Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

MeanDream, witaj wśród żywych !

Jak tam interes idzie ???

 

Witam serdecznie ! Póki co żyję i trzymam sie wszystkimi 4-ma kołami ;-)

 

Interes nie chodzi sam, wszędzie go ze soba noszę :mrgreen:

A powaznie to jakoś się kręci, 2 wesela już zaliczyliśmy więc praktyka powolutku się nabywa. Nie spodziewałem sie kokosów przez pierwszy miesiąc wiec bez niespodzianek. Jestem natomiast dobrej myśli i pełen pomysłów.

|Stronkę musze jakąś fajna zrobic ale wyszedłem z wprawy i mam małą blokadę twórczą ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&P.

Jako, że jutro będziemy z Justynka jedziemy do Marka L.A możne tak zrobimy wieczornego spocika :?: Z Markiem jesteśmy umówieni na 16:30, to może spocik około 19 :?: Miśki, co Wy na to :?:

 

Ja się chętnie napiję! :mrgreen:

Ostatnio Zdzisek straszył i tylko straszył.

Możemy spotkać się nawet u mnie. Jakby co to nawet mogę coś ugotować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę was zaprosić na próbę mojego zespołu - gramy próbę od 18 do 22 :) W BB niedaleko rogu Partyzantów i PCK

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 9:06 am ]

PS: Chodzi mi po głowie cały czas taki wspólny projekt - jakieś Justy w opłakanym stanie, ale technicznie igła z odpowiednim kopem by pośmigać po kajtkach i syfem objeżdżać resztę ;) Pewnie Dyzio by był chętny :P - kto jeszcze ?

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 4:21 pm ]

A czy ktoś coś wie na temat projektanta (trza zrobić wnętrze już istniejącego Raga-domku) i ewentualnie ekipy fachowców ( tylko naprawdę fachowcy, bo znam się na rzeczy i łamię kończyny za buble :P) na terenie Podbeskidzia-Śląska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Dyzio by był chętny

Kurde muszę najpierw coś zarobić. Ostatnimi czasy kiepsko z robotą. :cry:

 

Dyyyyyyzzziiiiiooooooo - piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner - bo ja trochę choruję i na kurację trzepię właśnie piąte :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner

Nie piłem. Ale jeśli mam być szczery to oprócz bavarskich hefe inne mi nie podchodzą.

Ja proszę Pana piję właśnie Coldrex Max Grip, ale natchnołeś mnie, żebym sobie zrobił piwo z miodem... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś coś wie na temat projektanta (trza zrobić wnętrze już istniejącego Raga-domku) i ewentualnie ekipy fachowców ( tylko naprawdę fachowcy, bo znam się na rzeczy i łamię kończyny za buble :P ) na terenie Podbeskidzia-Śląska?

jakbyś chciał robić jakaś dekoracje okien (wszystko, karnisze, rolety, firany, itd) to śmiało pisz do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłeś ty może już ŚVYTURYS White Baltas? Taki lepszy Paulaner

Nie piłem. Ale jeśli mam być szczery to oprócz bavarskich hefe inne mi nie podchodzą.

Ja proszę Pana piję właśnie Coldrex Max Grip, ale natchnołeś mnie, żebym sobie zrobił piwo z miodem... :wink: :mrgreen:

 

Spróbuj to litewskie piwo - jest przepyszne :cool: pękło 6 - i poprawnie języka w Firefoxie ma dużo do roboty :lol:

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 5:11 pm ]

No i dzięki Marek za telefon - jesteś zuch! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...