Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

1. piję do ekranu i radia FRYCZ!

 

1. To można dostać w kerfor na sarnim stoku i w Makro (kupiłem hurtowy zapas, który...

 

 

 

 

 

 

 

się skończył!

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 5:45 pm ]

---

czekam na żonę i nowy zapas! A tu mgła! Wyciągnąć wódkę, Żubrówkę czy czekać?!?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. piję do ekranu i radia FRYCZ!

 

1. To można dostać w kerfor na sarnim stoku i w Makro (kupiłem hurtowy zapas, który...

 

 

 

 

 

 

 

się skończył!

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 5:45 pm ]

---

czekam na żonę i nowy zapas! A tu mgła! Wyciągnąć wódkę, Żubrówkę czy czekać?!?!?!?!?!?!

 

jak to dobrze, że mam makro po drodze... uuuhhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę was zaprosić na próbę mojego zespołu - gramy próbę od 18 do 22 :) W BB niedaleko rogu Partyzantów i PCK

 

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 9:06 am ]

PS: Chodzi mi po głowie cały czas taki wspólny projekt - jakieś Justy w opłakanym stanie, ale technicznie igła z odpowiednim kopem by pośmigać po kajtkach i syfem objeżdżać resztę ;) Pewnie Dyzio by był chętny :P - kto jeszcze ?

 

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 4:21 pm ]

A czy ktoś coś wie na temat projektanta (trza zrobić wnętrze już istniejącego Raga-domku) i ewentualnie ekipy fachowców ( tylko naprawdę fachowcy, bo znam się na rzeczy i łamię kończyny za buble :P) na terenie Podbeskidzia-Śląska?

 

Witaj : ) Chyba proba sie nie odbyla.... ? :) Pogadamy na temat Justy- moze tez bym sie pobawil ? :)

Nie znam fachowcow, ale teraz duzo ich jest, sa tansi i maja wiecej wolnego czasu przez kryzys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dyzio_d, .... widać, że już dawno nie miałeś grypy :!: :wink:

No to przypominam Ci alternatywny sposób użycia:

ziarnko pieprzu kładziemy pomiędzy dwa odmiennopciowe brzuszki i tak długo rozcieramy, aż uzyskamy pieprz mielony. Pieprz zalewamy 50 tką zacnej gorzały i wypijamy. W ten sposób odzyskujemy upragnioną zdrowotnosć łacząc przyjemne z pożytecznym :cool: :mrgreen::mrgreen:

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z lekarzem lub....itd :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Szanowne Grono Forumowe... :cool:

Domniemam, iż wielu z Was zapewne w sobie kryje post pt. ,, kiedy robimy spota? :twisted: " i bywały już epizoty z propozycjami... więc ośmielam się również oficjalnie zaapelować pytaniem...- Kiedy i gdzie oraz kto chętny na SPOCIKA :?: :cool:

Widzę, że kilku z nas się kuruje na przeróżne sposoby :twisted: ... Są one ponoć dobre, więc może wstępnie się ugadać na jakiś dzień kiedy komu pasuje... A zanim do tego dojdzie to wszyscy już będą zdrowi i happy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feee... Mitsumaniak robi Subaroholikom spota! :mrgreen:

 

Pawel - dolaczam sie i zrobimy Subaroholikom spota :)

Moze jutro, sroda ma byc brzydka, mozna polezec i pokurowac sie w lozeczku - co Wy na to ? :) Moze wieczorkiem np. w Rogatej na piwku, lub winku grzanym, oczywiscie z naszymi poloweczkami (zonami, kochankami, dziewczynami, czy przyjaciolkami :) ) ?

 

Dyzio - jutro masz byc zdrowy !! Pij duzo plynow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...