Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymam.

 

Tym, którzy przeczytali post Thana radzę zajrzeć do zalinkowanego wątku nieco głębiej.

 

Zobaczą m.in. że:

- propozycja Aza jest propozycją sprawdzenia ceny, w reakcji na Thanowe "zastanawiam się nad sprowadzeniem";

- propozycja nie spotyka się WTEDY ze świętym oburzeniem Thana, wręcz przeciwnie;

- z ust tegoż T. pada wyraźne stwierdzenie, że przedmiotowe części NIE SĄ dostępne u naszych dealerów (więc gdzie tu konkurencja?), choć - wynika z kontekstu - powinny;

- Az lojalnie i uczciwie przestrzega, że przedmiotowe graty nie mają homologacji (!).

 

Starczy?

 

Jesli ktoś używa tego dialogu jako argumentu przeciwko Azraelowi...

:roll:

...to ja mogę tylko dodać (po raz drugi w tym wątku), że Dyrekcja powinna sobie staranniej dobierać adwokatów, bo ci dotychczasowi to jacyś tacy mało udani są ;-)

 

A tak przy okazji, Than, naprawdę sądzisz, że

takie drobne fakty
uzasadniały sposób potraktowania Michała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taka myśl, pewnie zła, wadliwa i generalnie szkoldiwa, ale jak to się ma wszystko do praktyk monopolistycznych? Do niszczenia niewinnej konkurencji? A swoją drogą, gdybym nie miał firmowego auta, to bym części nie wiem gdzie kupował. Te ceny to jakieś dzikie zdzierstwo. Dlazcego filtr z papieru kosztuje kilkakrotnie drożej niż do innego auta? Monopol? Niemożliwe!

 

Podobno nawet samochody będzie można w Tesco kupować?

 

[ Dodano: Czw Sty 03, 2008 12:28 pm ]

Po przeczytaniu ostatniego WiSa - powtórzę co już raz napisałem - EGO.

Wydaje mi się, że nie warto emocjami kierować firmy. Ale z drugiej strony taki sukces przez ostatnioe lata, może warto :)

Taniek, a ten grill to jakoś legalnie zakładam został sprowadzony? Homologowany jest? Bo nie wiem. Się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az lojalnie i uczciwie przestrzega, że przedmiotowe graty nie mają homologacji

 

No to nie mogą być oryginalne.

 

A tak przy okazji, Than, naprawdę sądzisz, że

Cytat:

takie drobne fakty

uzasadniały sposób potraktowania Michała?

 

To MZ nie o to poszło, i nie chcę wiedzieć o co.

 

Ale może coś napiszę w temacie.

 

Była sobie taka firma, SAD Sp. z o.o. Traktowała swoich klientów w sposób daleki od doskonałości.

 

Teraz jest Apple Polska Sp. z o.o.

 

Każda firma żyje z klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet samochody będzie można w Tesco kupować?

 

...a o butach z węża i slajdach po rądzie będziem wtedy mogli se alternatywnie pogadać np. na www.forum.tesco.pl :twisted:

 

nie warto emocjami kierować firmy.

 

Ale się nie da, tak bez emocji. Sam w życiu kierowałem różnymi rzeczami, nie tylko samochodami, to coś wiem. Człowiek się albo udusi, albo od czasu do czasu wypali.

Sztuka polega na tym, że jeśli się kogoś skrzywdzi - w ferworze walki o byt swój, zespołu, marki, akcjonariuszy lub Ojczyzny - to potem czasem warto umieć przyjść i powiedzieć "sorry, poniosło mnie", zamiast brnąć.

Od tego nie upadają autorytety nawet najważniejszych Prezesów, Dyrektorów, Generałów i starszych specjalistów. Śmiem twierdzić, że wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloru, ?

 

Than a kto może inny sprowadzić

 

Nie chodzi o to, kto moze sprowadzic. Nie ma to znaczenia. Jest to tylko kontrargument dla wypowiedzi, jakoby pracownicy nie-ASO jedynie reagowali na zainteresowanie klientow. Takiego zainteresowania wowczas na pewno nie wykazalem - nie pytalem "gdzie moge kupic hamulce sti?"

 

Than_Junior, ale ja nie wiem o co chodzi z tymi błotnikami

 

Nie pisze, ze nie moga albo ze im nie wolno. Pokazuje tylko i wylacznie, ze stanowia konkurencje w niektorych dziedzinach, z czego niektorzy sobie nie zdawali sprawy (pojawialy sie twierdzenia na poprzednich stronach, ze "nie-ASO nie stanowi konkurencji" )

 

btw, pozdro dla Ciebie Funky ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego zainteresowania wowczas na pewno nie wykazalem -

 

:roll:

 

 

A w "tamtym" wątku:

hamulce - samochod moze nie chce stawac deba, ale sa jak najbardziej w porzadku. Zawsze istnieje mozliwosc sprowadzenia sobie kompletu STI z Japonii (nad czym sie zastanawiam, ale to zalezy od kosztow...)

 

 

 

 

Sprawdzić Ci cenę? Chodzi o komplet od Imprezy czy części STI Perforrmance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na koniec juz dodam tylko, że w sumie to WRC musi byc niezły gość skoro

1. poproszono go o wybór

2. wielu to wnerwiło

3. ci których nie wybrał żałuja

 

a cała afera niesie cos pozytywnego, pokazuje szczere i emocjonalne zaangażowanie uzytkowników w zycie tego forum

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az lojalnie i uczciwie przestrzega, że przedmiotowe graty nie mają homologacji

 

No to nie mogą być oryginalne.

 

A tak przy okazji, Than, naprawdę sądzisz, że

Cytat:

takie drobne fakty

uzasadniały sposób potraktowania Michała?

 

To MZ nie o to poszło, i nie chcę wiedzieć o co.

 

Ale może coś napiszę w temacie.

 

Była sobie taka firma, SAD Sp. z o.o. Traktowała swoich klientów w sposób daleki od doskonałości.

 

Teraz jest Apple Polska Sp. z o.o.

 

Każda firma żyje z klientów.

 

Zeby dalej nie offtopiczyc proponuje sprawdzic chocby ten sznurek - http://www.apple.com/pl/contact/ i zobaczyć kogo poleca AP. Nie mówię, że to dobrze ale przykład troche nietrafiony.

 

Chloru, ?

 

Patrz "W pustyni i w puszczy" ;)

 

Proponuję całej rodzinie mniej emocji, więcej zdrowego rozsądku i odwagi aby czasem przyznać sie do błędu. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, Wis, daj spokój, jak może Dyrekcja przepraszać. Przecież dano nam wszystkim do zrozumienia, nie pierwszy raz, że to Dyrekcja jest właścicielem tego Forum. Prawda? Czytaliśmy: że to Dyrekcja płaci za serwery itepe...

To z jakiej racji ma teraz Dyrekcja przepraszać, za to że się w swoim ogródku pomyliła i wywrała jabłoń myśląc, że to chwast lub dziczka?

Zaraz nas i tak wszystkich zbanują, forum zamkną i rzeczywiście będziemy gadać na forum. tesco.pl - może niech ktoś z kolegow szybkich w takich badaniach zobaczy jak to forum wygląda tam u nich na Tesku.

I pamiętajta: nie szargać świętości! To najważniejsze w naszym kraju. Co prawda jeden taki

częściowy krakus ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Bo ... e%C5%84ski ) specjalizował się w szarganiu i nawet odbrązawiał... może to nam pomoże.

Pozwólcie, że zacytuję tego antywieszcza:

 

Mówili o niej bógwico,

Że jest tylko półdziewicą.

Nie każda jest taka święta,

Żeby zaraz mieć bliźnięta.

 

Można ten krótki fragment sparafrazować innym cytatem

Niech rzuci kamień, kto bez winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczą m.in. że:

- propozycja Aza jest propozycją sprawdzenia ceny, w reakcji na Thanowe "zastanawiam się nad sprowadzeniem";

 

patrz wyzej

 

propozycja nie spotyka się WTEDY ze świętym oburzeniem Thana, wręcz przeciwnie

 

jako "sprawdzenie ceny" wpierw tez potraktowalem wypowiedz Aza. Az do momentu, gdy napisal:

 

"ja tylko niosę pomoc..., tak się skłąda że wiem na któej półce leżą"

 

i to nie pokazuje jego prawdziwych zamiarow? to nie jest oferowanie produktu? Wiec tu nie chodzi tylko o bezinteresowne podzielenie sie wiedza.

 

Az lojalnie i uczciwie przestrzega, że przedmiotowe graty nie mają homologacji (!).

 

i chwala mu za to. Wciaz jednak oferuje czesci na oficjalnym forum.

 

Dyrekcja powinna sobie staranniej dobierać adwokatów

 

Adwokaci Dyrekcji, ztcw, nie brali udzialu w tej dyskusji.

 

uzasadniały sposób potraktowania Michała?

 

W to sie nie chce mieszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie pokazuje jego prawdziwych zamiarow? (...) tu nie chodzi tylko o bezinteresowne podzielenie sie wiedza.

 

"Stirlitz wiedział, co myśli Mayer, ale nie wiedział, że Centrala nie wie, że on wie..." :mrgreen:

 

Adwokaci Dyrekcji, ztcw, nie brali udzialu w tej dyskusji.

 

Jeśli masz na myśli płatnych zawodowców, to rzeczywiście. A szkoda... może radziliby sobie lepiej... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, kto moze sprowadzic. Nie ma to znaczenia. Jest to tylko kontrargument dla wypowiedzi, jakoby pracownicy nie-ASO jedynie reagowali na zainteresowanie klientow. Takiego zainteresowania wowczas na pewno nie wykazalem - nie pytalem "gdzie moge kupic hamulce sti?"

 

Tzn jak nie chodzi o to kto może sprowadzić to w czym jest problem. Skoro SIP nie może to ciesze się jako klient SIP-u (kupiłem auto) że moge coś dodać do swojego cacka kupując w innej firmie.

Jak dobrze wiesz, wszystkie praktycznie części dodatkowe do mojego auta kupiłem w SIP-ie. Nigdy nie mówiłem bo to jest drogie a u innego jest o wiele tańsze. Poprostu jako częsty bywalec podpatrywałem co u Sylwka pojawiało się na biurku i mówiłem że biore.

Niestety po zmianie kadry w SIP-ie nie moge już podpatrywać ani też być zadowolonym w 100% klientem. Skoro na jedną część czekam od kwietnia 2006 a na inną od lipca 2007. Moim zdaniem troche długo, a powiedziałbym że za długo. Na same odbojniki też troche się naczekałem, dopiero pomoc dyrekcji spowodowała dostarczenie danej rzeczy po dwóch dniach.

Niestety nie możemy z każda duperelą zwracać się do dyrekcji bo poprostu nie wypada. Jak w każdej firmie za pewne działy odpowiadają ludzie - a jak oni sobie z tym radzą to już różnie bywa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale to jest watek o Zmianach Moderatorskich nie o personelu SIPu. Chyba ze idziemy w tym kierunku...

 

Arno, w jakimś tam sensie WRC też był "pracownikiem" SIP tylko że nie otrzymywał za to wynagrodzenia.

A cały wątek rozpętany został przez subarytę i nieuczciwą konkurencję.

Mój post dotyczący części był skierowany do problemu SIP - nie-ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest, jak zwykle, wątek o wszystkim ;-)

 

Dalszy ciąg rozmów o WuRC-Gate w zasadzie można poprowadzić w "samobóju idealnym", a biorąc pod uwagę niektóre aspekty, to chyba nawet w "kopaniu leżącego" :cool:

Wis - Samokopaniu w pozycji leżącej. O to się rozchodzi bynajmniej, czy teraz już mówimy o tym, że my podle i bezwzględnie kopiem leżącego? A może jedno i drugie?

I po co, znowu pytam, się narażać na eskalację krytyki zamiast przyznać się lub dać wyjaśnienie zadowalające podejrzliwych, wrednych pastwicieli się.

 

[ Dodano: Czw Sty 03, 2008 1:41 pm ]

przepraszam, ale to jest watek o Zmianach Moderatorskich nie o personelu SIPu. Chyba ze idziemy w tym kierunku...

 

Arno, w jakimś tam sensie WRC też był "pracownikiem" SIP tylko że nie otrzymywał za to wynagrodzenia.

A cały wątek rozpętany został przez subarytę i nieuczciwą konkurencję.

Mój post dotyczący części był skierowany do problemu SIP - nie-ASO

Przapraszm, co to znaczy był pracownikiem w jakims sensie?

Bo byl moderatorem? Czy sa jakies inne zagadnienia?

Bo jesli chodzi o to, że był moderatorem i to jest podstawa do wyciągania wniosku, że był w jakimś sensie pracownikiem, to nie wiem co na to np Przemeq powie.

Ale może są sprawy, o których nie wiem.

Ale z drugiej strony, jeśli był pracownikiem bez wynagrodzenia, to SIP ma w stosunku do owego pracownika swoisty dług wdzięczności, który jak widzimy wlaśnie został dość szczodrze spłacony.

Czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraziłem sobie świat idealny, w którym:

 

1. SiP współpracuje z nie-ASO. Ustalają swoje kompetencje i wzajemnie podsuwają sobie klientów. Biznes się rozwija. Korzyści są obopólne.

2. WRCFan jest z powrotem moderatorem

3. Na forum nikt nie cenzuruje wypowiedzi, nikt nikogo nie karze za rekomendację czegokolwiek, a jedynie dba o kulturę wypowiedzi. Forum jest znowu fajne i przekonujemy nieprzekonanych, że tylko subaru...

4. Wszyscy, którzy użyli mocnych słów przepraszają tych, na których sobie użyli, Ci którzy przesadzili, przepraszają za przesadę, Ci, których poniosły emocje, przepraszają za emocje. Zapanowuje ogólna szczęśliwość.

5. Nasze forum wygrywa konkurs na najbardziej przyjazne i konstruktywne forum motoryzacyjne

6. Wszyscy składają hołd mnie za tego posta :mrgreen: (no dobra, tu wyobraźnia mnie poniosła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my podle i bezwzględnie kopiem leżącego?

Rzekłeś :twisted: Inna rzecz, że jak leżący sam się kładzie i prosi, to jakoś tak nie umiem przejść obojętnie i choć nie szturchnąć czubkiem buta... Za mało samokontroli. Lub kryzys wieku średniego, jak twierdzi Mumia. Widać, się na rzeczy zna, ta Mumia.

 

I po co, znowu pytam, się narażać na eskalację krytyki zamiast (...)

Jak już psychologizujemy - to niektórzy lubią, jak się ich z lekka przynajmniej czasem pokopie. A co, nie mogą? "Otakie Polskie", żeby mogli, nieprawdaż?

 

Pozdrawiam i idę się zająć czymś nieco konstruktywniejszym, ale jak ktoś znów wyskoczy z argumentami, obrażającymi poczucie przyzwoitości i inteligencję, to pewnie wrócę...

 

Z Remingtonem. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony, jeśli był pracownikiem bez wynagrodzenia, to SIP ma w stosunku do owego pracownika swoisty dług wdzięczności, który jak widzimy wlaśnie został dość szczodrze spłacony.

Czy mam rację?

Co do tego jak został WRC potraktowany to moge się z tobą zgodzić.

 

Pracownika ująłem w takim dość ciekawym znaku ("... ") Nie był, przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo, pracownikiem w rozumieniu K.p.

Był moderatorem chyba z zamiłowania do marki tak jak i Azrael - pasjonata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro SIP nie może to ciesze się jako klient SIP-u (kupiłem auto) że moge coś dodać do swojego cacka kupując w innej firmie.

 

No właśnie o to mi chodzi. Moim zdaniem takie działalności mogą się uzupełniać.

 

Ciekaw jestem, który dealer SIP robi remap. :roll:

 

A cały wątek rozpętany został przez subarytę i nieuczciwą konkurencję.

 

Subaryta tylko przekazał niewesołą wiadomość. Nie dekapitujmy posłańca.

 

Niestety nie możemy z każda duperelą zwracać się do dyrekcji bo poprostu nie wypada.

 

Dyrekcja ma na głowie inne problemy, co tu owijać w bawełnę, ważniejsze. Ale skoro pracownicy Dyrekcji sobie nie radzą, to rzeczywiście może czas na wietrzenie. Skoro są zmiany w modach, to może i potrzeba zmienić kilku kierowników.

 

Czy mam rację?

 

Arno, sądzę że sprawa nie-ASO była tylko pretekstem, a rzeczywiste powody znają tylko WRC Fan i SIP (Dyrekcja?) i skoro obie strony mają wystarczająco dużo klasy żeby nie wywlekać na forum publiczne spraw prywatnych, to uszanujmy to.

 

Skoro na jedną część czekam od kwietnia 2006 a na inną od lipca 2007. Moim zdaniem troche długo, a powiedziałbym że za długo.

 

Cóż, kupiłem samochód od SIP, serwisuję go w sieci SIP.

 

Jeżeli będą jakieś problemy - jesteśmy w Unii. Może następny samochód kupię i będę serwisował w Wilnie (przynajmniej wpadnę do eddiego) a może w Niemczech, Czechach czy na Słowacji. Mam wybór.

 

[ Dodano: Czw Sty 03, 2008 3:02 pm ]

Wszyscy składają hołd mnie za tego posta

 

Mi się podoba :idea: Fido na prezydenta! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z MASZYNĄ DO PISANIA?????

 

Właściwie, to wszelkie znane mi z autopsji maszyny Remingtona, służyły i służą do tego samego.

 

Do przekazywania komunikatów bliźnim.

 

Tylko technika przekazu jest nieco inna, a i mesidż czasem łatwiej zrozumiały, a czasem ciut przegadany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...