Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 

Z góry dzięki kubabb za zaproszenie, a ja jako stosunkowo nowy na forum daję o sobie znać w tym temacie jako iż chętnie wziąłbym udział w waszych spotach. 

 

Jak tylko zobaczycie czarnego forestera z bulterierem i szybowcem na klapie, to to ja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za życzenia i bawcie się grzecznie na spocie .

Dzięki Marku bawiliśmy się świetnie i byliśmy grzeczni !!!

Witam wszystkich!

 

Jak tylko zobaczycie czarnego forestera z bulterierem i szybowcem na klapie, to to ja!

Witamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

Z góry dzięki kubabb za zaproszenie, a ja jako stosunkowo nowy na forum daję o sobie znać w tym temacie jako iż chętnie wziąłbym udział w waszych spotach. 

 

Jak tylko zobaczycie czarnego forestera z bulterierem i szybowcem na klapie, to to ja!

Hej Witka na forum :) jak będziesz potrzebował jakie wiedzy na temat forestera służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki ;)

na spotach i zlotach nie da sie tak kręcić, za dużo ludzi, sprzet nieprofesjonalny za dużo miejsca zajmuje (slider z drzwi z szafy, wyglądałbym jak debil przy reszcie profesjonalistów z "luszczankami" :P ), ale staram sie. Chyba bede próbował zrobić steadicama żeby kręcić z ręki , wtedy możemy pogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki ;)

 

na spotach i zlotach nie da sie tak kręcić, za dużo ludzi, sprzet nieprofesjonalny za dużo miejsca zajmuje (slider z drzwi z szafy, wyglądałbym jak debil przy reszcie profesjonalistów z "luszczankami" :P ), ale staram sie. Chyba bede próbował zrobić steadicama żeby kręcić z ręki , wtedy możemy pogadać ;)

Kamera kurze na głowę i jazda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takumiku, fajny zderzak, zazdrosłem o zaslepki halogenów :angry:

 

lepiej kombinuj kiedy sie spikniemy na Istebunuetouge ;)

Biorąc pod uwagę, że komplet z halogenami wyrwałem za bodaj 3 stówy... :P A halogeny same za 2 poszły... ;) To był to deal (nawet pomimo dwukrotnego lakierowania, bo tydzień po pierwszym rozwaliłem go na Wyrazowie).

 

A Istebunetouge... albo Salmopoltouge... kurde, ostatnio nawet się mi z JCP nie udało wyrwać :( Bywam chyba na Podbeskidziu rzadziej niż Silesianie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jest pomysł aby się spotkać na grillu w Jaworzu w niedzielę 16 listopada.
Wiem że to odległy termin, ale dlatego właśnie możemy zaplanować wcześniej spotkanie na 100 % :)
Jest kilka pomysłów, które trzeba obgadać live !
Oczywiście bez względu na pogodę, a nawet liczę na śnieg :)
Co o tym myślicie ?
Ja jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jest pomysł aby się spotkać na grillu w Jaworzu w niedzielę 16 listopada.

Wiem że to odległy termin, ale dlatego właśnie możemy zaplanować wcześniej spotkanie na 100 % :)

Jest kilka pomysłów, które trzeba obgadać live !

Oczywiście bez względu na pogodę, a nawet liczę na śnieg :)

Co o tym myślicie ?

Ja jestem za :)

 

Jestem ZA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...