Skocz do zawartości

GT 99/00 jaki wydech polecacie?


Yacho

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.

 

poniewaz rozwala mi sie w srodku niestety moj koncowy supersprint :sad: :( bede zmuszony zapewne przesiasc sie na cos podobnego.

ogolnie jestem przed wywaleniem katalizatora i przed ewentualna mapa na wiosne.

co polecicie biorac pod uwage takie zalozenia:

- minimum 2,5''

- niech nie bedzie glosniejszy niz SS + troszke :grin:

- oczywiscie ma gadac ladnie i basowo (gang SS bardzo mi sie podobal :sad: :( ).

dodatkowo kto ma/mial DEVIL'a ktorego maja w mapteku? jakie warazenia? warto niewarto?

 

dzieki i pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mialem SS i cholernie go cenilem - przepieknie buczal. Teraz mam zaprojektowany przez Abt wydech zrobiony przez podwarszawskiego El-Teca :) i daje rade :)

Devil mi osobiscie nie przypadl do gustu zbytnia "chrapliwoscia", ale wiadomo ze to akurat kwestia subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem SS i cholernie go cenilem - przepieknie buczal. Teraz mam zaprojektowany przez Abt wydech zrobiony przez podwarszawskiego El-Teca :) i daje rade :)

Devil mi osobiscie nie przypadl do gustu zbytnia "chrapliwoscia", ale wiadomo ze to akurat kwestia subiektywna.

 

Jak dla mnie to SS jest zbtyt "metaliczny". Devil za to jest tym czygo szukałem.

Nie "chrapie", tylko ładnie pomrukuje... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo kto ma/mial DEVIL'a ktorego maja w mapteku? jakie warazenia? warto niewarto?

 

warto, warto, jest lekka roznica pomiedzy tym wydechem z katem i bez.

 

przy 4tys Devil bez kata generuje 91dB, wiec nie jest zle, na wyzszych obrotach jest juz miodek :mrgreen:

 

Teraz mam zaprojektowany przez Abt wydech zrobiony przez podwarszawskiego El-Teca i daje rade

 

kiedy pierwszy raz slyszalem ten wydech w Luckowozie (dzien albo dwa po montazu) bylem lekko zawiedziony ale jak sie juz przepali to gra muzyka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to SS jest zbtyt "metaliczny".

 

metaliczny? u mnie jakos przyjemnie bardzo brzmi (moze to byc efekt mojego auta, bo np. Marek tez nie lubil dzwieku SS a spodobal mu sie moj SS)

 

Jak dla mnie tylko SS, inne brzmia jakby wiadro bylo zalozone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to SS jest zbtyt "metaliczny".

 

metaliczny? u mnie jakos przyjemnie bardzo brzmi (moze to byc efekt mojego auta, bo np. Marek tez nie lubil dzwieku SS a spodobal mu sie moj SS)

 

Jak dla mnie tylko SS, inne brzmia jakby wiadro bylo zalozone.

 

Mnie niejaki Grzegorz M. z Pyrlandii wyleczył z SSa. Już miałem zamówionego...

Przysłał mi Devila. W sumie to chciałem homologowanego. Ale jak przyszedł, a był mega pośpiech i zamieszanie, to okazało się, że puszka jakaś malutka jest i został niehomologowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie!

to temat teraz zawezamy w takim razie.

kwestia jest:

El-tec czy Devil?

zalezy mi tak jak mowie, zeby nie ryczalo za bardzo.

wprawdzie mam gdzies ze zona sie bedzie krzywila, bo niech sie tam krzywi :mrgreen:

ale kwestia zabierania dowodu (tfutfutfu przez lewe ramie) przez policje jest wazniejsza.

co jest glosniejsze z tych dwoch?

a co ladniej brzmi?

zdrooowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...