Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję!
Gratki z powodu awansu
Gratulacje
Qba25,(...) gratulacje z powodu awansu .

Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje, awans nie opity, to się nie liczy. Mam nadzieję, że szybko będzie okazja :mrgreen:

Yyyy ... to teraz trzeba będzie mówić do Ciebie, Panie Derektorze ???

No a jak, oczywiście! Najlepiej jeszcze De Rechtorze :razz: I to jak się mi próbuje naurągać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

CZEKA NAS WIELKA MOBILIZACJA 6.12 !!!

 

Jako subaroholik, ale też motocyklista chciałbym was zaprosić do czynnego udziału w MOTOMIKOŁAJKACH razem z motocyklistami Podbeskidzia i okolic.

 

Wszystkie ważne informacje znajdują się TU -> http://www.podzapora.pl/zlot1/mikolaj09.html

 

Dodatkowe zasady:

 

1) stroje mikołajowe albo chociaż czapki,

2) słodycze lub srodki czystości (np.plyn do mycia podłóg, domestos,płyn do naczyń ) wejściówka

3) żadnej wiochy pod gemini (drifty itp... spokój,żeby nas tam, chcieli za rok!)

4) jeżeli będzie sporo motorków zamykacie naszą mikołajową przejażdzke przez miasto!

5) teren domu dziecka jest niezbyt duży ( i nie wolno zryć ogródka ) wobec tego może się zdarzyć ,że będziecie musieli zaparkowac przy bramie wjazdowej i 1 autko wjedzie zyby pokazać dzieciom a jak bedzie ladnie dzieciaki wyjdą pooglądać!!!

 

Jest nas kilka - postarajmy się zmobilizować dla maluchów. Ci, którzy nie dadzą radę wpaść proszeni są, by chociaż wcześniej rzucili trochę kaski :) Myślę, że w przyszłym tygodniu zrobimy spota i szczegóły dogadamy. Fajnie by było gdyby pojechały te najbardziej zwieśniaczone czytaj ospojlerowane WRX EVO STI itd Dzieciaki raczej nie docenią turbo antyka czy Legacy ;)

 

Ja jestem na 100% - liczę na was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

CZEKA NAS WIELKA MOBILIZACJA 6.12 !!!

 

Jako subaroholik, ale też motocyklista chciałbym was zaprosić do czynnego udziału w MOTOMIKOŁAJKACH razem z motocyklistami Podbeskidzia i okolic.

 

Wszystkie ważne informacje znajdują się TU -> http://www.podzapora.pl/zlot1/mikolaj09.html

 

Dodatkowe zasady:

 

1) stroje mikołajowe albo chociaż czapki,

2) słodycze lub srodki czystości (np.plyn do mycia podłóg, domestos,płyn do naczyń ) wejściówka

3) żadnej wiochy pod gemini (drifty itp... spokój,żeby nas tam, chcieli za rok!)

4) jeżeli będzie sporo motorków zamykacie naszą mikołajową przejażdzke przez miasto!

5) teren domu dziecka jest niezbyt duży ( i nie wolno zryć ogródka ) wobec tego może się zdarzyć ,że będziecie musieli zaparkowac przy bramie wjazdowej i 1 autko wjedzie zyby pokazać dzieciom a jak bedzie ladnie dzieciaki wyjdą pooglądać!!!

 

Jest nas kilka - postarajmy się zmobilizować dla maluchów. Ci, którzy nie dadzą radę wpaść proszeni są, by chociaż wcześniej rzucili trochę kaski :) Myślę, że w przyszłym tygodniu zrobimy spota i szczegóły dogadamy. Fajnie by było gdyby pojechały te najbardziej zwieśniaczone czytaj ospojlerowane WRX EVO STI itd Dzieciaki raczej nie docenią turbo antyka czy Legacy ;)

 

Ja jestem na 100% - liczę na was!

 

fajna akcja - też się pisze.

 

Ragaa gracie w środę?

bo bym się pojawił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super - dom dziecka, dla którego będą podarunki to dom dziecka (jedyny) przy ul. Pocztowej dla dzieciaków do 15 roku życia.

 

Proponuję, by zebrać kaskę i podjechać do makro na zakupy. Rozmawiałem już z organizatorką/właścicielką "Pod Zaporą". Bardzo się cieszy, że chcemy pomóc :) - pokażmy naszą solidarność odpowiednio do warunków, i zrzućmy się ładnie na dzieciaki :D Z tego co mi wiadomo będą również lokalne media. Do środy od 18 u Marka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...