Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej C2H5OH. :cool: :mrgreen:

 

No to nie masz powodu do zmartwień, do jutra przejdzie, pomoże aspirynka :!: :razz:

A tak serio. to weź na noc 2 polopiryny i 1 gram ( 5 tabletek a 200 mg) witaminy C, a jutro będziesz jak nowo narodzony, wypróbowane!, działa! :cool:

No i zdrowiej, bo pewnie nie tylko ja ciekawy jestem szczegółów twoich ostatnich modów. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wpadł mi dzisiaj do głowy niebagatelny pomysł na spota :cool:

Albowiem jest w Chorzowie ponoć jakiś obiekt na którym można się w bezpiecznych warunkach pościgać, ćwiczą tam np. chłopaki z ZGR. Zgaduję że i my byśmy mogli, tylko trzeba by się jakoś porządnie zorganizować :roll:

 

Zobaczcie tutaj:

 

Co myślicie? Byli by chętni do takiego spędzenia jakiejś soboty czy niedzieli..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwienie tego trudne nie jest ale jak ja tę kwestię wałkowałem to kiepsko było z terminami. Wynajęcie kosztowało... 12zł za dzień :P Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, teren zdaje się został przeznaczony pod osiedle. Problemem jest liczba "uczestników". Jeśli (odpukać) coś by się stało i potrzebna byłaby pomoc ratowników to potem w dochodzeniu moze wyjść, że impreza była niezabezpieczona przez organizatora. Lajtowe upalanie w dosłownie kilka osób nie powinno być problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwienie tego trudne nie jest ale jak ja tę kwestię wałkowałem to kiepsko było z terminami.

Co znaczy kiepsko? 3 miesiące by uszło, 3 lata już niebardzo..

Wynajęcie kosztowało... 12zł za dzień

Zaciśniemy pasa, damy rade!

Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, teren zdaje się został przeznaczony pod osiedle.

Skoro ZGR tam jeździ to znaczy że ciągle jeszcze działa..

Problemem jest liczba "uczestników". Jeśli (odpukać) coś by się stało i potrzebna byłaby pomoc ratowników to potem w dochodzeniu moze wyjść, że impreza była niezabezpieczona przez organizatora. Lajtowe upalanie w dosłownie kilka osób nie powinno być problemem.

No nie miałem na myśli walki o ułamki sekund tylko spota z małą pojeżdżawką. Nie mam pojęcia jak to z prawnego punktu widzenia wygląda, dla ilu osób musiałby być jakiś 'organizator' biorący odpowiedzialność?.. Spot forumowy to przypuszczam najwyżej kilkanaście osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy kiepsko? 3 miesiące by uszło, 3 lata już niebardzo..

Tu nie chodzi o odległość czasową. Chcieliśmy zrobić sobie tam zimowy trening ale jak załatwiałem to wszystkie weekendy były pozajmowane. Rezerwacje były porobione dość mocno naprzód.

 

Skoro ZGR tam jeździ to znaczy że ciągle jeszcze działa..

Działać działa, pytanie jak długo. Szkoda, skazali to miejsce na śmierć zamiast dać szansę na rozwój.

 

Nie mam pojęcia jak to z prawnego punktu widzenia wygląda, dla ilu osób musiałby być jakiś 'organizator' biorący odpowiedzialność?.. Spot forumowy to przypuszczam najwyżej kilkanaście osób.

Jak nie chcesz mieć problemów to liczyłbym uczestników na sztuki. Polskie prawo jest do bani, zawsze przeciwko tym, którzy wychodzą z inicjatywą. Nawet jeżeli cokolwiek zdarzy się niechcący to masz szansę odpowiadać jako organizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...