Skocz do zawartości

Witam wszystkich jako nowy forumowicz i wlasciciel SI GT


DYREKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, witaj Dyrq, kope lat.

Widzę żeś się złamał jako i ja i Cię z Hondy na Subaru przeniosło ;-) Może się przyczyniełem w jakiś sposób nawet co? Czyżby Accordeon już nie starczał? Ale popieram decyzję i do zobaczenia na drogach Ursynowa - coraz więcej tu nas:-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko spojlerek bym zmienił na troche większy

 

Tylko nie to ! Tak jest IMHO ok.

 

popieram sugestię Intakwrx'a dot. nicku

 

Ja również. Napisz do Flipperka albo Azraela popozycje nowego nicka i już.

Dyrekcje już jedną na forum mamy, a rewolucji nie planujemy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYREKTOR WITAM.

Ale z nikiem to kiepsko, bo po pierwsze jest tu jedna Dyrekcja, a po drugie do mnie w Pracy mowia Ojcze Dyrektorze, wiec wiesz, nie tego ten...

Na wieki wiekow.

 

Nooo Gospodin, powiedz jeszcze, że same kobity u Ciebie pracują..... 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A wiec w skrocie:

 

Samochod jest z roku 99 a dokladnie z grudnia 99 ( czyli model juz 00) przejechane 99998km

Jest prawie seryjna tzn ma dodatkowa konsole z doladowaniem T, cisnieniem oleju, i naladowaniem akumulatorka ) + przelotowy wydech zaczynajac od turbiny + nacicnane przednie tarcze.

Osobiscie nie mam zamiaru nic zmieniac bo to i tak pikne autko, chociaz zastanawiam sie jednak nad wysokim spojlerem jakos wydaje mi sie wtedy jeszcze bardziej agresywna.

Co do nicka to szczeze mowiac trocszke sie doniego przyzwyczailem i nie mam za bardzo pomysly na jego zmiane, ale zeby nie bylo niedpowiedzen bede umieszczal sprostowanie w kazdym poscie :)

 

MHP honda-honda ale z powodow braku 4x4 i T z ktorego jeszce par kucykow da sie wyciagnac ... no jak by nie patrzec jest to autko z emocjami takimi jakie tygryski lubia najbardziej

 

countdown Jak najbardziej mam zamiar zaliczyc SJS o ile mi wiadomo najblizsze jest 1/10 jesli uda sie wrocic na 8 rano 02/10 to nie ma problemu niestety taka data, ktora mio wybitnie nie pasuje :( ale SJS jak najbardziej jestem ZA

 

Pozdrawiam.

DYREKTOR ( nick DYREKTOR nie ma nic wspolnego z SIP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam swiezo pieprzenientom derekcje. Musze przyznac ze robi mie sie troche duszno od derektorow posiadczy Subaru. Cheba cza bedzie jako klubo kawiarnie dla wyzszy adninistracji zalozyc abo moze proponywuje sie z motlochem zmieszac. Mie to lata bo jezdem mamusia i kazden derektor pod mie podlega, co proponywuje przyjonc ze zrozumieniem. Papiery adopcyjne wyslalam zaprzyjaznionem bocianem. enter

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...