Skocz do zawartości

Serwis Subaru w Warszawie


ArturWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też robię na Bajecznej. Polecam - chłopaki nie pitolą bzdur i się znają na rzeczy. Tylko mnie trochę zabili z ceną wymiany sprzęgła (sprzęgło plus robocizna) ;-) 2100-2200 vs 2000, które usłyszałem w ASO u Pana Andrzeja.

 

Michael moze zle uslyszales :razz: a jakie to sprzeglo bierzesz ? bo jezeli BD wzmacniany ktorego chlopaki mieli ostatnio to tak moze wyjsc

 

nie wierze ze powiedzieli Ci 2100 za serie Exedy/Daikin ;)

 

rowniez bardzo polecam Tofika, Sebe i Gumisia :mrgreen: z Bajecznej - serwisowalem wczesniej u Dzanka ale (sory Dzanek) w takie patyki jezdzic to za daleko :mrgreen: do nich mam rzut beretem

Gumis jest na miejscu i co mi bardzo odpowiada moge auto zostawic nawet wieczorem - z tego co sie orientuje to wlasnie jeden z forumowiczow odprowadzil swoje cacko pare minut temu :mrgreen:

 

CZARNY chopaku sorry ale nie wierze ze ktos na Bajecznej wcisnal Ci gowniana lampe wiedzac o tym :roll:

 

 

poza tym zobaczenie Siwiutkiego z diaksem w lapskach to jest dopiero przezycie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gumis jest na miejscu i co mi bardzo odpowiada moge auto zostawic nawet wieczorem - z tego co sie orientuje to wlasnie jeden z forumowiczow odprowadzil swoje cacko pare minut temu

 

Wariat :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus, 2100-2200 za seryjnego Exedy mi Zbyszek powiedział. Wymiana+kompletne sprzęgło+planowanie zamachu.

 

splanowanie kola troche kosztuje, ja tego nie zrobilem przy ostatniej wymianie i mi poszarpuje sprzeglo - myslalem ze za samo sprzeglo Ci tyle powiedzial to trzeba by bylo Tofika sprowadzic na ziemie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Subaru w Warszawie (podobno 2 milionowym miescie) na pyatnie czy bedzie czynny po Swietach w dniach 27 i 28 grudnia odpowiedz brzmi - nie wiemy. @##@@@!!!! o co tu chodzi!!?? dlaczego nie oczywsicie, ze TAK???

A Ty pracujesz w tych dniach :?: :mrgreen:

AK

ps.spróbuj w np. w Niemczech....dowiesz się " oczywiście że NIE" :mrgreen: ..przecież świeta są. U mnie ktos bedzie ale raczej awaryjnie ze 3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja tez awaryjnie (ale w biurze ktos bedzie). Serwisy wszystkich innych marek pracuja w tych dniach normalnie (niech bedzie polowa ludzi ale niech ktos bedzie), a nie NIE WIEM!

 

co mnie obchodzi w Niemczech? a w USA pracuja nawet w niedziele. W Niemczech jest socjalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w USA pracuja nawet w niedziele.

W Azji też , dlatego Polacy tam nie emigrują a z USA coraz wiecej wraca ...bo emerytura w Polsce to 1000zł a to 400 $ ...piechota nie chodzi... :roll: no i sobota i niedziela wolna nie mówiąc juz o innych wolnych dniach....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie to co jest najgorsze w PL w zwiazku z Subaru - serwis!!

 

Wszystkie duze, liczace sie marki maja serwisy czynne w soboty, Subaru nie. 2 dni po Swietach (27 i 28), a oni nie wiedza czy beda pracowac. Bo w Niemczech tez. Tylko, ze w Niemczech sa autostrady, bogactwo itd a w PL bida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie to co jest najgorsze w PL w zwiazku z Subaru - serwis!!

 

Wszystkie duze, liczace sie marki maja serwisy czynne w soboty, Subaru nie. 2 dni po Swietach (27 i 28), a oni nie wiedza czy beda pracowac. Bo w Niemczech tez. Tylko, ze w Niemczech sa autostrady, bogactwo itd a w PL bida...

Już kiedyś pisałem , że gdyby byli chetni to w sobote byłoby otwarte. Robiłem takie proby i jak proponujesz przeglad czy naprawe w sobote to słyszysz , że klient wypoczywa na działce po całym tygodniu pracy (łikend... :mrgreen: ) lub oddaje się uciechom w gronie rodzinnym :mrgreen: A rodzina najważniejsza...nawet supermarkety Pis chciał zamykać i inne takie..... :mrgreen: Jak bedzie zapotrzebowanie to bedzie otwarte.....

AK

ps. w Polsce "bida" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bardzo lubie umawiac sie na serwis w sobote rano (spokojnie mozna dojechac, bez korkow, stresu itd..)

 

To jest trzeba przyznać niezwykle mocny punkt A. Koper'a, zostawiasz auto o dowlnej porze dnia czy nocy, tak samo odbierasz - i nie trzeba wstawać w sobote rano kiedy normalni ludzie wracają z imprezy do domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

splanowanie kola troche kosztuje,

To znaczy ile ? i ciekawe czy samo koło zam. bez wału wyważą :idea: czy tylko powiedza że wyważone a jak wyważą to dadzą na to papier :idea:

 

Przepraszam a czy zakladajac lekkie kolo wywazasz je z walem, a czy kupujac nowe oryginalne kolo wywazasz jez walem ? a jestes pewien ze lekkie kolo jest dobrze wywazone? albo czy oryginal jest dobrze wywazony? a czy jestes pewien ze cos malej zoltej raczce sie nie omsknelo i kolo ma po ktorejs stronie leciutka niedowage ?

za duzo niewiadomych - wiec jezeli bierzesz oryginalne kolo i wrzucasz na maszyne ktora rownomiernie z niego zbierze - to nie za bardzo wiem o co Ci chodzilo w powyzszej wypowiedzi :roll: :???:

 

a co do papieru dajesz papier na wszystkie remonty silnika robione u siebie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do papieru dajesz papier na wszystkie remonty silnika robione u siebie

Moja firma jest zarejestrowana odprowadzam podatki płace ZUS :idea:

Na wszystkie wykonane u mnie usługi dostaniesz F.Vat i w 95% zostanie udzielona roczna gwarancja To ze czasami taniej wyjdzie odesłać samochód do konkurencji to już inna sprawa :mrgreen:

A jak tam sprawa F.vat na Bajecznej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, przy wymianie tarczy sprzęgła planuje się koło zamachowe? To trza robić czy chodzi o lepsze wchodzenie na obroty? (nie wiem i bez złośliwości pytam, sam sobie niedawno wymieniałem tarczę, docisk i łożysko, ale o kole zamachowym w tym momencie nie myślałem :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma jest zarejestrowana odprowadzam podatki płace ZUS :idea:

Na wszystkie wykonane u mnie usługi dostaniesz F.Vat i w 95% zostanie udzielona roczna gwarancja

 

Brawo. Ale jeśli sugerujesz że chłopaki z Bajecznej robią na lewo to jesteś w błędzie. Też odprowadzają podatki i płacą ZUS. A z fakturą nie ma problemu.

 

Co do gwarancji, to słowo Zbyszka jest dla mnie wystarczającą gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma jest zarejestrowana odprowadzam podatki płace ZUS :idea:

Na wszystkie wykonane u mnie usługi dostaniesz F.Vat i w 95% zostanie udzielona roczna gwarancja

 

Brawo. Ale jeśli sugerujesz że chłopaki z Bajecznej robią na lewo to jesteś w błędzie. Też odprowadzają podatki i płacą ZUS. A z fakturą nie ma problemu.

 

Co do gwarancji, to słowo Zbyszka jest dla mnie wystarczającą gwarancją.

No to widzę ze chłopaki na Bajecznej się rozwijaja pełną gębą juz zarejestrowli firme.... :mrgreen:

Hogi - części które montuje kupuje .. więc automatycznie w cenie jest Vat (co nie znaczy że jest drożej niż gdzie indziej bez F.vat)

Kocham te wywody ,,przedsiebiorców" -,,..faktura ? to muszę doliczyć Vat.... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie multum samochodów w warsztacie a pod koniec miesiąca sie robi zestawienie "prawdziwe" :) - nie mówie, ze tak jest na Bajecznej, ale jest to problem całej branży motoryzacyjnej i szkoda, że nie da sie tego jakoś ukrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, przy wymianie tarczy sprzęgła planuje się koło zamachowe? To trza robić czy chodzi o lepsze wchodzenie na obroty? (nie wiem i bez złośliwości pytam, sam sobie niedawno wymieniałem tarczę, docisk i łożysko, ale o kole zamachowym w tym momencie nie myślałem :) )

 

kolo zamachowe sie "wyciera" i to czasmi nierownomiernie i przy splanowaniu chodzi o wyrownanie tej powierzchni a nie zdjecie masy kola

 

co do warsztatow to czemu kazdy warsztat musi psioczyc na innych

 

E12 nie moge narzekac na Bajeczna bo doprowadzili moje auto do uzywalnosci - jak zakupilem swojego kibla to stal na ramkach tablicowych z OPP (nie wiem czy tam bylo serwisowane ale takei ramki mialo) i pare rzeczy porzezbionych bylo np. krzywa belka pod silnikiem, przez to rozwiercane amory coby zbieznosc zlapac, przez to kolo lewe przesuniete o 3 mm od osi, zwrotnica lewa przednia z luzem na lozysku (rowek wyciety w piascie przez jakies zatarte lozysko i na taka piaste zalozone kolejne lozysko ktore i tak mialo luz i tak) , musialem troche wyprowadzic je na prosta i teraz jak wroci jeszcze od lakierniko-blacharza to bedzie tipes topes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię na Bajecznej. Polecam - chłopaki nie pitolą bzdur i się znają na rzeczy. Tylko mnie trochę zabili z ceną wymiany sprzęgła (sprzęgło plus robocizna) ;-) 2100-2200 vs 2000, które usłyszałem w ASO u Pana Andrzeja.

 

Michael moze zle uslyszales :razz: a jakie to sprzeglo bierzesz ? bo jezeli BD wzmacniany ktorego chlopaki mieli ostatnio to tak moze wyjsc

 

nie wierze ze powiedzieli Ci 2100 za serie Exedy/Daikin ;)

 

rowniez bardzo polecam Tofika, Sebe i Gumisia :mrgreen: z Bajecznej - serwisowalem wczesniej u Dzanka ale (sory Dzanek) w takie patyki jezdzic to za daleko :mrgreen: do nich mam rzut beretem

Gumis jest na miejscu i co mi bardzo odpowiada moge auto zostawic nawet wieczorem - z tego co sie orientuje to wlasnie jeden z forumowiczow odprowadzil swoje cacko pare minut temu :mrgreen:

 

CZARNY chopaku sorry ale nie wierze ze ktos na Bajecznej wcisnal Ci gowniana lampe wiedzac o tym :roll:

 

 

Widzisz i masz problem,

bo kupiłem lampe na allegro. Odebrałem na Bajecznej od Pana ubranego w wojskową kurtke- "parke"

 

 

poza tym zobaczenie Siwiutkiego z diaksem w lapskach to jest dopiero przezycie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...