Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Dziękuję za dwa dni świetnej imprezy w doborowym gronie! ;)
@@Ange ou Demon, za zorganizowanie, bilety i zapanowanie nad wszystkim, 
@@ADK90 za próby wydechu, rozmowy i przechowywanie ciemną nocą tymbarka w backboxie,
@@Papug za nocne pogaduchy i żarciki razem z Adkiem
I wielu innym których widzieliśmy a nicków z forum nie spamiętałem!

Nie żałowałem ani na chwilę że zostałem a noc i było średnio z wygodą. 

Dzięki chłopaki! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękóweczka i wielka Piona dla wszystkich, których spotkałem na SCP! Było miło Was wszystkich znów zobaczyć i spędzić te dwa dni na lotnisku przy tej słonecznej pogodzie ;)

 

@Ange ou Demon wielki szacuneczek  :bowdown:  za organizacje naszego wyjazdu i całej reszty!

@Shadowaty dzięki za spędzenie tego weeku w dobrych humorach oraz za masę rzeczy, które sprawiły że mogłem się odświeżyć (było tego trochę) jak i poprawić wygląd mojego Robala

@Papug piąteczka za pomoc przy polerce lakieru jak i za mega wygodny leżaczek na którym uwielbiałem siedzieć oraz za wszystkie inne rzeczy!

 

Wszystko co dobre szybko się niestety kończy! Dzięki wszystkim za tegoroczny SCP!!

 

Fotki ode mnie niestety jakość nie powala robione tylko tel...

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/SummerCarsParty2014

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiesiek że chciało Ci się to z żonką wszystko ogarniać !!

 

Również dzięki wszystkim za spotkanie , miło było spotkać starych znajomych i poznać nowych - szkoda że miałem mało czasu z wami pogadać ale to głównie był wyjazd dla syna ( prezent na urodziny ) !! W naszej strefie było najwięcej subar i to mnie cieszyło !

 

Jeszcze raz muszę Buncolowi powiedzieć że super te czerwone dodatki w jego estiaju (:

 

ADK - fajne foty - zastrzegasz sobie prawa autorskie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek Twoje woziło zawsze wpada w oko i fajnie się patrzy na takie pudełko z masą dodatków JDMowych ;)

Arek to trzeba takie weekendy jeszcze nie raz powtórzyć aby było co wspominać :D

Juras śmiało można pobierać, ściągać, kopiować, edytować itp moje zdjęcia. Robię je dla Nas wszystkich na pamiątkę wydarzeń w których bierzemy udział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, wiem że nie Subaru ale czy ktoś z okolic Bielska, Szczyrku kojarzy może to auto??

http://fotosik.net.pl/dm/3ITY/106375...48135786_n.jpg

 

Szukam informacji adresowych a konkretniej namiarów do jego właściciela, auto to stara c-klasa na czarnych blachach BOR 1212 (bielski). W sobotę z rana będę w Waszych stronach, ale bardzo by ułatwiło poszukiwania gdyby ktoś kojarzył w jakich okolicach może stać bo mam ponad 500km w jedną stronę, a czasu też mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Summer Cars Party 2014 z Japan Cars Podbeskidzie na wesoło - warto zobaczyć do końca ;-)

 

Właśnie się zastanawiałem czy zobaczę ten filmik :).. dzięki za pamiątkę i oczywiście dziękuję wszystkim za super imprezę :) Mam nadzieje że wpadnę do was w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...