Jump to content

dubelt

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

About dubelt

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Auto
  Outback 2.0D MY08

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Jest gość na portalu ogłoszeniowym co robi z różnych materiałów. Uczulę cię jedynie przed różnicami w kielichach przednich. Wg. mojej obecnej wiedzy, którą zdobyłem doświadczalnie na własnym egzemplarzu, są dwa typy wąskie i szerokie kielichy + czapki łożysk amortyzatorów. Być może różnica zależy od silnika. Jak się domyślasz - wersje nie są kompatybilne. Mój projekt podniesienia niestety padł bo nie miałem poprawnych wąskich podkładek
 2. Tak wynika z opisywanych syndromów. Nie działa zasilane ze stacji multimedialnej " problem z GPS występuje w momencie jak jest fon podłączony przez kabel do usb ", nie ma problemu jak podłączone pod zapalniczkę. Morał taki że przetwornica ze stacji multi robi sieczkę a ta z zapalniczkowej ładowarki nie robi. Chyba że pytanie dotyczyło o zepsute kondensatory - najczęściej powodują rozjechanie się pracy przetwornicy, najsłabszy element na którym producenci czasem przy-oszczędzają.
 3. Problem jest prosty z natury. Przyczyną jest wadliwie działająca przetwornica napięcia 12>5V w stacji multimedialnej. Być może kiedyś była sprawna, teraz jest nie sprawna, stąd generuje zakłócenia RF/mag. Przyczyną mogą być zepsute kondensatory... to się da naprawić. Kwestia podłączenia pod sprzęt i sprawdzenia co się tam dzieje.
 4. Tajemniczość pryska po odpowiedzi na PW. Adam12 - wrzuć filmik na YT BTW,Skoro nie chcesz pisać że ASO Krk sobie poradziło z problemem to wystarczy napisać żeby tam się zgłosić
 5. A to co na filmie, to nie jest podpora wału. IMO powinna być bardziej trzymająca w jednej pozycji.
 6. Kwestia ześlizgnięcia na lodzie to moja ułańska fantazja i wiara w gwiazdki w logo S Opony oczywiście w pełni śniegowe, kto to myślał że pod śniegiem na górce jest lód. Łańcuchy dałyby pewnie 100% pewności i satysfakcji. Może rozwiązaniem jest przeróbka dyfra na LSD... co też rozważam. W teren nie jeżdżę zbyt często, a w sumie to spontaniczne mam eventy survivalowe
 7. kolejne zaproszenie do wymiany OBK na coś innego
 8. Cześć. Przypadkowo natrafiłem na test napędów w wersji "polskiej" przy współudziale teamu subaru. Jako że jestem posiadaczem B13 w jedynym słusznym silniku 2.0D (hihi) i miałem nieprzyjemność ześlizgnięcia się z wąskiej drogi.... próbuje czasem przeanalizować historyczne zdarzenia aby na przyszłość mieć świadomość i wiedzę co mogę a czego nie z tym samochodem. co prawda w filmiku pokazują stare, nowe forki oraz jednego OBK (nowszego)... jednak coś nie pasuje mi w kwestii braku możliwości uciągnięcia samochodu na jednym kole. Czy mieliście okazje przetestować swoje samochody w takich warunkach ?
 9. dubelt

  ku przestrodze

  Można zrobić "protezę naprawy" Do lampy włożyć paczkę pochłaniacza wilgoci. Problem przeważnie pojawia się przy brudnych odpowietrznikach.
 10. U mnie z kolei fotel kierowcy przy 200k km chętnie poddałbym regeneracji... ale tragedii nie ma. Wszystko zależy jak kto dba o skore. Imo raz -d wa do roku generalne mycie + impregnowanie powinno załatwiać sprawę. Inną kwestią są jasne pasy przy jasnej tapicerce... :/
 11. ja wymieniałem obie przednie piasty przy 195kkm myślę ze szumieć zaczynały rok wcześniej .. jakoś ten dźwięk przyzwyczajał mnie do siebie i nagle błoga cisza.
 12. Ze skórką - lepiej chyba oddać do tapicera. Za kilka stówek zrobią ci jak należy i może się jeszcze dogadasz na wymianę gąbki.....
 13. Zagmatwałeś mi teraz. Mi chodzi na początek o zdjęcie "koszyczka i plastikowych pleców" żeby zobaczyć co się tam w środku dzieje z podporą lędźwiową. Jak widzę na schemacie, muszę od góry podważyć "łyżką do spinek plastikowych" a później plecki przesunąć w górę..... Ty zapewne mówisz o jakimś dalszym etapie walki z fotelem?
 14. Dzięki. Jest obrazek, nie ma dokładniej jak to wygląda. Domyślam się ze spinki od góry... na dole plastikowe haczyki.
 15. Wg moich pomiarów Subaru pokazuje zasięg na podstawie średniej z licznika A. Jeśli nie kasujecie tego przebiegu przy tankowaniu, a była dynamiczna jazda, to takie predykcje mu wyjdą koślawo.
×
×
 • Create New...