Skocz do zawartości

Obowiązkowa zawartość barku


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, chcesz chyba żeby Fido__ z torbami poszedł :mrgreen:

Z drugiej strony napisał "w szanującym się barku" to niech cierpi :grin:

 

Hehe, dobrze napisane ;-)

 

Przemeq wiedziałem, że można będzie liczyć w tej sprawie na jakiegoś kawiora :mrgreen: Twój barek wygląda naprawdę imponująco. Faktem jest też, że potrzeba mu lepszej ekspozycji. Bez dwóch zdań ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód - słabo widać, bo nie ustawiałem barku do fotografii, ale jakieś tam wrażenie można mieć .

 

Ja po prostu uwielbiam dobre drinki, bardzo lubię je robić i z nimi eksperymentować - stąd taki barek, a nie inny. Dlatego ten wątek od razu przypadł mi do gustu .

 

A - na liście nie umieściłem wina i piwa, bo o tym pierwszym można pisać tomy, a to drugie to napój, a nie alkohol .

 

Teraz mi to pokazujesz? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód - słabo widać, bo nie ustawiałem barku do fotografii, ale jakieś tam wrażenie można mieć :).

 

Ja po prostu uwielbiam dobre drinki, bardzo lubię je robić i z nimi eksperymentować - stąd taki barek, a nie inny. Dlatego ten wątek od razu przypadł mi do gustu 8).

 

A - na liście nie umieściłem wina i piwa, bo o tym pierwszym można pisać tomy, a to drugie to napój, a nie alkohol :mrgreen:.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Nawet Szafir Bombaju kudłaty posiada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się z wcześniejszymi wypowiedziami, też lubię sobie pomieszać to i owo. Staram się, żeby w barku zawsze było: rum jasny i ciemny (lubię Bacardi), gin (najchętniej Bombay), tequila (srebrna), wódka (fińska i polska), whisky (dla Matiego), Campari i wszystkie odmiany Martini. Poza tym większość smaków likierów (zwłaszcza Grand Marnier / Courvouisier, Bailey's, Kahlua - dobrze robi się z nich warstwowe shoty, np. B52) i trochę regionalnych (np. cachaca, grappa, ouzo). W okresie świetności mój barek liczył ponad 70 różnych trunków, niestety obecnie jest trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkie OT: kochani, a czy wiecie, ze po litewsku "su baru" (pisze sie odddzielnie, ale "dzwiekowo" jest tak samo jak w przypadku "Subaru") znaczy "z barem", tj. Subaru to jest auto z barem :mrgreen:

czyli wychodzi na to, ze wszystkie inne auta poza Subaru to sa bez bara... :grin:

 

w moim barze (w tym bez 4 kol :mrgreen: ) zawsze jest czysta wodka... tj. najsluszniejszy trunek sposrod wszsytkich trunkow alkoholowych :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, ja jako obrzydły kawior nie mam barku. Barek wymaga posiadania meblościanki, która jest passe :twisted: Poza tym objętość barku przy praskich zwyczajach imprezowych wystarczy może na rozochocenie gości, ale co potem?

 

W związku z czym trunki wymagające chłodzenia trzymam w lodówce (w zimie też w garażu), a nie wymagające chłodzenia w spiżarni (a w lecie też w garażu) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq , dlaczego te butelki są prawie puste ?

 

Puste są tylko te najbliżej, na pierwszej fotce. Ci, którzy u mnie byli, wiedzą, że ta fotka przedstawia barek podręczny i jej pierwszy rząd to rzeczy spożywane w trybie ciągłym. I jako takie co jakiś czas się wyczerpują, po czym - metodą FIFO - na to miejsce wpadają następne :mrgreen:.

 

PS Zawartość podana przez Blue76 brzmi bardzo rozsądnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...