Skocz do zawartości

Zarywanie dziewyczyn na Subarynke ;-)


polo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wie ktoś czy lecą na EVO?

 

tylko te z politechniki :mrgreen:

 

pewnie tylko z wydziału mechaniki :D

 

Ha, haaa .... wieki temu, jak byłem "na polibudzie" obowiązywał podział dziewczyn na "ładne" i "te z politechniki", stąd nasze odwieczne polowania na dziewczyny z uniwerków (uniwersyt...i) oraz z WSP (Wspomożenie Sek.....e Politechniki). Fajne to były czasy, jedyna ich wada to brak Zaturbionych Imprezowych Subarynek :mrgreen: :wink: A kto miał "małego fiata" to był gość, a ile mógł tygodniowo wyrwac panienek, tego nawet ówczesne komputery nie mogły zliczyć :wink: Ja miałem "dużego fiata" i...upsss.... żona to może czytać :shock: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam subaru w połączeniu z piekiem rasy west, najlepiej szczeniakiem. Biały piesek na przednim siedzeniu i bez znaczenia jaki się ma model subaru a efekt murowany. Współczynnik zainteresowania osobą kierowcy rośnie lawinowo czego nie zamierzone efekty poznałem na własnej skórze :mrgreen: :grin:

 

O! Bardzo słuszne podejście do sprawy, z takim atrybutem to nawet poruszając się polonezem można być w centrum zainteresowania :grin:

 

Oto z jakim "feromonem" podróżuje mój sąsiad :

 

zdjcie006nc7.jpg

 

No i kto mu się oprze? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały szczeniaczek pewnie dobra metoda - nie próbowałem :mrgreen:

 

Natomiast w minioną sobotę brat obdarował mnie na kilka godzin swoimi "szatanami", córeczkami znaczy.

Dwie małe blondyneczki 4 i 6 lat. Nie za bardzo wiedziałem co z nimi mam robić więc zapakowałem w Imprezkę i pojechaliśmy zobaczyć koniki.

Chyba będę je częściej pożyczał, bo zauważyłem nagle bardzo duże zainteresowanie kobiet mijających mnie lub stojących obok na światłach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały szczeniaczek pewnie dobra metoda - nie próbowałem :mrgreen:

 

Natomiast w minioną sobotę brat obdarował mnie na kilka godzin swoimi "szatanami", córeczkami znaczy.

Dwie małe blondyneczki 4 i 6 lat. Nie za bardzo wiedziałem co z nimi mam robić więc zapakowałem w Imprezkę i pojechaliśmy zobaczyć koniki.

Chyba będę je częściej pożyczał, bo zauważyłem nagle bardzo duże zainteresowanie kobiet mijających mnie lub stojących obok na światłach :grin:

to jest to! :mrgreen:

psycholodzy juz dawno udowodnili, ze widok faceta z dziecmi "zakreca" wiekszosc kobiet - ponoc niby takiemu mezczyznie mozna bardziej zaufac, bo jest bardziej odpowiedzialny niz kawalerowie, i takie tam rozne rzeczy... no a jezeli do tego ma jeszcze potezne sportowe auto, to......... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, dzięki :cool: Już zaczyna podrywać... :mrgreen:

 

p.s. Tak, to moja własna produkcja :mrgreen:Nieźle mi wyszła :cool:

o tak, widac, ze niezle sie postarales :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

p.s. watek o psach, kotach i chomikach juz jest, pewnie zaraz powstanie i watek o dzieciakach :razz:

 

p.p.s.

 

offtopicsv0.gif

 

:razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek laseczkę „częstuję” piękną basową przegazówką, jak to nie daje efektu to zawijam dwa razy na rękawie, jeśli nadal nie pomaga to wywijam oberki aż leci dym z opon i zarywam lachona jak nikt już nic nie widzi :cool: :mrgreen: :wink:

 

Oprócz Witka na forum ostatnio brakuje też Miłka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak on-topic, do fury trzeba tez bajer jakis, o na przyklad taki:

 

– Jaki Ty jesteś twardy!

– Jestem człowiekiem z miasta.

– Ale ty masz silną psychikę!

– Zajebiście silną. Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

– To niesamowite...

– Uhhh, ehhh, skoczę na chwilę do klopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...