Skocz do zawartości

Gwiadzy w Rally Cafe


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie - bo to by oznaczało że Mamusia, Moniqa, Flipper i WRC fan (bo wnioskuję że to był full-team) są zmiennocieplni :?: :?

 

To by oznaczalo, ze jedna postac z tortu smietankowego jest rowniez bardzo hot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie rzecz bierąc, spotkanie beło zdominowane przez kłapanie dziobem jednej z forumowiczek ..... przez wrodzonom grzecznoś nie wspomne której. Nosiłem sie z zamiarem pominięcia milczeniem że z widelca plasticznego - poprzez nie umiejętnośc obchodzenia sie z tak specjalistycznym urządzeniem - zrobiła...... [moderator czuwa] you ...poprzez odpowiednie acz przypadkowe powyginanie na goroncy kiełubasie opowiednich zembów ...... znaczy......... we wspomnianym widelcu. Mamusia

 

nomalnie skoczylo mi cisnienie ...i inne wskazniki tez..zaby tak wlasna, sasiedzka , rodzona mamusia ??? normalnie zgroza, wstyd i chanba...i inne takie ale juz nie napisze bo znow mi skoczy...

w zwiazku z powyzszym przedstawiam swoja wersje zdarzen:

1-zaraz zdominowane..co najwyzej kulturalnie podprzadkowane,

2-klapanie dziobem-zaraz klapanie...tak se troszke pogadalam o pogodzie i takie tam

3-nie dosc ze kielbasa to jeszcze goraca..no widzial to kto..i to bez procenta do dezynfekcji wnetrznosci

4-jak juz sie zajelam pracami recznymi tj.dopadla mnie wena tworcza i zaczelam wynosic na wyzyny polski design to sie czepiaja ze nawet widelec nie moze wytrzymac ze mna normalnie..

5- zabrali na piwo a potem widzialam tylko plecy i tv z relacja z roznych takich gdzie sobie auta "stylizowali"

6-dobrze ze choc barman sluchal...

 

 

no to tyle...

zdruzgotany nadajnik 8)

 

p.s. a rano mnie gardelko bolalo i nikt nawet herbatki nie zrobil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z jutrem robimy :?: na rozgrzewkę (a może i ochłodzenie równocześnie) kiełbaski a później do RallyCafe czy od razu ciągniemy na Stradom :?: zgaduję że w kubełki się wbijamy więc kto pierwszy ten rezerwuje (jeśli meeting-point to RallyCafe) :twisted:

 

a w sobotę ... sami zobaczcie jeśli jeszcze nie czytaliście www.rallycafe.pl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś się w ogóle wybiera :?: ja mimo powodów zdrowotnych planowałem być (ze strachu przed ponownym wpisaniem na "listę") ale w zaistniałej sytuacji to może się lepiej podkurujemy wszyscy na sobotę i połączymy spotkanie forumowe z tym co sie dziać będzie w RallyCafe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś się w ogóle wybiera :?: ja mimo powodów zdrowotnych planowałem być (ze strachu przed ponownym wpisaniem na "listę") ale w zaistniałej sytuacji to może się lepiej podkurujemy wszyscy na sobotę i połączymy spotkanie forumowe z tym co sie dziać będzie w RallyCafe :?:

 

.... no ja mysle ze to bedzie optymalne rozwiazanie :D .......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bedzie mial moze aparat i porobi foteczki ?

ja się nadal hamuję z zakupem cyfróweczki (aż tarcze hamulcowe czerwone od zaciskania) a co z canonciem :?: nadal nie reaguje na bodźce zewnętrzne :?: może Mamusia coś poradzi...

przyłączam się do apelu o zabranie aparaciku no i stawienie się możliwie liczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nadal hamuję nadal nie reaguje na bodźce zewnętrzne :?: może Mamusia coś poradzi... o aparaciku

 

Sprobuj masowac, rob se oklady z cieply wody......na aparacik Jak nie pomoze ......to tyko niebieska pigulka i oddaj sie w

fachowe ...................rece. 0700 se odpus ......... przereklamowane.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety,choróbsko nie daje za wygraną :( wiec nie dam rady dzis przyjsc do RallyCafe

mam nadzieje że nieobecność spowodowana chorobą nie bedzie karana 8) a jeśli tak to ja na L4 ide :wink:

 

od razu sie usprawiedliwiam za przyszlą środe...jestem od wtorku do soboty na Targach w Poznaniu (zapraszam Pawilon 3A stoisko 76 :wink: )

 

PS. pytanko do Poznaniaków i nie tylko :arrow: znacie jakąś fajną knajpke w centrum Poznania :?: 8)

 

pazdrawiaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...