Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że w tym roku jest jednym ze sponsorów Statoil może by dało się zorganizować jakąś stacje z paliwem co by nie było znowu jeżdżenia po 50 km/h po paliwo ! Lub na jednej ze stacji w okolicy Statoila dla Subaru zrobić mega promocje :) 1 L za 4 zł np :P

 

Lepiej 4L za 1 zł :mrgreen::lol::mrgreen: Chyba byśmy wtedy nowy temat na forum założyli

"Jaka jest twoja ulubiona stacja benzynowa i dlaczego akurat Statoil ?" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czepne się ... ale takie coś mnie jednak drażni - to pokazuje jakość organizacji :sad: Mała wtopka za wtopką daje dużą wtopę .... :roll:

 

:arrow: http://zlot.subaru.pl/aktualnosci.php

 

"Jednocześnie informujemy, że szczegółowe regulaminy Zlotu będą dostępne na stronie od 1.05."

 

:arrow: http://zlot.subaru.pl/zasady.php

 

"Szczegółowe regulaminy tras opublikujemy 1.05."

 

Jest 2 maja :!: ... tatkie teksty, których nikt nie pilnuje są strzałem do własnej bramy ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2 maja ... tatkie teksty, których nikt nie pilnuje są strzałem do własnej bramy ...

 

 

jest weekend, w pracy plaża, wiem że można by było rozplanować trasę, obadać jeziorka, zdjęcia satelitarne pobliskich placy, lotnisk, baz wojskowych, poszukać fajnych kretych ścieżek, punktów sprzedaży napojów chłodzących itd. ale... ale jest weekend wiec nie ma się co spinać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, ... ale to od dziś wiadomo, że 1 maja przypada w dlugi weekend

 

 

widocznie czas potrzebny do opracowania, sprawdzenia i objechania tras jest dluzszy niz zakladano :cool: albo to w ten drugi dlugi weekend zostana przekazane wszystkie informacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, jasne, tak jak napisalem - CZEPIAM SIĘ :!:

... chodzi jednak o to, żeby nie dawać tak łatwo powodów do tego, żeby tacy marudni klienci jak ja :mrgreen: ... mieli takie łatwe zadanie :wink: Jest napisane? Jest. Ostatecznie - co mnie obchodzi dlaczego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast słów "opublikujemy trasy 1.05" mogli napisać, że opublikują "na początku maja" lub "w pierwszym tygodniu maja" i byłoby pewnie po problemie.

 

W sumie to oczywiście drobiazg ale tak jak napisał ukiman filozofia marki zobowiązuje. :cool:

Trzeba unikać zostawiania złego wrażenia (nawet jeśli to drobiazg), jak można w łatwy sposób ominąć taki problem.

 

Pozdrawiam weekendowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w piątek 23 maja, ma znaczenie o której będę na miejscu :?: , czy ważne jest to żeby zdążyć odebrać numer startowy, na kolacje, i szkolenie dla pilotów, bo nie wiem czy się wyrobie na na godz 12- 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIP zrobiło sobie dłuuuuuuuugi weekend (nic nie wiem o tym, żeby 2 maja też był wolny). Dalej nic na stronach o trasach i brak regulaminu.

Oby SIP nie zrobił sobie dłuuuuugiego weekendu na 22-25 maja - bo mogą zapomnieć że mieli organizować Plejady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spięty?

Patrzyłeś dziś w kalendarz? (jest 4 maja), czytać umiesz (napisane jest 1 maja będzie info i regulaminy) - więc się dziwię - czemu jeszcze nie ma - i martwię się o nastęny długi weekend.

Być może odezwie się ktoś z Dyrekcji i wypowie się autorytatywnie - a być może obudzę się jutro rano - i będzie info zgodnie z obietnicami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spięty?

Patrzyłeś dziś w kalendarz? (jest 4 maja), czytać umiesz (napisane jest 1 maja będzie info i regulaminy) - więc się dziwię - czemu jeszcze nie ma - i martwię się o nastęny długi weekend.

Być może odezwie się ktoś z Dyrekcji i wypowie się autorytatywnie - a być może obudzę się jutro rano - i będzie info zgodnie z obietnicami :)

Zapewniam Cie, ze Dyrekcja nie zapomni o dlugim weekendzie i Plejady odbeda sie zgodnie z planem podobnie jak 4 poprzednie edycje. Mozesz spac spokojnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpię spokojnie - przecież to Subaru.

Ale czasami nie zaszkodzi pogonić towarzystwa...

Poganianie ludzi, ktorzy przygotowuja impreze na 600-800 osob i maja na glowie wiele spraw wazniejszych, niz zamieszczenie w terminie regulaminu (z ktorym i tak zdazysz sie zapoznac przez zlotem) jest jak dla mnie nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest na miejscu. Oni (SIP) przygotowują tę imprezę nie od dzisiaj, i nie jest to ich pierwsza taka impreza. Jeszcze raz podkreślam - nie wątpię że impreza będzie zajefajna i zorganizowana (już na miejscu) perfekcyjnie.

Mam także nadzieję że przygotowują ją profesjonaliści - wystarczyło tylko zapisać te informacje w odpowiedni sposób (tak jak pisano to już wyżej - 1 tydzień maja, zaraz po długim weekendzie, itp)

Pewnie nie chciałbyś jakby napisali ci w opisie trasy na Plejadach że masz dojechać z pkt-u A do B, a w rzeczywistości mieli na myśli C :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest na miejscu. Oni (SIP) przygotowują tę imprezę nie od dzisiaj, i nie jest to ich pierwsza taka impreza. Jeszcze raz podkreślam - nie wątpię że impreza będzie zajefajna i zorganizowana (już na miejscu) perfekcyjnie.

Mam także nadzieję że przygotowują ją profesjonaliści - wystarczyło tylko zapisać te informacje w odpowiedni sposób (tak jak pisano to już wyżej - 1 tydzień maja, zaraz po długim weekendzie, itp)

Pewnie nie chciałbyś jakby napisali ci w opisie trasy na Plejadach że masz dojechać z pkt-u A do B, a w rzeczywistości mieli na myśli C :(

 

A ktory raz wybierasz sie na Plejady, bo zadajesz pytania jakbys nigdy nie byl :?:

Z tym akurat regulamin nie ma nic wspolnego.

 

Poza tym byłabym wdzieczna gdybys nie zmienial mi płci.

Zaimki osobowe piszemy duza litera, jak by Ci to umknelo do delikatnie zwracam uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za płeć (faktycznie - namalowane jak wół) i zaimki :)

Na Plejady wybieram się pierwszy raz i jestem (pomimo 40-tki na karku) podniecony jak dzieciak - odliczam dni z niecierpliwością. Pewnie jak pojadę na X Plejady będę do tematu podchodził z odpowiednim luzem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_pi, daj już spokój, jest długi weekend (a w zasadzie jego koniec), czy uważasz, że ktoś specjalnie dla Ciebie będzie przygotowywał w wolnym czasie regulamin i go publikował? Zresztą co Ci da, że będziesz go znał 20 dni przed imprezą? Masz zamiar wspawać sobie klatkę do auta albo inne modyfikacje przeprowadzić? Po prostu poczekaj cierpliwie, bo teraz nic nie znacząca data zaczyna urastać do problemu na miarę organizacji całej imprezy.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chciałbyś jakby napisali ci w opisie trasy na Plejadach że masz dojechać z pkt-u A do B, a w rzeczywistości mieli na myśli C :(

 

Jeśli o taki opis Ci chodzi to i tak poczekasz do następnego długiego weekendu.

Napinanie się tutaj nic Ci nie da - tylko podniesiesz niepotrzebnie ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, daję spokój - nie było moim celem napinanie się i gonienie kogokolwiek do roboty w czasie wolnym - mam nadzieję że jasno to wynikało z moich poprzednich wypowiedzi, chodziło tylko o jasność co do faktów. Mam nadzieję że skończy to tą jałową dyskusję i pojawią sie na tym wątku jakieć ciekawe info dot. Plejad od "starych wyg" Plejadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemże nie zaczyna się zdania od np., ale

np. jak zorganizowane są trasy i zadania dodatkowe - przeplatane jazda/zadanie/jazda, czy najpierw jazda potem zadania,

- czytałem że podczas prób (terenowych) na pokładzie może być tylko kierowca i pilot, a co w tym czasie z pociechami które również zgłosiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mają włączone planowanie :roll:

Jak się taki nakręci to nie da spokoju, a co to za różnica, czwartek, czy poniedziałek, czy za tydzień? Też jadę pierwszy raz, ale żeby się aż tak nakręcać :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...