Skocz do zawartości

Zarywanie dziewyczyn na Subarynke ;-)


polo

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy popatrzeć na topic wiejski tuning, żeby zobaczyć, że nie każde niebiesko złote to subaru

 

Miałam na myśli kurs eksternistyczny :wink:. Mnie tam wzruszają białe i srebrne na ten przykład..., takie wydają się być niewinne :mrgreen:

:wink:

 

Jacky X, ja nie wiem jakiej kategorii dziewczyny masz na uwadze, ale zapewniam Cię, że parapet i niebieski kolor robią swoje nawet wśród nastolatek :grin: .

 

A'propos ... który to z kolegów forumowiczów na rejestracji KR...., poruszający się niebieską imprezą (świnka na lusterku :twisted: ) zapragnął podwozić moją córunię wraz z jej koleżanką w Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu? Się grzecznie pytam :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A'propos ... który to z kolegów forumowiczów na rejestracji KR...., poruszający się niebieską imprezą (świnka na lusterku :twisted: ) zapragnął podwozić moją córunię wraz z jej koleżanką w Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu? Się grzecznie pytam :twisted: ?

Chociaż raz to nie mi się dostanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X, ja nie wiem jakiej kategorii dziewczyny masz na uwadze, ale zapewniam Cię, że parapet i niebieski kolor robią swoje nawet wśród nastolatek :grin: .

 

no więc posiadacze imprez nie mają co narzekać, gorzej jak się ma OBK :(

 

A'propos ... który to z kolegów forumowiczów na rejestracji KR...., poruszający się niebieską imprezą (świnka na lusterku :twisted: ) zapragnął podwozić moją córunię wraz z jej koleżanką w Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu? Się grzecznie pytam :twisted: ?

 

jaka czujność :) swoją drogą świat jest mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc posiadacze imprez nie mają co narzekać, gorzej jak się ma OBK :(

 

Praktycznie rzecz biorąc. Imprezę to mam od niedawna. Ale malutka ona jest w OBK to chyba chociaż więcej miejsca z tyłu jest :roll:

 

[ Dodano: Nie Mar 30, 2008 12:42 am ]

A'propos ... który to z kolegów forumowiczów na rejestracji KR...., poruszający się niebieską imprezą (świnka na lusterku :twisted: ) zapragnął podwozić moją córunię wraz z jej koleżanką w Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu? Się grzecznie pytam :twisted: ?

 

portmonetka się zapodziała czy dużo większy kłopot ??? To chyba od jutro będzie akcja zdrapywania świnek z niebieskich Subaryn w małopolce bo widzę,że można w miskę dostać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do forka i OBK pewnie by wlazły, ale do imprezy nie miały śmiałości :lol:. Ale córa mówi, że szczęki im opadły :mrgreen: A czujność być musi :twisted: , choć czasem może przeszkadzać, sama doświadczam jak nieletnia pyta: mamo, a co ty robiłaś dzisiaj w Nowym Targu? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przewózce GLem 97?

 

HAHAHA :mrgreen::mrgreen: :grin: :lol:

 

Imprezka szczególnie GT działa na kobiety wtedy kiedy same siąda za sterami. Pamietam żonkie kiedy sie przyuczała do subci na samym począku i miało być wolniutko ale na swiatłach moja zonka stwierdziała:

- ta suka z rovera chce się ze mną ścigać.

I tak się zaczeła jej miłość do blublu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej:), to ja chciałam Cię jakoś pocieszyć, a tu nie wyszło :cry:

Ale że co? Dwie laski pakują Ci się do auta, olewając imprezę, to źle? :mrgreen:

 

Ok..., żartuję :wink: . Napisałam tak, akurat z doświadczenia z własnego podwórka, forester i OBK to codzienność (sąsiedztwo), za to impreza... oooo... to już tylko wzdychamy na ulicy :smile: . Że nie wspomnę o MY'08, też mamy w dalszym sąsiedztwie, ale jakoś nie wzrusza :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos ... który to z kolegów forumowiczów na rejestracji KR...., poruszający się niebieską imprezą (świnka na lusterku :twisted: ) zapragnął podwozić moją córunię wraz z jej koleżanką w Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu? Się grzecznie pytam :twisted: ?

czyli nie jestem sam, ostatnio nawet przelamalem sie i bez siary dla swojego sumienia trabie na nastolatki pod nocnymi klubami.

z innej beczki zas jezdze ostatnio do pracy metrem, bo specjalisci z nie-ASO zlamali juz 9 kluczy na mojej skrzyni, a skrzynia wciaz nierozebrana :mrgreen: i w tym metrze zatem jestem i zalamuje rece, dlaczego te 10Y temu, kiedy nim jezdzilem codziennie, mlodziez taka piekna i wyzwolona nie byla sigh.gif

 

ta suka z rovera chce się ze mną ścigać.

applaudit.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejsza rozmowa z moją lepszą:

 

Ja: Kurde, powiem Ci zwątpiłem dzisiaj w siebie przez moment...

 

Ona: co się stało ?

 

Ja: no bo sobie jadę, wiesz nowa koszula, zajebiście czysty, błyszczący Szuwar, nowe okulary od ray bana, wiesz wszystko fajnie patrze a tu takie dwie dziewczyny na chodzinku stoją... no to ja but w podłogę, silnik po obrotach a one nic....

 

Ona: Może głuche, albo ślepe

 

Ja: Nie... bo zerknęly, ale potem wróciły do rozmowy nie zainteresowane

 

Ona: no to może im się nie podobałeś, nie wszystkie muszą na Ciebie lecieć..

 

Ja: Właśnie że muszą.... Czemu mnie olały ? Brzydkie mam Subaru ??? :sad:

 

Ona: Misiu, wiesz co bo to takie Ku**y były :twisted:

 

Ja: Misia, a Ty lubisz moje Subaru??

 

Ona: nie widziałam go jeszcze, ani nie jechałam, ale tak lubię Twoje Subaru ;] [YEAH!!! --> dopisałem to yeah :P]

 

Ja: Kurde muszę mieć Q7 z powrotem... lepiej działa....

 

Ona: Za Q7 to i ja bym się obejrzała....

 

 

TJA!!! Dzięki kurde! :evil::evil:

Ale i tak ją kocham ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wciaz wole kurnik i parapet na kuperku :smile: wczoraj tak naprawde pierwszy raz w zyciu zrobilem wieczorny POM i musze przyznac, ze jak juz te kobietki sobie przy piatku chlapna, to im sie te Imprezy podobaja. mlode piszcza, starsze podpuszczaja, a jak na przejsciu dla pieszych pod nocnym klubem przepuscisz, to staja na tym przejsciu i sie gapia jak wyposzczona sroka wgnat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wciaz wole kurnik i parapet na kuperku :smile: wczoraj tak naprawde pierwszy raz w zyciu zrobilem wieczorny POM i musze przyznac, ze jak juz te kobietki sobie przy piatku chlapna, to im sie te Imprezy podobaja. mlode piszcza, starsze podpuszczaja, a jak na przejsciu dla pieszych pod nocnym klubem przepuscisz, to staja na tym przejsciu i sie gapia jak wyposzczona sroka wgnat :mrgreen:

 

 

 

Szkoda, zesmy sie nie spotkali, bo pozna nocka robilem dokladnie to samo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...