Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ludzi się masakrycznie podnieca tym samochodem, a dla mnie jest ono po prostu zwykłe.

Widocznie za mało interesowałeś się tematem, mnie GT-R interesuje od jakichś 2-3 lat i moim zdaniem to jest mega auto :twisted: auto kosztuje mniej niż połowę ceny 911 Turbo a w/g kolegów na forum GT-R'a spisuje się nawet lepiej na codzień jak i na torze, Clarkson też go uwielbia :grin: cenowo obsługa jest również duuuużo tańsza, np. z tego co pamiętam wymiana oleju w skrzyni 911 Turbo kosztuje 8000 PLN :shock: podczas gdy w GT-R'ze chyba 1/4 ceny, teraz jak nie-ASO wzięło się za obsługę GT-Rów to na pewno będą dużo tańsi niż ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuuugiej przerwie!

Mało mnie było ostatnio na forum, czego się wstydzę i żałuję, ale powodów się złożylo kilka:

Podobnie jak Dyzia, męczy mnie ostanio choróbsko, niby z jakąś przerwą, ale długo.

W pracy nagle się pozmieniało, uzgadniany awans pojawił się znacznie wcześniej, niż oczekiwalem, a wraz z nim więcej pracy i jeżdzenia. W Bielsku bywam regularnie, ale głównie w dziwnie wczesnych porach - znaczy się wczesnych, jak na spota :mrgreen:

Przesyłam więc Wam na PW dawno obiecaną i gotową listę kontaktów. Jeśli kogoś pominąłem, proszę o kontakt.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...