Skocz do zawartości

Podsumowanie roku - kim jestem?


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nasz rodzimy spam:

- zaproszenia do udziału w misjach gospodarczych (Chiny,Indie,Libia itp) - nawet nie wiedziałem, że tak ostro napieramy gospodarczo na te kierunki

- oferty na korzystanie z usług firm windykacyjnych

-ofert udziału w różnych szkoleniach, ktore pozwolą mi być dobrą asystentką prezesa, sporządzić swietny biznes plan czy też lepiej motywować zasoby ludzkie

-nabyć genialne publikacje na tematy otrzymania dotacji z UE lub najnowszych przepisów podatkowych, superproste arkusze do analizy danych z rynków fiansowych

Czyli same nudy, dobrze, że te Rolexy i Viagry przychądzą bo chyba bym się całkiem zdehumanizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniony przez Subaryta Dzisiaj 20:16, w całości zmieniany 2 razy

Ale jaja. Subaryta Dyrekcję recenzuje, czy jak.... :roll: :mrgreen:

 

Niedługo nie będzie można kichnąć przeglądając forum bez pozwolenia Subaryty. Już teraz nie można pisać o sobie...

 

Aha i stanowczo sprzeciwiam się nazywaniu użytkownika "idiotą" nawet jeżeli jest to samoocena ;)

 

:razz:

 

 

 

Witek, gdzie się podziewałeś tyle czasu?

 

A co, tęskniłeś? Niepotrzebnie, jestem heteroseksualny. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, trudno. Będzie to miłość bez wzajemności. To takie romantyczne. :mrgreen:

 

Mam tylko nadzieję, że zanim skończy jak Werter kupi wreszcie to EVO i zostawi mi w spadku. :mrgreen:

 

Przy dzisiejszej inżynierii medycznej jak i "postępowemu" myśleniu to już nie problem! :mrgreen:

 

Ja mimo, że młody wiekiem, to pod niektórymi względami starej daty. Zostawiam Ci PawłaP całego. Możecie sobie robić najdziksze eksperymenty anatomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak mówiłem, w niektórych sprawach staromodny jestem. Wolę kobiety, które nie dość, że od początku to jeszcze do końca nimi są, ale na szczęście jak widać nie wszyscy mają takie wygórowane wymagania.

 

kroił będzie raczej owoc666

 

Pomyśleć tylko, że takie sado-maso "indywidua" dobrze się mają, a innych porządnych ze stanowisk się zwalnia... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie bardzo chcą sprzedać Nissana Almerę. Każdego tygodnia dostaję przynajmniej raz Our latest Nissan Almera price reductions - i to za każdym razem od Mandy Dexter - twarda kobitka, że się nie poddaje. Ale kilka dni temu po raz pierwszy dostałem ofertę prosto od polskiego Nissana. Cyżbym pędził na spotkanie z nieuniknionym?

 

Poza tym sympatia oferuje mi znalezienie swojej miłości. Oprócz tego klasyka - kredyty i nauka angielskiego. Czasem chcę mnie wysłać do Sztokholmu za jedyne 50 zł (bez opłat lotniskowych). A oprócz tego mnóstwo ciekawych szkół. Może się na którąś w końcu skuszę, bo zawsze oferują jakieś prezenty do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaje spamu , bo od półtora roku próbuję utworzyć konto pocztowe na prv.subaru :evil:

11.10.2006 http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=589078#589078

21.03.2007 http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=416141#416141

31.10.2007 http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=538770#538770

 

Prężnie działa nasze forum. :roll:

Tak jak ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...