Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Pytanie i prośba 
Kolega się żeni i kiedyś mi mówił ,żę chciałby mięc karawanę subaru.
Pytanie kto by dał rade wpaść zrobić "mały" hałas ?? Jest to niestety w Piątek 26 Września. Spotykamy się na Orlenie ok godz 14 w Wiśle tam gdzie na plejadach i jedziemy pod dom Pana młodego i Pani w Kierunku Hotelu Stok. 
Tak więc pisać kto da rade, byłbym wdzięczny jakby wpadło pare subaraków :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba

Będę w tym czasie w Karpaczu :(

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z którymi spędziłem całą niedzielę na Wyrazowie !! - ekipa była z nas godna ( 9 subaraków - chyba ) - miło było znowu spotkać . Dla mnie to były nowe doświadczenia bo na torze byłem pierwszy raz !! Musiałem zmierzyć się z moimi złymi nawykami i z brakiem doświadczenia !!! nigdy na asfalcie nie upalałem !!!

Dzięki Ange że Ci się chciało !! - myślę że za rok znowu pojadę !! a na razie czekajcie na sygnał o spocie błotnym !!

 

Jak ogarnę zdjęcia i filmiki to coś wrzucę na YT !!

Spalanie na trasie 10 litrów a z jazdą na torze 12 litrów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś dawno na nocnej jeździe i trochę to było żałosne...poziom gimnazjum, nie wiem, może coś się teraz zmieniło. Miałem jechać bo zapowiadali ze Miksa będzie, ale wczoraj dodali komunikat że jednak nie przyjedzie. Wiec zobaczę czy jechać. Jak nie będę miał nic lepszego do roboty to może się skuszę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, jeżeli spot błotny jest na takich samych zasadach jak tegoroczny ziomowy (wiosenny ;)) to chętnie znów bym się pojawił. Wtedy było rewelacyjnie choć dopadła mnie awaria:) Mam tylko nadzieję, że spot będzie później niż wcześniej bo wczoraj odstawiłem auto do Dzierżoniowa i nie wiem jeszcze kiedy będzie do odbioru:) Jak coś będziesz już wiedział to czekamy na info:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś dawno na nocnej jeździe i trochę to było żałosne...poziom gimnazjum, nie wiem, może coś się teraz zmieniło. Miałem jechać bo zapowiadali ze Miksa będzie, ale wczoraj dodali komunikat że jednak nie przyjedzie. Wiec zobaczę czy jechać. Jak nie będę miał nic lepszego do roboty to może się skuszę ;-)

Ja byłem na ostatniej i to w sumie chyba dlatego, że zapowiadało się, że będzie sporo ludzi, ale faktycznie większość tak jak mówisz :D

No i chciałem podotykać tego Subaraka, bo widziałem blisko na Rajdzie Oświęcimskim a nawet kiwka była jak jechał na odcinek i się mijaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i du.a ;-) a na Grzeska to ja poluje na mieście, czasem jak go widzę to robie nawrotke i staram się dogonić i zatrzymać, ale zawsze jakoś tak dziwnie rozplywa się w powietrzu i go znaleźć nie mogę :-P

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, sobota brzmi nieźle bo powinienem być na wiosce :)

Coś mi ten link na fejsiku nie działa - może mnie nie ma w jakieś grupie albo coś muszę polubić?

 

 

Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, proponuję spotkać się na spocie jesiennym w sobotę ok. 17.00 w Jaworzu, pod wiatą, tam gdzie zawsze :)

Jest ktoś chętny ?

Szczegóły na Facebooku:        https://www.facebook.com/events/1532330713649772/?notif_t=plan_user_joined

 

 

 

a jak ktoś nie jest na facebooku, to jak sie można dowiedziec czegoś o szczegółach tego spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z podbeskidzia, noszę się z zamiarem kupna Wrx-a widocznego na zdjęciach, został on zakupiony dwa lata temu w Bielsku Białej, obecny własciciel bardzo poukładany człowiek i dobrze mu z oczu patrzy, traktuje autko z głową, ale wiadomo ja jako kupujący chciałbym poznać przeszłość tego ładnego pojazdu i tu pytanie do was czy może znacie tego Wrx-a, jego poprzedniego właścicela, czy miał jakieś poważne przygody, dodam że jest to auto krajowe kupione we Wrocławiu rocznik 2004, jest faktura na robociznę u Cartifa przy chyba 93 tyś panewka, wydech kwasówka i na pewno jedzie lepiej niż seria.. z góry dzieki za pomoc 

post-15714-0-02813700-1411741251_thumb.jpg

post-15714-0-76171800-1411741261_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...