub sprawdzał ta mape: http://allegro.pl/subaru-2011-mapa-v3-d ... 28848.html

Ewentualnie

http://allegro.pl/nawigacja-subaru-trib ... 01280.html

Mysle nad kupieniem map lub przerobieniem tego co jest, bo meczy mnie juz przyklejanie tom tom'a

Czy jezeli kupie mape to bedzie głos w jezyku PL?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djzygiel,

 

...no nie udalo mi sie odnalezdz ale odp. tego pana na pytanie dotyczace tych map jest po krotce takie europa a i owszem mapa na rok 2010 i z lektorem ale nie ma j.polskiego (standart) ale juz easteurope z polska to brak nawet nie polsko jezycznego lektora...cena dobrze ponad 300pln jak dla mnie- to dziekuje postoje.

podobno to nie mapy z LR ani toyoty, ...pan chyba nie chcial sie przyznac za bardzo.

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
czy "VOLVO RTI - 2010.1 - EUROPA (MMM+) PART Nr 31310193 " zadziala w fabrycznej navi outback MY08 ?

Testowane, działa wszystko.

 

 

Wlasnie próbuję pobrać daną mapkę, ale zajmuje ponad 7GB czy to będzie zainstalowane na dwóch płytach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy "VOLVO RTI - 2010.1 - EUROPA (MMM+) PART Nr 31310193 " zadziala w fabrycznej navi outback MY08 ?

Testowane, działa wszystko.

Wlasnie próbuję pobrać daną mapkę, ale zajmuje ponad 7GB czy to będzie zainstalowane na dwóch płytach?

Na jednej, dobrej jakościowo, płycie dwuwarstwowej, np. Verbatim DL (8.5 GB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

subleo,

 

...mam owe plyty owszem dlugo to trwalo ale ja mam forka 06, wiec i kenwood inny i owszem mapy po wlozeniu sie odpalily nawet znacznie zagescily wzgledem (LR 2009), po czym wnioskuje iz rzeczywisie sa dokladniejsze niz z LR09, ale soft nie pociagnol dalej krotko mowiac pasuje to do aut po 2008 roku.

...moze jednak uda mi sie namowic kolege na plyte z fiacika zobaczymy moze zadziala jak dotad szukam po wielu markach gdzie mapy dostarcza navteq, kiedys ktoras musi podejsc. wtedy sie pochwale, albo wkurze i kupie naviboxa i bede wreszcie mial ten temat zglowy.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo,

...mam owe plyty owszem dlugo to trwalo ale ja mam forka 06, wiec i kenwood inny i owszem mapy po wlozeniu sie odpalily nawet znacznie zagescily wzgledem (LR 2009), po czym wnioskuje iz rzeczywisie sa dokladniejsze niz z LR09, ale soft nie pociagnol dalej krotko mowiac pasuje to do aut po 2008 roku.

Mapy te działają w nawigacjach Kenwooda, które obsługują Bluetooth, czyli rzeczywiście wynika, że tylko w pojazdach od 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo,

...mam owe plyty owszem dlugo to trwalo ale ja mam forka 06, wiec i kenwood inny i owszem mapy po wlozeniu sie odpalily nawet znacznie zagescily wzgledem (LR 2009), po czym wnioskuje iz rzeczywisie sa dokladniejsze niz z LR09, ale soft nie pociagnol dalej krotko mowiac pasuje to do aut po 2008 roku.

Mapy te działają w nawigacjach Kenwooda, które obsługują Bluetooth, czyli rzeczywiście wynika, że tylko w pojazdach od 2008 roku.

 

czy ktoś próbował przetestować te mapy volvo w legacy/obk 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś próbował przetestować te mapy volvo w legacy/obk 2010?

 

wypaliłem te mapy na płycie DVD DL esperanza i w obk 2010 nie działają, kupię jeszcze jakąś droższą i sprawdzę

to nie kwestia jakosci plyty, a szybkosci wypalani. Trzeba wypalc na njmniejszej predkosci, a i tak nie zawsze sie uda. Ja jedna plyte wyplalem 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrałem wersję

VOLVO RTI - 2010.1 - EUROPA (MMM+) PART Nr 31310193

 

ale znalazłem jeszcze inną wersję:

Volvo RTI MMM2 2010.1 4 DVD set Volvo Part Number: 30630945

 

ta którą nagrałem mieści się na 1DVD DL, natomiast ta druga wersja to 4 płyty, i z wcześniejszych postów przypuszczam, że powinienem jednak znaleźć tą wersję 4 płytową, czy tak?

 

to tak przy okazji co to za wersją którą nagrałem (VOLVO RTI - 2010.1 - EUROPA (MMM+) PART Nr 31310193)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spi630,

 

wersja volvo na rok 2008 byla 5 plytowa, a na 2010 byly 4plytowa wiec dziwi mnie fakt iz pojawila sie wersja 1plytowa. ale ja mam forka 2006 a co za tym idzie plyty volvo nie gadaja z moim softem. czekam jednak na prezent od kolegi na plytke z fiata podobno swietnie bryka...

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to co nagrałem i mi nie chodziło to jakiś odpad. organizuję właśnie płytę D wersji Volvo RTI MMM2 2010.1 4 DVD set Volvo Part Number: 30630945 na której jest polska, jak będzie chodzić to zorganizuję pozostałe płyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...