Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba żeśmy ich trochę przysypali tymi zgłoszeniami :lol: nie moga się wyrobić.....ja wysyłałem po 21-szej i ciągle czekam na odpowiedź :roll: ...

 

Tak własnie jest. Dzwoniłem dzisiaj ok. południa i Pan po drugiej stronie powiedział mi, że jest zawalony zgłoszeniami i odpowiada na każde w kolejności ich napływania. Miejsc ma nie zabraknąć.... :roll:

 

Ja tez wysłałem wczoraj ok.21

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jak w kolejnosci, to mnie pominieto =(

 

A odpowiada tylko jesli pozytywnie, czy negatywne maile tez wysylac maja?

 

O to nie zapytałem :???:

Wspomniał też, że jest dużo zgłoszeń błednie wypełnionych i musi korygować. Ale co z tego wynika to też nie dopytałem

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli według kolejności to muszą być co najmniej dwie kolejki - może klienci SIP i inni.

Ja zgłosiłem się 11-ta z groszami i zwrotkę dostałem przed południem czyli około pół godziny.

Co prawda nie dostałem wcześniejszego zaproszenia, ale jestem klyjent.

 

Baza noclegowa przetrzebiona strasznie - Małżowinka będzie musiała mnie holować (lub nieść :mrgreen: ) 4,4 km - RIVENDELL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem, że jest namiar na bazę.

"Biuro znajdować się będzie w Hotelu Maria, w którym odbędą się szkolenia pilotów

oraz tradycyjna sobotnia biesiada. Tam też rozlokujemy start i metę."

http://www.hotelmaria.sirbud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourmet, przepisowa latryna jest cudownym bon motem, ale przez nia idea namiotu upadla ugh.gif:mrgreen:

 

ergo, gdzie sie dobrzy ludzie zameldowac, zeby bylo troche rozrywkowych, z dala od rodzin z dziecmi, ludzi... trink43_1_.gif

i jeszcze jedno, w razie czego, czy mozna sie zjawic z ciemna strona mocy? vampy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza noclegowa przetrzebiona strasznie - Małżowinka będzie musiała mnie holować (lub nieść ) 4,4 km - RIVENDELL.

JuNo ja też RIVENDELL, kto z forum jeszcze wybrał ten hotel? Przyznać się. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza noclegowa przetrzebiona strasznie - Małżowinka będzie musiała mnie holować (lub nieść ) 4,4 km - RIVENDELL.

JuNo ja też RIVENDELL, kto z forum jeszcze wybrał ten hotel? Przyznać się. :mrgreen:

Możliwe że ja będę się tam instalował dzień wcześniej (22.05).

Dodatkowe noclegi trzeba załatwiać samemu bezpośrednio z hotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, gdzie masz plan się zainstalować?

 

z tym jest wlasnie problem, zostaly tylko pojedyncze pokoje w poszczegolnych hotelach lub miejsc brak... szczerze to czekam na domki albo moze dojdzie hotel w z wieksza iloscia pokoi, gdzie szansa ze spotka sie znajomych jest juz spora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, gdzie masz plan się zainstalować?

 

z tym jest wlasnie problem, zostaly tylko pojedyncze pokoje w poszczegolnych hotelach lub miejsc brak... szczerze to czekam na domki albo moze dojdzie hotel w z wieksza iloscia pokoi, gdzie szansa ze spotka sie znajomych jest juz spora :wink:

 

Coś Pumex wspominał o domkach dla paszteciaków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo ja też RIVENDELL, kto z forum jeszcze wybrał ten hotel? Przyznać się.
Ja wybrałem .. mam nadzieję, że mają Tajki z małymi stópkami :mrgreen:

JuNo, subuk, Przemek73 możemy juz grać w brydża z dziadkiem, tzn integrować się :mrgreen: Ktoś jeszcze będzie w RIVENDELL :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z maila, jakiego dostałem od SIP odnośnie pasztetowych domków

 

pełna baza noclegowa znajduje się na stronie zlotu. Z formularza znikają kolejno zarezerwowane pokoje. Więcej miejsc noclegowych nie przewidujemy

 

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc ma byc co najmniej ze dwa razy wiecej luda jak na zlocie nr IV. Ubieglorocznym.

Zalogowalem sie do pensjonatu [a co mi tam] LUNA od piatku - ale z uwagi na czwartkowe swieto chyba sie dozaloguje dzien wczesniej.

Apropo miejsc noclegowych to powiedziano mi z biura zlotu ze w "razie czego" zwieksza baze noclegowa.

Zainteresowanie zlotem przeszlo ich najwieksze oczekiwania.

Ciekawe co bedzie za rok - pewno z 100000 ludzi bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo ja też RIVENDELL, kto z forum jeszcze wybrał ten hotel? Przyznać się.
Ja wybrałem .. mam nadzieję, że mają Tajki z małymi stópkami :mrgreen:

JuNo, subuk, Przemek73 możemy juz grać w brydża z dziadkiem, tzn integrować się :mrgreen: Ktoś jeszcze będzie w RIVENDELL :?:

 

ale ja nie gram w brydża :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...